Glavni meni

Lubitelji Honde

Započeo stilgar, 18 Oktobar, 2013, 16:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Peki


Joker

Ko jos voli Hondu...

Sent from my NOKIA 3310
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

nikki kawasaki

 [thumb_up]Nisam video lepse sacuvanu 750-icu u Srbiji! [clapp]

Darko

ima Rade iz mad maxa.. ono je bolest kakva je ona honda 750... ima 20 i kusur god , menjac ulazi totalno besumno ,kao u sira ... jedan od boljih primeraka u Srbiji , mozda i sire

Peki

Citat: Darko poslato 20 Oktobar, 2013, 13:38
ima Rade iz mad maxa.. ono je bolest kakva je ona honda 750... ima 20 i kusur god , menjac ulazi totalno besumno ,kao u sira ... jedan od boljih primeraka u Srbiji , mozda i sire

Mislim da Rade ima CB sevenfifty a ne boldorku

®or¾ GTI


makinjo

Citat: eclipse4 poslato 20 Oktobar, 2013, 04:10
Citat: makinjo poslato 19 Oktobar, 2013, 18:46
quote author=eclipse4 link=topic=15182.msg474574#msg474574 date=1382140207]
a ja krenuo od torija ;)

sent from my inamorata`s dildo xxl5 loaded with duracell

Citat: makinjo poslato 19 Oktobar, 2013, 02:39
Vozio sam kao klinac bt, apn, ctx. Ali ni jedan nije bio moj.
Moji nisu hteli da cuju da sednem ni na skuter :(.
Hvala bogu pa sam uvek imao drugare koji su bili spremni da
mi daju motor da se vozam.
Prvi motor koji sam posle toga vozio par godina a opet nije bio moj je kawa zzr 1100 od dobrog prijatelja koji je slabo stizao da je vozi pa je cesto stojala kod mene. I posle toga je napokon
u moj posed dosla hondica  [srce]. Mojoj sreci nema kraja.
Sada me keva pita "sine zasto ne ides motorom lepo je vreme" ? A cale
"sine zasto i mene ne naucis da bar mogu da isteram iz garaze"?  :D.

prejebo si quote pa nemogu da te quotiram kako valja,mora ti ubacim 18-ti datum hehehe  ;)

kad sam svojima rekao da planiram kupujem motor onda su obicno sledeli odgovori od njih:
"letis i ti i on iz dvorista" "zapalicu ga" "gazicu ga traktorom" "samo probaj i to jos da nam priredis" "tovarim ga u pikap i bacam u dunav" "kupis li motor ja se razvodim od tebe" "secem ga na komade brusalicom"....jebem ga bilo je dosta toga......

onda je dosao dan kada sam rekao mojima da idem na put da kupim jednu masinu za tadasnju pekaru koju sam drzao,a ja ustvari krenuo po motor,doveo kuci,parkirao u dvoriste,zvao roditelje i zenu i fino rekao svima:

izvinjavam se svima vama sto sam vam priredio ovo,majko,spremi mi par stvari koje si mi ti kupila da imam uspomenu od tebe,posto danas napustam kucu,jer sam s tvoje strane nepozeljan,ili ga polij benzinom i zapali ga,tata,ako me ti zelis jos uvek u dvoristu i dogovoris se sa majkom da ostanem tu (koj ce bre mene da istera iz moje kuce,nego ajd da se foliram i glumim nevinasce hahaha ),uzmi traktor gazi ga,seci ga brusalicom,baci ga u dunav ili sta ti je vec volja,a ti zeno,spremi dokumenta za razvod i pakuj i ti stvari ko i ja pa ti sreco niz ulicu a ja uz ulicu.....ili mozete da se pomirite svi sa time da smo dobili jos jednog clana porodice.ja se svima izvinjavam ali sam ja svoje moralno i gradjansko pravo morao da ispunim a na vama je da uradite to sto morate.

djavo (citaj zena) se prva okrenula i pravac u kucu,otac i majka ostali tu da se vrte oko njega i komentarisu kako je prelep,ali da pazim da ne zaserem opet nesto jer sam im hiljade losih situacija priredio u zivotu,nisam imao problema sa zakonom drogom itd....ali sam brate voleo da pijem,da me nema po 2-3 dana kuci,da nezna niko gde sam pa ni ja sam,da oberem autom kukuruz po nekoj njivi i tako to......

a djavo.....standardna prica ko i uvek oko 2 dana ne prica samnom i kad vidi da nema rezultata popusti ko i uvek ;)


Ne znam kako sam uspeo da userem qoute.Haha nemam plusic da ti udenem :). jbg nemam traktor da ga pregaze ali mi je dunav blizu par ulica. Pa je glavna recenica bila gurnucu ga u Dunav :D
Mama je volela u prolazu da mi kaze izbusicu ti gume haha.
Ja se samo nasmejem i produzim.
Imam utisak
da svaki put kad sam dosao citav da je njima bilo lakse i da prihvataju cinjenicu da ja bez motora ne mogu. :)

Hohštapler

otprilike ista pricha...
nikad nisu hteli ni da mi kupe motor, a kad sam ga sa 23. doterao ispred zgrade, bilo je i plakanja i vike i svega, kevi je teshko palo, cale je samo cutao...
sad valjda shvataju kolko mi to znachi.
Al josh uvek, svaki put kad krenem iz ZRa za NS, keva me prati do kapije, uz rechi da se javim chim stignem, u ochima joj vidim da joj nije lako i sa brine, glas joj se promeni...

I rekoh i devojci i majci, ja dajem sve od sebe da se sachuvam, ne jurcam, ne vozim na nozh, al ako mi je sudjeno, ja sam to izabrao i sa tim se pomirio.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

makinjo

Druze stavi sliku motora da te prepoznam u gradu :) . Ja radim u centru u Central pabu pa naidji na pice kad si u centru .

Hohštapler

Citat: makinjo poslato 20 Oktobar, 2013, 16:22
Druze stavi sliku motora da te prepoznam u gradu :) . Ja radim u centru u Central pabu pa naidji na pice kad si u centru .

zhuti CB500, jedan jedini u gradu :D sad sam preko moba pa ne mogu da okachim...

aj podseti me, gde je taj pab? ima ih milion a ja imena ne pamtim :D
a svrati i ovako do mene, na kafu i rakiju, blejimo u garazhi chesto, cimer radi sve zhivo, sad radi par motora, pa da se upoznamo  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

makinjo

Tacno preko puta mts  pored caribica u centru ulica modene.
Tu mi je motor i stalno parkiran kad sam na poslu.
Evo i sada krecem na posao ako niste zauzeti cimer i ti pozvani ste na  [cheers].
Sutra dolazim do grada pa moze druzenje moze rakija kafa  :D .

Major

Citat: Joker poslato 20 Oktobar, 2013, 12:37
Ko jos voli Hondu...

Sent from my NOKIA 3310

Svi je volu ;D

Sent from my fiksni telefon

CBRR1

ma keva je...


Sent from my  ''grejalica iz kupatila''

Lazic

Citat: CBRR1 poslato 20 Oktobar, 2013, 21:01
Sent from my  ''grejalica iz kupatila''

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Mislio sam da æe Migetov milan blagojeviæ biti pobednik, ali grejalica je vr'...:D












sent from my levo mudo...

ЯЭВОЛУТИОН

jeste milion...by Lazis

sent from my chuchavac usrani
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Mik

Ma nista ta Honda ne valja!

Sent from my "Keramika Mladenovac" toilet bowl.

Major


srbac

Sent my Golub,  evo malo pre sam ga pustio !!!

Major


Peki

Evil & Upside down...u prevodu...Zlo i Naopako  :)