Glavni meni

tema o advokatima

Započeo MIGE, 03 Oktobar, 2013, 23:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MIGE

U ovoj temi bi mogli pisati o advokatima i kancelarijama...ono sto se nas najvise tice,to su naplate potrazivanja od osiguravajucih kuca..naravno da bi valjalo i napisati o drugim advokatskim kancelarijama koji se bave imovinsko-pravnim odnosima ili krivicnim pravom..napisite vase neko iskustvo,kao i pohvale i preporuke,nekom ce sigurno koristiti...

MIGE

neko licno iskustvo,dobro ili lose...valjalo bi znati  ;)

MIGE

advokat Dejan S Krstic,064/246-02-77,Desanke Maksimovic 19,Beograd....ja sam ga angazovao po preporuci naseg forumasa,Losmija kad sam imao prosle godine udes u Zajecaru....covek radi naplatu kinte od osiguranja I sve sto se tice saobracaja(nezgoda,itd.)Izuzetno korektan I jako poslovan.to je neko dosadasnje moje iskustvo sa Dekijem.  [thumb_up]

Taraba

Radio i ja sa njim.
Trazio mi dokumentaciju koju mi i osiguranje trazi.
Ja dao njemu, on poslao njima i uzeo 20%.

Isplatili mi 200e za ¹tetu na motoru.
Napisali smo prigovor, sa slikama i cenama delova.
Do¹li likovi iz osiguranja na dopunu zapisnika, popisali ¹ta ima.
Posle mesec dana javili advokatu da ne priznaju dopunski zapisnik.
Reko ¹ta sad, tu¾ba.
Ka¾e, ne isplati ti se da ih tu¾i¹ zbog 300e razlike (u prevodu, neæe da se cima za 50-60e)

Od tad ne jebem vi¹e advokate i agencije 2%.
Uvek sam vi¹e kinte dobijao kad se lièno iscimam i obezbedim sve ¹to treba i odnesem lièno.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Meni pre dve godine dobar drugar preporuèio kuma, em ni¹ta nije uradio, em sam ga jurio mesecima dok nisam odustao, em sam dobio od osiguranja vi¹e para nego ¹to je on rekao da mo¾e i to bez njegove provizije... Ne znam vi¹e kako se zove, ali imao je kancelariju kod semafora u lokalima taèno iza... Debeli lenji gmaz...

ЯЭВОЛУТИОН

za stetu na vozilu ne uzimajte ni agenciju ni advokata...jer tu mozete sami...kad su u pitanju povrede onda je vec druga prica....vi ne znate koliko sta vredi i koliki odstetni zahtev da podnesete....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

CBRR1

daj ne trabunjajte svega vam....neko se skoluje toliko i ispada po vama da nista ne vrede...Ninoslav Rajevic Durmitorska21 izvlaci iz sranja samo tako...bez advokata gde god se pojavis kao slepac si..!

Taraba

Ma ok je to, ali ovo za osiguranje stvarno nema potrebe.
Meni advokat jedini put kad je vodio sluèaj, dobio sam ubedljivo najmanje kinte i za povrede i za ¹tetu.
Ne raèunam ¹to se ugradio, al stvarno sve ¹to je on "uradio" sam zapravo ja dobavio, pripremio i napisao.
On samo spakuje u kovertu i po¹alje na adresu osiguranja.

Za sve ostalo - slobodno advokata.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

Citat: MIGE poslato 04 Oktobar, 2013, 15:57
advokat Dejan S Krstic,064/246-02-77,Desanke Maksimovic 19,Beograd....ja sam ga angazovao po preporuci naseg forumasa,Losmija kad sam imao prosle godine udes u Zajecaru....covek radi naplatu kinte od osiguranja I sve sto se tice saobracaja(nezgoda,itd.)Izuzetno korektan I jako poslovan.to je neko dosadasnje moje iskustvo sa Dekijem.  [thumb_up]

nije vise na toj adresi
preselio se blizu dzimikinog i tarabinog posla

Che

ADVOKATSKA KANCELARIJA MIROSLAV MARINKOVIÆ

Molerova 38, BEOGRAD
011 3443 602
17-19h

Samo saobracajke rade i to uspesno godinama.

pittatore

U tom kancu je i Milenko Milisavljevic

Slaninar

Paraziti gori od prodavaca. Jebem ti sistem kad mora¹ da plati¹ debele pare da bi dobio - pravdu ko jebe. Ni sudije nisu puno bolje, mnogi. NEMA dobrog advokata, ne daj bo¾e posla s njima i na¹im pravosuðem.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

bucko

Tek na -70 stepeni advokati vade ruke iz tudjih dzepova i stavljaju u svoje da se zagreju.

CBRR1

Mige menjaj naziv teme u ''Srbi su neprejebivi,oni sve znaju i sami umeju i niko im ne valja cak ni doktori'' :)

Lazic

Miki brate jel sme¹ da se kladi¹ u hiljadu evra da æu da napi¹em bolju ¾albu od 90% advokata, a od pravnog sam video samo zgradu sa ulice...:P

Ne raèunam koji advokat zna kog sudiju i kog ve¹taka, a to je najvrednije znanje na ovoj teritoriji...[facepalm]


i dalje te vokim, samo da zna¹...:-*

CBRR1

Ma odgovorno ''pisam'' na sve pravnike,doktore,inzenjere....I zato volim ovu zemlju jer sa njome vladaju ljudi sa 8 razreda osnovne i njih volim i podrzavam..Joj majko rodjena,da se malo vise pitaju strucni kadrovi u ovoj zemlji bilo bi nam mnogo bolje,produktivnije,ali ne nama vladaju ''hostapleri'' koji nas upropastise,i koji su nam nametnuli da mi stvaramo nizi sistem vrednosti pljuvajuci po advokatima, doktorima,  inzenjerima..! Samo im olaksavamo posao...
@Lazicu pa zalbu napisati to ti je najbanalnija stvar u pravnom sistemu,to moze svako...



ЯЭВОЛУТИОН

Citat: CBRR1 poslato 05 Oktobar, 2013, 19:42
Ma odgovorno ''pisam'' na sve pravnike,doktore,inzenjere....I zato volim ovu zemlju jer sa njome vladaju ljudi sa 8 razreda osnovne i njih volim i podrzavam..Joj majko rodjena,da se malo vise pitaju strucni kadrovi u ovoj zemlji bilo bi nam mnogo bolje,produktivnije,ali ne nama vladaju ''hostapleri'' koji nas upropastise,i koji su nam nametnuli da mi stvaramo nizi sistem vrednosti pljuvajuci po advokatima, doktorima,  inzenjerima..! Samo im olaksavamo posao...
@Lazicu pa zalbu napisati to ti je najbanalnija stvar u pravnom sistemu,to moze svako...




Pa ti si strucan...i sta sad radis.....e to rade svi strucni....ovi dupeuvlakaci i prvaranti vode drzavu...cast izuzetcima....7 godina drzao agrenciju za nekretnine i za to vreme upoznao 3 (slovima tri) pismena advokata. Privatnik sam od 88. i od tada sam se nagledao budala na pozicijama ...retki su strucni na pozicijama, cak i strucni prevaranti su retki, jer bi i oni to bar strucnije radili...mislim krali.
A ja sam dobio presudu bez advokata da sam ja u pravu sa upravom javnih prihoda, legalizovao sam objekat i dobio knjizni list bez advokata u roku od godinu dana...a uz to radio u radionici.....dakle advokati su nuzno zlo.....ne moze se bez njih u nekim slucajevima, ali ako si iole vican kopanju po knjigama i zakonima, mozes isterati vecinu stvari bolje nego oni...samo iz jednog razloga....ti si zaintresovan za slucaj a oni za pare i samo za pare, za slucaj ih boli kurac.


samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: CBRR1 poslato 05 Oktobar, 2013, 19:42
Ma odgovorno ''pisam'' na sve pravnike,doktore,inzenjere....I zato volim ovu zemlju jer sa njome vladaju ljudi sa 8 razreda osnovne i njih volim i podrzavam..Joj majko rodjena,da se malo vise pitaju strucni kadrovi u ovoj zemlji bilo bi nam mnogo bolje,produktivnije,ali ne nama vladaju ''hostapleri'' koji nas upropastise,i koji su nam nametnuli da mi stvaramo nizi sistem vrednosti pljuvajuci po advokatima, doktorima,  inzenjerima..! Samo im olaksavamo posao...
@Lazicu pa zalbu napisati to ti je najbanalnija stvar u pravnom sistemu,to moze svako...

Braæa Crnogorci odavno imaju izreku, nema budale bez obrazovana èovjeka...:P

CBRR1

zato je Crna Gora sada drugo Kosovo...i grotestno se smejem njihovim velicina i proseravanjima i laznim moralima i castima(a pazi ja to pricam a polu sam crnogorac,gledajuci poreklo)...

@revo brate celavi,strucan si ti u svojoj struci,strucan ja u svojoj,i u pravu si meni za sada dzaba to...ali to je zbog ovih osmaka na vlasti...

Lazic