Glavni meni

jos te ne¹to cini izuzetnom

Započeo clutch&brake, 02 Oktobar, 2013, 19:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Jefta

Citat: stilgar poslato 09 Oktobar, 2013, 15:37
Jefta ga probo, al mudro cuti i broji novce :)
Јефта се одушевио, и лепо је то, другачија димензија вожње, али ФЈР је ФЈР :)

Lazic

A za¹to Jefta prièa u treæem licu, da nije prs'o k'o lajsna...??? [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

Jefta je trece lice...njegov brat Skupa je drugo.....a prvo lice je prvo lice.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Jefta


Lazic


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

WOLVERINE


  [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
Evo i ja da se zapljunem u sektu........  bicu kratak....... slike sve govore......  nije nesto ali je moj...nije divljak...nije lomljen...nije kraden....  nije drugarov... nije  bratov...i da ne nabrajam.....  mrzime da otvaram novu temu pa cu se prikljuciti Njanji..... doterah ga sinoc.... malo ga provozah.... planirah danas ali me sprecio posao.....  za utiske trenutno je merodavan Noam .... posto je on danas bio test vozac.......  ja cu sutra.... ako vreme posluzi................  [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] 

Sta reci.....  nije uradjen nijedan jedini servis......  mirise na novo........  2010g.....  tri kofera......  abs.......  brembo........ grejaci rucica..... alarm.......  sve fabricko.....    [yahoo] [yahoo] [yahoo]


Sinoc u kombiju...............  pozadi ............. 






U radionici .............





Cak i zena sisla u pidzami i badem mantilu da ga vidi......   :P :P














Neko gumicom obrisao cifre.......  pa ostalo na satu 002578km  :D :D







Danas posle kratke voznjice.....  Noamove naravno...........














con3

Svaka cast dobar izbor ,lepo da te sluzi i puno kilometara  [thumb_up]
Nov motor :)

kosta92

 [yahoo] [yahoo] nek je sa srecom dugo da sluzi ! Opasno dobar ! ;)
Sam biras kako zivis ! :)

®or¾ GTI


perlx


mkt


mali_zmaj

extra!! svaka èast! drago mi je kad neko kupi ne¹to u tako dobrom stanju!! nek te slu¾i dugo,sa uzivanjem da ga tera¹ po d¾ombe i redovno da menja¹ ulje!  ;)
jin-jang

DebeliZmaj

i sta ti rekla gospodja kad je videla na sta si opet bavio kesha ?:) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ljupche92

 [clapp] [clapp] [clapp] [thumb_up]
Svaka cast, prelep motor  [thumb_up]
U zdravlju da te sluzi  [cheers] [cheers]
[cheers] [cheers] [cheers]

clutch&brake

Citat: PECA BMW poslato 21 Novembar, 2013, 18:10
i kako se na kraju pokazao K1200 ?
Sta na kraju... nisam ni krenuo :) :)
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Panco.KV


MIGE

Citat: WOLVERINE poslato 23 Novembar, 2013, 00:35

  [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
Evo i ja da se zapljunem u sektu........  bicu kratak....... slike sve govore......  nije nesto ali je moj...nije divljak...nije lomljen...nije kraden....  nije drugarov... nije  bratov...i da ne nabrajam.....  mrzime da otvaram novu temu pa cu se prikljuciti Njanji..... doterah ga sinoc.... malo ga provozah.... planirah danas ali me sprecio posao.....  za utiske trenutno je merodavan Noam .... posto je on danas bio test vozac.......  ja cu sutra.... ako vreme posluzi................  [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] 

Sta reci.....  nije uradjen nijedan jedini servis......  mirise na novo........  2010g.....  tri kofera......  abs.......  brembo........ grejaci rucica..... alarm.......  sve fabricko.....    [yahoo] [yahoo] [yahoo]


Sinoc u kombiju...............  pozadi ............. 






U radionici .............





Cak i zena sisla u pidzami i badem mantilu da ga vidi......   :P :P














Neko gumicom obrisao cifre.......  pa ostalo na satu 002578km  :D :D







Danas posle kratke voznjice.....  Noamove naravno...........














kako volim ovaj motor...u zdravlju da te sluzi  :drka: :drka: :drka: [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]

Jefta

Svaka cast !!! Da se lepo navozas sa njim, a hoces jer je savrsen motor :)

Panco.KV

Samo mu odmah stavi Scotoiler obavezno