Glavni meni

ZX10R 2008-9

Započeo con3, 23 Septembar, 2013, 14:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

Hahahahaha...ipak,nista to ne govori o njegovom znanju na zadnjem i prednjem tocku....

Gašpar

Uvatili ste se kawe ko pijani plota. Bila slika gde je KTM pukao na pola onom dečku iz Zemuna valjda.
Znam da su pucali ramovi i običnim, uličnim KTMovima, pa se opet svi držite toga da je Kawa loša, a Kawa odličan motor.

perlx


CBRR1

Citat: kovac85 poslato 26 Septembar, 2013, 08:59
jbg...kod nas u selu ga ima cuveni Aca Krokodil koji je za jednu sezonu saranio dve hiljadarke iz L serije a bile su malo pr
esle agregati popucali...a kawu vozi vec celu sezonu ne zna se sta joj radi i nista joj nije bilo, u Sarajevu je tri puta zaredom pregrevao dok antifriz nije poceo da izbacuje i motor ide i dalje...kolko je presla na zadnjem i prednjem to se ne zna...a motor je uzet od Sergeja koji isti stil voznje ima...decko kaze sledeca sezona samo ganc nov zx10r i nista vise a kolko se kuno u Suzukija cak ima i tetovazu preko celog lista :D



aaaaaaaaa bre aj smanji malo,daj budali bilo sta i sjebace,kako se bese zove taj tvoj drugar Aca bivo.?

isterivac

Citat: Ga¹par poslato 26 Septembar, 2013, 12:46
Uvatili ste se kawe ko pijani plota. Bila slika gde je KTM pukao na pola onom deèku iz Zemuna valjda.
Znam da su pucali ramovi i obiènim, uliènim KTMovima, pa se opet svi dr¾ite toga da je Kawa lo¹a, a Kawa odlièan motor.
I Kawa i KTM su djubre!
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Mik

Citat: isterivac poslato 26 Septembar, 2013, 21:18
Citat: Ga¹par poslato 26 Septembar, 2013, 12:46
Uvatili ste se kawe ko pijani plota. Bila slika gde je KTM pukao na pola onom deèku iz Zemuna valjda.
Znam da su pucali ramovi i obiènim, uliènim KTMovima, pa se opet svi dr¾ite toga da je Kawa lo¹a, a Kawa odlièan motor.
I Kawa i KTM su djubre!

Aj', neka je i tako.
Nego kako ste u Beceju to saznali?

UFF


mkt


Chris_SM


Hohštapler

#49
Citat: Mik poslato 26 Septembar, 2013, 23:58

Aj', neka je i tako.
Nego kako ste u Beceju to saznali?


Alo, preèanine, èovek je iz Novog Beèeja, nemoj da ti se ponovi takav eksces...   [nono][prebicute]
;D

Jel si ti negde iz centra
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

isterivac

#50
Citat: Mik poslato 26 Septembar, 2013, 23:58
Citat: isterivac poslato 26 Septembar, 2013, 21:18
Citat: Ga¹par poslato 26 Septembar, 2013, 12:46
Uvatili ste se kawe ko pijani plota. Bila slika gde je KTM pukao na pola onom deèku iz Zemuna valjda.
Znam da su pucali ramovi i obiènim, uliènim KTMovima, pa se opet svi dr¾ite toga da je Kawa lo¹a, a Kawa odlièan motor.
I Kawa i KTM su djubre!

Aj', neka je i tako.
Nego kako ste u Beceju to saznali?


Mene nije sramota da napi¹em odakle sam.. A inaèe, prozivka ti je mnogo inteligentna..
A saznali smo tako ¹to su dol¹la jedna zapre¾na kola i rekli nam kako na svim novijim motorima pucaju ramovi a pogotovu na ktm i Kawasaki.
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

easy


pit


UFF

isterivac jel ste ih pitali za suzuki?
havarisani kaze da je on jos gori a ja mu verujem jbg pa da proverimo preko tebe iz pouzdanijeg izvora :D

con3

Citat: UFF poslato 27 Septembar, 2013, 12:30
isterivac jel ste ih pitali za suzuki?
havarisani kaze da je on jos gori a ja mu verujem jbg pa da proverimo preko tebe iz pouzdanijeg izvora :D
Aca Krokodil sa tetovazom Yamahe je saranio 2 suzukija ,a kawu vozi i nije joj nista

Hohštapler

Brate, Gregor u onom njegovom zadnjaku dr¾i nekog Suzukija, zavræu ga do besvesti, jebu mu majku veæ godinama, i eno ga, i dalje radi..

ps.
Zar Aca Krokodil nema tet Suzukija?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

easy

ma taj lik je stavio zvucnike ispod masine i hidraulikom ga dize a likovi se tripuju da motor radi

clutch&brake

sve se bojim da ne bih vozili kavu da imate da iskesirate za nju... dajte neki od tih magicnih motora sto su ful kvaliteta da ga tockiramo i lomimo pa cemo videti sta ce biti... mnogo kakite breeeeeeeeee :D LD
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

isterivac

Citat: UFF poslato 27 Septembar, 2013, 12:30
isterivac jel ste ih pitali za suzuki?
havarisani kaze da je on jos gori a ja mu verujem jbg pa da proverimo preko tebe iz pouzdanijeg izvora :D
Ka naidju opet cergari pitacu ih pa javljam
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Hohštapler

Citat: njanja poslato 27 Septembar, 2013, 16:31
sve se bojim da ne bih vozili kavu da imate da iskesirate za nju... dajte neki od tih magicnih motora sto su ful kvaliteta da ga tockiramo i lomimo pa cemo videti sta ce biti... mnogo kakite breeeeeeeeee :D LD

Ima samo jedan kawasaki koji bih vozio.
GTR 1400
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS6Xfz0G-hBpvYAmfx1_IAw9od-uShekH4NBlSu3G9oklmtMMC5Gw
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.