Glavni meni

amortizer volana wp

Započeo clutch&brake, 18 Septembar, 2013, 13:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit

Citat: Joker poslato 19 Septembar, 2013, 01:11
U Pit-e, izvini..
Ako si ti medju njima koji su pomislili da je budala sto poklanja a moze da proda i da uzme neke pare, onda si potpuno u pravu. Onda sam mislio na tebe...   [cheers]

              Jokeru sad si wec bezobrzan a i blago mi ides na kurac....licno od tebe sam sigurno wise stwari poklonio bajkerima ali nemam potrebe da pisem o tome.
               I ne samo bajkerima ...tako da sam ja zadnja adresa koju ces da pominjes u negatiwnom kontekstu sto se poklanjanja ,dobrotworni akcija...donacija i sl.
                O tome postoje tragowi i na forumima pa ako te zanima poslacu ti linkowe jer me ta wrsta reklamiranja ne zanima.
              Owim ne omalowowazawam ljude koji su nesto poklonili na forumu ...naprotiw ..kad nesto oces da poklonis ti moras i da oglasis pa ko je prwi jawi njegowo je..drugcije ne ide...bar sam tako wido Kawa da je radio.
               P.S. Ako nastawis da mi repliciras u swom stilu i nastawis da tumacis moje misli smatracu to kao prwokaciju.
               

Joker

Shvati bre kako god hoces... Ovo moje je reakcija na tvoje skakanje da tebe neko proziva... Tebi bre nista nisam rekao, niti sam video neku zlobu u tvom postu, samo sto ti to nikako da prihvatis i nastavljas da se natezes sa mnom. Ako hoces moze i tako! Koliko sam imao priliku da te upoznam ne mislim da si zloban covek, niti bilo sta slicno tome... Bas suprotno.. Samo mislim da si suvise negativan i u kombinaciji sa tim da moras sve da kazes nikako ne donese dobar rezultat... A necemo o tome koliko si tvrdoglav za neke stvari! I posle se cudis odakle reakcije ostalih kada si ti u pitanju...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

clutch&brake

Ne vredi komentarisati vise. Batali. Amortizer ide maziju i kraj price
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

YoYa

Hocu ja amortizer,treba mi za kapiju , kad je zatvaram ona lupa,,pa se bune komsije

easy


WOLVERINE



  Znaci dolazim po auspuh danas... vidim se polako krcmi... ako vazi dogovor jos uvek...

ЯЭВОЛУТИОН

auspuh ja okacio na katanu....ladno isti precnik grane...vidi da ti Njanja pokloni nesto dugo....recimo....gume ....nove montirao par dana pre omlatea....
p.s.
e da crkao mi balast na zafiri pa sam skinuo onaj njanjin...i onako je prsla siljalica....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

WOLVERINE


clutch&brake

Vidim ja da od njanjinog motora nista nece ostati
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

nuadal85

Sta te briga njanja, daj sve u dobrotvorne svrhe :) Eto ja bih uzeo sa njega power commander ako nikom nisi dao.. ;) Ionako ces dobiti 2000000 od osiguranja :D

BANE BROTHERHOOD

BRATE MOJ MENI STVARNO NE TREBA NISTA [neampojma]  ...ALI OVO JE DIVAN GEST SA TVOJE STRANE   [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] ...SVAKA TI CAST!!! [kralj] [kralj] [kralj] [cheers] [cheers]
BROTHERHOOD IS 4 LIFE!!! [cheers]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

Citat: nuadal85 poslato 21 Septembar, 2013, 22:02
Sta te briga njanja, daj sve u dobrotvorne svrhe :) Eto ja bih uzeo sa njega power commander ako nikom nisi dao.. ;) Ionako ces dobiti 2000000 od osiguranja :D

Mogu jedino bulju da ti dam :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

easy


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

easy


clutch&brake

Ma jok burazeru.  Izvuæi cemo ga rev i ja pa cu ga cuvati za drugi motor.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

ja ga vec izvadio i sipao u neke kineske skutere...da ne uzegne preko zime....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

con3

Citat: njanja poslato 21 Septembar, 2013, 23:27
Ma jok burazeru.  Izvuæi cemo ga rev i ja pa cu ga cuvati za drugi motor.
Sta je sledece u planu ?

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!