Glavni meni

12. Moto GP - British , Silverstone

Započeo Radanovic, 29 Avgust, 2013, 18:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

YoYa

Idemo Horhe,ispade mi cuka jbt

Jefto idi vozi avione :)

marckony

Dajte neki link, a ja bas danas bio na nekom krstenju kada je bila trka najzanimljivija

Jefta

Citat: YoYa poslato 01 Septembar, 2013, 16:05
Idemo Horhe,ispade mi cuka jbt

Jefto idi vozi avione :)

Yoyice celu trku sam navijao za MM, ali kako je Lorenco uspeo da vrati prvu poziciju u poslednjoj krivini. Svaka cast za Lorenca :) Ovo se zove zanimljiva trka. kada je odgledas celu u dahu.

stilgar

znao sam da ce neko da rokne, juce su vozili ko blesavi, markez osim povrede zaradio i dva kaznena zato sto nije usporio pod zutim zastavama pa njegov motor udario u calov i ugrozio redare. kad su javili pomislio sam pusti lorenca zadrzi pedrosu i super sto se tice sampionata. mm ne bi bio sto jeste da nije pokuso al ovako skoro da nema stete. 30 bodova ispred pedrose 39 ispred lorenca je solidna zaliha. trka je inace bila extra mada je falio cal jbg. lorencova izjava posle je bila onako od srca al pokazao je da ima u njemu onog starog ostrog vozaca. ko ce sad da doceka mudjelo i nastavak sezone. sve cestitke lorencu za hrabrost.

YoYa



3006

JL: On thursday I told the team that if we win we had to make a special (and ugly) hair cut! Here is the result.


Hohštapler

#27
Citat: marckony poslato 01 Septembar, 2013, 17:06
Dajte neki link, a ja bas danas bio na nekom krstenju kada je bila trka najzanimljivija

Treba i meni!!
Meni ¾ena banula u 13h da me iznenadi i odvela me na piknik pored Dunava... a znao sam da æe biti trka da se usere¹!  ;D

ps.
upravo èekam da mi se skine neki torrent, nadam se da valja, javljam kakav je, evo koji
http://kickass.to/2013-british-motogp-from-silverstone-x264-silken-t7806405.html
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gašpar

U 16:45 snimak na SK

marckony

Jedino da pobegnem s posla...mada nije neizvodljivo ;)

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Jefta

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 02 Septembar, 2013, 12:00
Citat: marckony poslato 01 Septembar, 2013, 17:06
Dajte neki link, a ja bas danas bio na nekom krstenju kada je bila trka najzanimljivija

Treba i meni!!
Meni ¾ena banula u 13h da me iznenadi i odvela me na piknik pored Dunava... a znao sam da æe biti trka da se usere¹!  ;D

ps.
upravo èekam da mi se skine neki torrent, nadam se da valja, javljam kakav je, evo koji
http://kickass.to/2013-british-motogp-from-silverstone-x264-silken-t7806405.html
Hahahaha DA DA Zena ti je banula i odvela te na piknik!!! HAhhaahahaha Pa ja vecu laz u zivotu nisam cuo  :) :) :)

mi¹ko_kolo

Znao je on i pre trke da æe iæi na "piknik" tj. da istu neæe gledati u¾ivo. ;D

marckony

sada pogledao snimak.. Svaka cast Lorencu...
Pedrosa bez muda i dalje...

Hohštapler

Citat: Jefta poslato 02 Septembar, 2013, 14:11
Hahahaha DA DA Zena ti je banula i odvela te na piknik!!! HAhhaahahaha Pa ja vecu laz u zivotu nisam cuo  :) :) :)

®ivota mi, ima ona svoje bubice, voli da me iznenadi i da mi pravi iznenaðenja...
I juèe me nazvala u 10 do 13h, ja jo¹ gledao moto2, bilo ono klanje, i ka¾e, izaði ispred zgrade za 10min..  [neampojma]
Pomislio sam da mi je spremila ne¹to da jedem..
Kad je stigla, ubacila me u kola i ka¾e vodi me negde... (ponela æebe, klopu, sve ¹to treba)... romantièno nedeljno popodne..  [hello]

sad sam odgledao trku, sjaaajno!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gašpar

Nisi je dobro vaspitao :D

Pedrosa je imao prostora par puta da prođe malog, ko zna zašto nije.

Chris_SM


stilgar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 02 Septembar, 2013, 19:46
Citat: Jefta poslato 02 Septembar, 2013, 14:11
Hahahaha DA DA Zena ti je banula i odvela te na piknik!!! HAhhaahahaha Pa ja vecu laz u zivotu nisam cuo  :) :) :)

®ivota mi, ima ona svoje bubice, voli da me iznenadi i da mi pravi iznenaðenja...
I juèe me nazvala u 10 do 13h, ja jo¹ gledao moto2, bilo ono klanje, i ka¾e, izaði ispred zgrade za 10min..  [neampojma]
Pomislio sam da mi je spremila ne¹to da jedem..
Kad je stigla, ubacila me u kola i ka¾e vodi me negde... (ponela æebe, klopu, sve ¹to treba)... romantièno nedeljno popodne..  [hello]

sad sam odgledao trku, sjaaajno!

:) kad god ona hoce ti moras :) tako je to kad nadjes zlatnu ribicu :)

ЯЭВОЛУТИОН

tri zelje su tri zelje.....mada ona poslednja ide obicno malo teze....nikako da im objasnis da to sve spada u klasican sex
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

...vid vako... kakav sam ja, srecan sam da me josh uvek trpi i da je spemna da radi takve stvari za mene... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.