Glavni meni

10. Moto GP - Indianapolis

Započeo Radanovic, 13 Avgust, 2013, 20:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hurricane

...nego, ja sam sada u toku trke prvi put èuo da je Crutchlow potpisao za Ducati..

dokle æe bre vi¹e ta fabrika svojim bogatim ugovorima da uni¹tava vozaèe?

Svake godine oni moraju da upropaste bar jednog kvalitetnog supervozaèa..

©to bre te pare ne ulo¾e malo u sebe i ne smisle ne¹to pametnije i novo..

stilgar

Cal je posto poto zeleo da udje u fabricki tim. Kao i Rosi pre njega nada se da ce savladati dukatija, sto rece Rev sa onim "ludackim pogledom" i agresivnoscu mozda mu i uspe videcemo

Hurricane

...ma oni treba na par godina da napuste malo gp..
a da se vrnu neki poput Suzukija, Kawe i Aprilije inaèe æe ovo postati dosadni duel dva proizvoðaèa kojima Ducati slu¾i samo da popuni
startni kadar..

Hohštapler

Nisam gledao, dajte neki snimak da valja! :)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gašpar

Ovo ja zovem trakam.

Jo¹ da mali krelac nije odmah izbio na èelo, i upropastio borbu za prva tri mesta, bilo bi sjajno.

Ste obratili pa¾nju na Hejdna i Dovicioza na kraju?  [klanjam_se]

Sasa_Nis

Lako je Kalu da bude lud i brz, sad se najbolje videlo koliko ima bolju yamahu od fabrickiog tima. [glavazid]

eclipse4


Jefta

Citat: Ga¹par poslato 19 Avgust, 2013, 00:38
Ovo ja zovem trakam.

Jo¹ da mali krelac nije odmah izbio na èelo, i upropastio borbu za prva tri mesta, bilo bi sjajno.

Ste obratili pa¾nju na Hejdna i Dovicioza na kraju?  [klanjam_se]
Prekini da mrzis MM! :)

Mik

Citat: Ga¹par poslato 19 Avgust, 2013, 00:38
Jo¹ da mali krelac nije odmah izbio na èelo, i upropastio borbu za prva tri mesta, bilo bi sjajno.

A jes', stvarno, ko da ti se taj deran nesto licno zamerio! Kol'ko god da ga ne gotivis, bas nema smisla da nesto ovako napises.

(Ima odlican (verovatno najbolji) motor, u redu. Placen je bas zato da trku napravi dosadnom, pa ipak to (bar koliko se meni cini) ne radi - uvek trazi neku "nemogucu" varijantu da nekog obidje, da publika bude zadovoljna. Pa sta jos?  [neampojma] Nemoj tako!)

Kanarinac

Generalno gledano mali je kompleksas ozbiljan. Lorenzova krivina, ajde da se iskurcim i obidjem tu Lorenza, Rossi je obisao u vadicepu Stonera, mora i on da obidje tu.

pajacbr

Mislim da to preticanje uopste nije lako izvesti, svi oni voze do krajnih granica tako da samo preticanje donosi jos veci rizik u voznji koji dovodi do izletanja ili (nedaj boze) do pada, tako da verovatno svako od njih lovi idealan trenutak ili gresku onog ispred sebe kako bi to izveo najbezbednije. Primetili ste da uglavnom svi koji se spremaju da preteknu odvozaju krug ili dva pre nego sto krenu u preticanje, a to je verovatno iz razloga sto prvo hoce da nadju idealno mesto ili putanju gde ce to uraditi, a onda da se pripreme (da budu u zaletu ili kasnijem kocenjem) da to izvedu...

Gašpar

Kao i svaki put, ponovo moram da se ponavljam.


Malom kapa dole, trenutno je u najboljoj formi i verovatno je najveæi talenat u GP klasi, ali moj privatni stav je da ga ne volim uop¹te, uz to da po¹tujem sve ¹to sam napisao u prvom delu reèenice.