Glavni meni

Vrsac,smrtni ishod.

Započeo gorki, 13 Avgust, 2013, 14:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

#20
ma niko ne kaze da si picka,daleko od toga,jednostavno u tom momentu nisi razmisljao na takav nacin,misli su ti bile na koncertu i provodu,ali eto,cisto ovako jedan primer:

lepo se isprovedes na koncertu,dodjes sa devojkom ujutru,prespavas pola dana,i recimo neko te zove i javi da je neki tvoj bliski drug nastradao bas na tom putu i bas se olupao o taj traktor......
kako bi proveo buduce dane?   ali ajd da ne gledamo tako crno sve,medjutim ipak smatram da bi trebali preuzeti malo vecu odgovornost.

evo jedan moj primer skorasnji:

tip mortus pijan tera traktor na nizbrdici (bukovo) 70 km/h,da da upravo toliko,cim bude dosao burazer iz inostranstva kacim snimak na youtube,burazer zapeo da snima,njemo to interesantno,ja nemam bateriju na mob,u roku od pola minute nagovorim ga da prestane da snima i da mi da tel da okrenem policiju,uzmem mu tel,okrenem policiju,zvoni dva puta i gasi se i njemu baterija,preticemo ga,stignemo u grad i spazim patrolu kod kasarne,kulturno izadjem iz auta,obavestim sta se desava na putu,policajac ladno odgovori "ma budala,sta da mu radim,imas ih takvih koliko hoces".....totalno razocaran njegovim odgovorom,izvadim tel iz dzepa koji nema bateriju i pitam ga za broj u stanici kako da okrenem,kao neznam,on me pogleda bledo i pita sta ce mi,ja mu kulturno odgovorim,"zelim da prijavim njima to sto se desava na putu  i ujedno da im kazem kakav sam odgovor dobio od tebe,tvoje prezime i broj auta" u tom momentu on meni kaze "zasto bi zvao u stanicu kad evo mi polazimo tamo"...ja se samo osmehnuo,uso u burazerov auto,okrenem auto i stanem iza njih i cekam da podju,za svo to vreme oni jos nisu stigli ni auto da upale ali nakon sto su videli ili ukapirali da cu ici za njima,upalise auto i polako krenu ka bukovu a ja ih pratim autom od iza.
negde kod nisove pumpe traktorista kome i dalje ne stize put koliko je sirok ni ne planira da stane a iza njega kolona od jedno 10-ak automobila,niko nesme da pretice,oni up;alise rotaciju stadose pored puta,jedan izlete sa tablicom,drugi okrenu auto i zaustavili ga.ja tu polako dam zmigavac i nastavim dalje ka bukovu.

kako god bilo,nije mi bilo tesko da potrosim ni kredit (nisam imao bat) a ni gorivo da obikaljem celo bukovo i da se spustim pored manastira nazad u grad,ali sam bio zadovoljan jer znam da sam uradio pravu stvar.
isao bih i na sud da su me zvali ko svedoka i tamo bih ga prvo pljunuo u lice nakon ulaska u sudnicu,jer zbog nekog njegovog hira,veselja,pijanstva,mozda je neko dete moglo da izgubi glavu.

Gašpar

Ovo nije tema za rasprave.

eclipse4

niko se ne raspravlja jednostavno smo se nadovezali jedan drugom na odgovor a to ne sprecava nikog da izjavi saucesce.

gorki

Sijalica za trktorusu prikolicu kosta negde oko 50 din,medjutim ovaj je krenuo da tovari bale slame ili vec cega pa mu i nisu nesto bile neophodne.
THINK BIKE !

CBRR1

nije tema za raspravu,ovo i nije rasprava,vec sugestije sta kako,i treba da se pise u ovoj temi,jeste apstraktno sto je covek poginuo i sto pisemo ali eeeee breeeee pa gde je savest toj volini da nema nista,npr ja idem za Crnu Goru negde u prolecu ove godine,idem ibarskom sa zenom,pritom zena mi je trudna,i vozim vozim onaj pravac ka cacku,ispred velika gomila sena,prvo sto sam se isprepadao,jer je bio mrkli mrak,u trenutku mehanika radi kocnica auto levo desno,nista strasno ali ipak krajnje neprijatno,i smirim auto,elem sta je preisteklo iz svega toga,meni je stigla info do mozga da je to ogroman utovar na dve neke prikolice koje vuce traktor,da je i bio traktor osvetljen kao bozicna jelka ne vredi,ne bi se videlo,ja vam ne mogu opisati koja je to gomila,preticem ga i lagano usporavam usporavam dok nismo stali,penjem se na traktor i vucem majmuna koji me gleda bledo i uplaseno,ja zapenio,nije zbog mene nego zbog trudne zene,i shvatam da pravim kontraefekat jer mi je zena u autu i ta samo time nju traumiram,vracam se u auto,ona place,ljudi mozda je neko od vas i prolazio tuda to je bilo petak vece,u nedelju vece sam se vratio i bio je neki mercedes sanducar skucan u prikolicu sena,ne mogu da tvrdim da je isti traktor ali verujem da jeste,isto mrkli mrak isto sve...pa idiote nesavesni,prvo mrak drugo imao si upozorenje ma jednostavno...DA SE NA DOVEZEM NA SMRT OVOG COVEKA,KOGA GOD IMA TAJ COVEK,DECKO,KOJI VISE NIJE MEDJU ZIVIMA,OSVETA JE ZAKON,KAKVA POLICIJA KAKVO SUDJENJE KAD TI NEKO UZME NEKOG DRAGOG,NEKO TREBA UBITI TU SIROVINU...ne znam decka ali kao da ga znam i uvek se srodim sa ovakvim slucajevima,bude mi zao...

kide


Mik

#26
Citat: CBRR1 poslato 19 Avgust, 2013, 14:58
idem ibarskom

Uvek je ista, uvek je drugacija, uvek raznovrsna. Plasi se Ibarske, to nije sramota (Narocito od Ljiga do GM).To je pametno.  [neampojma]

Citat: CBRR1 poslato 19 Avgust, 2013, 14:58
OSVETA JE ZAKON

[thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] Kad nema bolje! Zapravo preventiva je majka! To znaci pobiti zidove i svabe!

Lazic

Citat: Ga¹par poslato 19 Avgust, 2013, 10:18
Ovo nije tema za rasprave.

Neka Ga¹o, bolje i rasprava, ako æe nekome da se ure¾e u glavu, ¹ta mo¾e da ga snaðe na putu... Ne ka¾em da æu i¹ta sporije voziti, ali dovoljno je da smo svesni budala, pa da izbegnemo ne¹to tako...

@Miki:
èuvaj Unu molim te, a ne kao ja...

CBRR1

#28
Cuvam cuvam :-*  :-*