Glavni meni

Zlatibor moto skup

Započeo Panco.KV, 01 Avgust, 2013, 17:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mik

@mareskin

Citat: Panco.KV poslato 04 Avgust, 2013, 20:20
Citat: mareskin poslato 04 Avgust, 2013, 10:39

Ovo su bre neki manijaci. Tek sad sam video ¹ta se desi kad udari èist vazduh u glavu. To se smeje, zajebava, podjebava... ne mo¾e¹ ih smiriti :D

yoya lepa ti majica gde se narucuje sa tim bedzevima


Eto (citat), "ima i pristojnih ukusno obuèenih ljudi na moto skupovima " :).     :)

YoYa

Citat: Panco.KV poslato 04 Avgust, 2013, 20:20
Citat: mareskin poslato 04 Avgust, 2013, 10:39



Ovo su bre neki manijaci. Tek sad sam video ¹ta se desi kad udari èist vazduh u glavu. To se smeje, zajebava, podjebava... ne mo¾e¹ ih smiriti :D

yoya lepa ti majica gde se narucuje sa tim bedzevima


maznuo sam ti iz ormarn,,to je ona sto ti crutchlow dao  :-[

kloshmi

stvarno su mogli da obele¾e put do kampa, lutali smo pola sata. bilo je lepo ali nista specijalno. a jutros sto se tièe doruèka, da li namerno ili se deèko iz organizacije uspavao malo, uglavnom zvali su na doruèak ( na pljeske) kad je vi¹e od pola ljudi oti¹lo veæ. Nisu ni znali

clutch&brake

ja moram da pohvalim mareskina. to je jedan gospodin. jedini je dosao u kosulji na skup.

aposlutni hit zlatibora.  [thumb_up]

jebo yoyo tvoju majcu jamaha. kupi kosulju jamaha... da te vidim sada???   8) 8)
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mareskin

Citat: njanja poslato 05 Avgust, 2013, 11:17
ja moram da pohvalim mareskina. to je jedan gospodin. jedini je dosao u kosulji na skup.

aposlutni hit zlatibora.  [thumb_up]

jebo yoyo tvoju majcu jamaha. kupi kosulju jamaha... da te vidim sada???   8) 8)

Znao sam da æu biti primeæen... mo¾da i zato ¹to sam svima govorio da nosim ko¹ulju... ma ne, sigurno bi oni i sami primetili :D

©teta ¹to sam oti¹ao ranije i nisam provozao tvoj motor. Ne bi svako dao tako jaku ma¹inu na jedan krug  [thumb_up]

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin


Nisu mi jasni ovi ¹to se ¾ale da put do kampa nije bio obele¾en  [neampojma]
Ko zna gde je uop¹te nije te¹ko da se pronaðe ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

PECA BMW



i tako ja u jednu krivinu samo 20 na sat sam vozio i ono fijuuu , ode motor ... tako je bilo lazica mi !     [yahoo]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mareskin


Pogledaj te iskrene deèije oèi, zar mo¾e¹ da mu ne veruje¹? :D

Kako je ispala ruèica posle bu¹enja?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

PECA BMW

pa uglavnom kocnica je radila ali je bila daleko .. morao si bas da otvoris saku da bi je dohvatio .. bitno da je mogao do kuce da ode
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

kloshmi

Citat: mareskin poslato 05 Avgust, 2013, 12:02

Nisu mi jasni ovi što se žale da put do kampa nije bio obeležen  [neampojma]
Ko zna gde je uopšte nije teško da se pronađe ;)

Citatali mi nismo znali gde je, kao ni pola ljudi koje smo pitali tamo dole u centru. sve u svemu, sad znamo ;)

Lazic

Citat: PECA BMW poslato 05 Avgust, 2013, 13:42


i tako ja u jednu krivinu samo 20 na sat sam vozio i ono fijuuu , ode motor ... tako je bilo lazica mi !     [yahoo]

Jel kvaèilo opet...? [rofl]

YoYa

Citat: mareskin poslato 05 Avgust, 2013, 12:01
Citat: njanja poslato 05 Avgust, 2013, 11:17
ja moram da pohvalim mareskina. to je jedan gospodin. jedini je dosao u kosulji na skup.

aposlutni hit zlatibora.  [thumb_up]

jebo yoyo tvoju majcu jamaha. kupi kosulju jamaha... da te vidim sada???   8) 8)

Znao sam da æu biti primeæen... mo¾da i zato ¹to sam svima govorio da nosim ko¹ulju... ma ne, sigurno bi oni i sami primetili :D

©teta ¹to sam oti¹ao ranije i nisam provozao tvoj motor. Ne bi svako dao tako jaku ma¹inu na jedan krug  [thumb_up]
Mare se spemio za neke go-go igracice na skupu, stari lisac..cccc

mareskin


Kad ne mogu da budem mlad i lep kao vi, bar mogu da nosim ko¹ulju.

Yoya zamisli da si ti go-go igraèica. I zamisli da igra¹ polugola na moto skupu i u masi vidi¹ jednog jedinog èoveka u ko¹ulji.
Oèe¹ljanog, pristojnog, nosi naoèare, zar se ne bi primio?

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

Citat: mareskin poslato 05 Avgust, 2013, 15:03

Kad ne mogu da budem mlad i lep kao vi, bar mogu da nosim ko¹ulju.

Yoya zamisli da si ti go-go igraèica. I zamisli da igra¹ polugola na moto skupu i u masi vidi¹ jednog jedinog èoveka u ko¹ulji.
Oèe¹ljanog, pristojnog, nosi naoèare, zar se ne bi primio?



Mare koje ogledalo koristi¹ da ga i ja kupim i dobijem takvo sampouzdanje? :D :P
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

misa-pei

Ivane, nisi valjda opet slomio ruèicu? To ti je èetvrta, koliko ja znam. :D :D :D
Jeftinije ti ti je da kupi¹ metalne ¹titnike za enduro, nego da stalno kupuje¹ ruèice. K'o da ih jede¹.
Država je najveći neprijatelj naroda

Panco.KV

Citat: YoYa poslato 04 Avgust, 2013, 23:41
Citat: Panco.KV poslato 04 Avgust, 2013, 20:20
Citat: mareskin poslato 04 Avgust, 2013, 10:39



Ovo su bre neki manijaci. Tek sad sam video ¹ta se desi kad udari èist vazduh u glavu. To se smeje, zajebava, podjebava... ne mo¾e¹ ih smiriti :D

yoya lepa ti majica gde se narucuje sa tim bedzevima


maznuo sam ti iz ormarn,,to je ona sto ti crutchlow dao  :-[
nema veza meni mala

mareskin

Citat: njanja poslato 05 Avgust, 2013, 15:36
Citat: mareskin poslato 05 Avgust, 2013, 15:03

Kad ne mogu da budem mlad i lep kao vi, bar mogu da nosim košulju.

Yoya zamisli da si ti go-go igračica. I zamisli da igraš polugola na moto skupu i u masi vidiš jednog jedinog čoveka u košulji.
Očešljanog, pristojnog, nosi naočare, zar se ne bi primio?



Mare koje ogledalo koristiš da ga i ja kupim i dobijem takvo sampouzdanje? :D :P

Samo se ti smej, ali jesi li ti uopšte obratio pažnju na košulju?!? Ako jesi nemam šta da ti objašnjavam, ako nisi poneću je kad krenem u BG. Odma će ti sve biti jasno :P
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin


@Panco
Sad se oseæam kao ©erlok Holms. Pomogao sam da se re¹i misterija nestale majice :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Panco.KV

Mare jel to iz Radujevca sa svadbe svratio na skup [thumb_up] pusti ti ove olose krivo im sto si bio najelegantniji a bajker.Bravo Mare