Glavni meni

Dok se vi svadjate, mi smo skroz realno otisli na more...

Započeo Jefta, 22 Jul, 2013, 21:11

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko


Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto


YoYa

Citat: rboban poslato 22 Jul, 2013, 22:40
Na koju foru su Vam motori stalno cisti?

[rofl] [rofl] padala sve vreme kisa u c.gori


Citat: Zeljkamp poslato 23 Jul, 2013, 02:22
Sta ste trazili pored u kanalu pored puta ?

moje naocare,,,izletele iz dzepa kad smo isli na tamo,,a u povratku ih nadjem u jendeku...

Ivan1979


clutch&brake

Hladno more, toplo pivo, ruzne zene ali ko ga hebe nama bilo dojajno :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Major

Kakve su bre ono gej slike na plazi.. Sreca pa nisam mogao da idem. :)

Sad tek vidim koliko vam je dobro bilo  [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]

Seronje! Zavidim vam  [balavi]




ilijar10

Nego da i ja pitam nesto, osim sto samo cestitam i divim se lepom provodu :D  Da li su cimali ovog na GSXR zbog tablice ispod repa? Ima li murije na putevima da gnjave? Sta treba od dokumenata na granici ? Ja sam mislio da zapalim u avgustu motorom, prvi mi put pa da se informisem.

Zeljkamp

Citat: YoYa poslato 23 Jul, 2013, 02:44
Citat: Zeljkamp poslato 23 Jul, 2013, 02:22
Sta ste trazili pored u kanalu pored puta ?

moje naocare,,,izletele iz dzepa kad smo isli na tamo,,a u povratku ih nadjem u jendeku...
Nasli naocare u povratku ?!  :o
TwinZ Auto & Moto

Major


mazzi

1. Naocare nadjene :)
2. Niko ga nije cimao za tablicu a pandura ima ... Kod Savnika nas zaustavilio isti i tamo i nazad sa virtuelnim radarom na kome je tvrdio da smo prekoracili brzinu :) Na granici traze samo licnu i saobracajnu odnosno na Hrvatskoj pasos i saobracajnu. Moj motor cak nije na mene a nisu mi trazili ovlascenje. Ma da kad vide Triumpha verovatno kazu ajd ovaj i ovako ne moze daleko :D

ilijar10


mareskin

Citat: mazzi poslato 24 Jul, 2013, 10:38
1. Naocare nadjene :)
2. Niko ga nije cimao za tablicu a pandura ima ... Kod Savnika nas zaustavilio isti i tamo i nazad sa virtuelnim radarom na kome je tvrdio da smo prekoracili brzinu :) Na granici traze samo licnu i saobracajnu odnosno na Hrvatskoj pasos i saobracajnu. Moj motor cak nije na mene a nisu mi trazili ovlascenje. Ma da kad vide Triumpha verovatno kazu ajd ovaj i ovako ne moze daleko :D

Ja kad bi izgubio naoèare, mene ne bi na¹li :D

Koliko vas je virutelno ko¹talo virtuelno prekoraèenje? ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

YoYa

 
Citat: Major poslato 24 Jul, 2013, 10:32
Jefto cekamo malo i pojasnjenje onih fotki :)
Sta se desilo u meljinama,ostaje u meljinama :):)

Jefta

Kostalo je mene 20e. Brzina kojom sam se kretao je bila 74kmh, a ogranicenje ni oni nisu znali koliko je na tom delu. U svakom slucaju nisam hteo da se cimam. Stoke


KUMBOR I DJENOVICI!!!!

Jefta

Citat: YoYa poslato 24 Jul, 2013, 12:18
Citat: Major poslato 24 Jul, 2013, 10:32
Jefto cekamo malo i pojasnjenje onih fotki :)
Sta se desilo u meljinama,ostaje u meljinama :):)
Inace hteo sam da ubacim tekst, ali me je mrzelo tada, a sada nemam opciju izmeni.

Major

Pa dajte malo putopisa, napisite kako je bilo na putu, kako je bilo tamo, dajte neku anegdotu :)

Jefta

Hocu samo da nadjem vremena i da mi admini ukljuce opciiju izmeni. Onda cu ubaciti tekst :)

a anegdota je KUMBOR I DJENOVICI!!! :)

YoYa


clutch&brake

Citat: ilijar10 poslato 24 Jul, 2013, 01:03
Nego da i ja pitam nesto, osim sto samo cestitam i divim se lepom provodu :D  Da li su cimali ovog na GSXR zbog tablice ispod repa? Ima li murije na putevima da gnjave? Sta treba od dokumenata na granici ? Ja sam mislio da zapalim u avgustu motorom, prvi mi put pa da se informisem.
Sto volim kada me neko nazove OVOG.   LEPO druze pita¹ ko vozi gsxr pa pita¹ sta te zanima a ne ovog. I cimali su me zandari na granici. Mazinije video. A posto ti je PRVI PUT NEKA BUDE IZ LJUBAVI
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!