Glavni meni

Kupujem motor do 2700e.

Započeo Master Z-ed, 20 Jul, 2013, 15:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ranko

mozes cisto da vidis cenu...da vidim dal se pasa uklapa...odmah ubaci glavu dve na ime troskova raspitivanja :)

mene na zalost ne zanima...

da ti ne pricam svoju zivotnu problematiku pod nazivom : U kucu mi ne ulazi sa kljucevima od auta koji je stariji od Stila :)

i verzija 2.0 problematike pod radnim nazivom : Luda zeno E39 ili A6 2003 u dobrom stanju mogu da sarane 3x sve ove nove konfekcijske autice...

a da ne pominjem obrt posle zamene zamajca, nakon sto sam uspesno zatvorio temu : Stila mi ne diraj, naucila sam da ga vozim i navikla sam se na njega...

sto se malo ne navikne vise da dolazim kuci pijan ne znam... valjda na to ne moze... nisko joj kvacilo :)



Master Z-ed

Citat: con3 poslato 26 Jul, 2013, 14:27
Z-ed nadje li sta zanimljivo ?
Znali neko nesto o ovome ? http://www.polovniautomobili.com/oglas3015688/ktm_525_sx/

Èekam deèkonju da se vrati sa mora, crni hornet 600 iz drugog linka sa prve strane, drug èlan MM foruma.
Pravo da ti ka¾em posvetio sam se poslu ovih dana pa nisam ni¹ta ni gledao, pa ni oglase.
A onda jo¹ i jurim ove tapetare da tapaciram sedi¹ta na Z-du, gde ne mogu da pronaðem ni jednog. Boban seo na motor i zapalio negde, tako i treba podr¾avam, Dejan se ne javlja, ako neko ima drugi broj neka javi, Sova nema sunðer ali ima volju, idem veèeras do nekog lika na auto komandu a da nisam ni video kako radi da vidi da li mo¾e da uradi ili ne. Slika u prilogu.
Pa sam i¹ao do ryu motorsa da kupim skaj koji mi odgovara.
Pa hoæu da odem do Sebe u èetvrtak da mi napravi rukohvat i naslon za suvozaèa, a sve to treba da odradim pre godi¹njeg odmora i da spremim do trke u Brnu. slika u prilogu.

Nego ima drugar LC4, 2007god. za 2700e. kupljen u Srbiji., ako ti je tako ne¹to zanimljivo uredan motor nije bio havarisan.