Glavni meni

Voznja za Dzigi-a 10.08.2013

Započeo UFF, 14 Jul, 2013, 11:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Ako su ove price o nevremenu koje (rusi krovove i obara drvece) sutra stize kod nas i upola tacno mi ce mo lepo da najebemo u ns
A ja napred vozim slik a pozadi sam na koncima

Hohštapler

I ja sam ne¹to naèuo, al ne¹to mi nije jasno odakle im ta informacija
http://www.weather2umbrella.com/sr/vremenska-prognoza-novi-sad/gfs/1/1932552/1/3h

U svakom sluèaju, nije da nemate gde da se sklonite.  [hello]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko


Dukags

znaci 11:00 Usce... 12:00 Miseluk...

Havarisan

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 06 Avgust, 2013, 19:03
Toucater jel se javljao, jel se neko èuo sa njim?
Ko æe sve iz NSa iæi?
Ja æu doæi iz ZR samo zbog toga, hoæe neko od ZR ekipe da idemo zajedno?
joj kako bih ja isao, ali treba da krenem veceras za nemacku. ako ne odem eto mene!

Hohštapler

...setih se neèeg ¹to nema veze sa ovim.
Ako neko od ekipe koja dolazi sutra ima MM crnu nalepnicu za motor nek mi ponese...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

Citat: Dukags poslato 09 Avgust, 2013, 19:52
znaci 11:00 Usce... 12:00 Miseluk...

da



@ hostapler  imam, nosim za tebe
i to ne ona sa satampe iz jagodine vec ova sa katera i trasfer folije u negativu

stilgar

i kako je bilo, jel izdrzala zadnja sa ona tri konca? dajte neke slike

ProjectLord

Nema slika... UFF vozio kao baba, morail da ga cekamo iza svake krivine  [zvizdi]
Posle se iznervirao i otisao da 'ebe neke qurave, a zvuk i ja krenuli nazad za Bg. Na pola puta zVuk morao malo da smiri zivce i tako... bilo super ovo-ono :)  :P

Salu na stranu, odali smo postu coveku, iako ga nisam upoznao, iz prica mi deluje da je bio totalno kool lik.

goranvojska

ja bio sacekao ljude video se sa njima i posto sam bio premoren otisao sam kuci a oni nastavili k groblju i sve vec po planu.

UFF

kakve bre qrave nemoj lazes ljude otisao sam na klopu

usli na groblje, pustili nas motorima unutra i isturirali smo ipak pored samog grobnog mesta (bilo je tu par ljudi ali ih je hostapler pitao jel je to ok da im ne smeta i objasnio da se tako pozdravljamo od prijatelja), zapalili po svecu u ime svih nas i sipali jedno pivo....

dobar je bio dzigi... nema ga vise ali su nam bar ostali njegovi putopisi koje svako prozivi kao svoje dok ih cita

mkt


MIGE

svaka cast...hteo sam i ja da idem al drugaru svadba bila..jbg..zivot ide dalje a uspomena na dzigija zivi

Dukags


Hohštapler

...nisam ni skontao da Duka slika...

...bili, seli i podsetili se njegovih prièa, putopisa i dogodov¹tina koje je tako iskreno i na njemu svojstven naèin sa nama podelio...
I ja spadam u one koji nisu stigli da ga upoznaju, al me je svojim pisanjem kupio, pisao je tako da svi mi koji smo to proèitali imamo utisak da smo to sa njim pro¾iveli, i onaj ovaj naèin sam bar nekako hteo da mu se zahvalim...

Posle smo oti¹li do Flaminga, i tamo sedeli i èavrljali... standardne teme. Metafizika, matematièka triangulacija binarnim brojevima, La Gran¾ov metod interpulacije i tako to... (èitaj: motori, qrve i kako izbeæi kazne  ;) )

UFFu se u Flamingu OSEÆA k'o kod kuæe...




Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Havarisan


goranvojska


Dukags

... да уз свеће, звук мотора поред горба и то једно пиво за Џигија - да вечна ловишта буду лакша, а ми људи баш да не заборављамо своје




ProjectLord


TOECUTTER71

Drago mi je da ste bili...to je samo dokaz, da je imao harizmu i posebnost, pored  svojih poroka i malo poze, imao je na prvom mestu veeeeeliko srce.....lepo je ¹to ste ga se setili.