Glavni meni

8. MotoGP, Sachsenring Dojèland

Započeo Gašpar, 10 Jul, 2013, 21:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kengur


Chris_SM


Mad Max

Espargaro vise nego dobar, Cal extra, Rossi se ukakio. Staza je mnogo dobra, bez dugih pravaca i odmah su svi manje vise konkurentni! Da je vise ovakvih staza bilo bi mnogo zanimljivo!
Brzi od smrti, Jaci od bola

Hohštapler

Citat: Kengur poslato 14 Jul, 2013, 15:22
Najveci bog je Cal!

...èovek ima srce velièine meseca... junak. Junaèina.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

stilgar

ja mislim da bi Rosijevi fanovi trebali da se zale yamahi kako nije fer da Cal ima brzi motor od Rosija :)


Chris_SM

trebali bi,vidim da se na kraju  Rossi zalio nesto,izgleda da nesto nije valjalo :)

pajacbr

zalio se da mu je vreme za penziju, a vala dosta je i odvozao... [clapp]

Kengur

Citat: stilgar poslato 14 Jul, 2013, 16:27
ja mislim da bi Rosijevi fanovi trebali da se zale yamahi kako nije fer da Cal ima brzi motor od Rosija :)



Bolji nema, ali da ima isti ima... :)

Sasa_Nis

Kal je sam trazio ptoslogodisnji ram kaze da mu vise odgovara.Inace vozi u zivotnoj formi ima sigurno konkurentan motor, a prelaskom u neki fabricki tim bi se mozda sjebo kao Dovi kad se konacno domogo prehvaljenog Repsola.Bravo Kal, samo nastavi ovako vec imas sve uslove pa ako si pametan....

srbac

Rossi na pecanje kod Stonera , Coll u Yamaha fectory!!!

Chris_SM


zVuk

...ja od pocetka sezone pricam da je rosi zreo za penziju.......
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Mad Max

Citat: zVuk poslato 15 Jul, 2013, 06:13
...ja od pocetka sezone pricam da je rosi zreo za penziju.......
Ne znam zasto je Rossi za penziju? Trece mesto, mislim da je bolje nego Hayden ili ostali koji su bili u pozadini!  Tu je, vozi, vrti se, sad to sto  smo mi navikli da krene 9.-10. zavrsi na 1. mestu to je nesto trece. Prosla su vremena kad je on preskakao ostale i sprdao se, sa toliko godina i iskustva, on nije spreman da rizikuje kao MM ili CC.    Eto imamo Bradl-a, mlad, trebao bi biti lud, spreman na sve i jeste, ali nije taj kalibar. Pretpostavljam da ce se nekad ogrebat za pehar, a drzat od 4. do 8. mesta uvek!
Brzi od smrti, Jaci od bola

srbac


zVuk

Citat: Mad Max poslato 15 Jul, 2013, 10:05
Citat: zVuk poslato 15 Jul, 2013, 06:13
...ja od pocetka sezone pricam da je rosi zreo za penziju.......
Ne znam zasto je Rossi za penziju? Trece mesto, mislim da je bolje nego Hayden ili ostali koji su bili u pozadini!  Tu je, vozi, vrti se, sad to sto  smo mi navikli da krene 9.-10. zavrsi na 1. mestu to je nesto trece. Prosla su vremena kad je on preskakao ostale i sprdao se, sa toliko godina i iskustva, on nije spreman da rizikuje kao MM ili CC.    Eto imamo Bradl-a, mlad, trebao bi biti lud, spreman na sve i jeste, ali nije taj kalibar. Pretpostavljam da ce se nekad ogrebat za pehar, a drzat od 4. do 8. mesta uvek!



.....sam si zakljucio......

Citat: Mad Max poslato 15 Jul, 2013, 10:05
Prosla su vremena kad je on preskakao ostale i sprdao se, sa toliko godina i iskustva, on nije spreman da rizikuje kao MM ili CC


Ko se ljuti, uleti mu kruti

Kengur

cal vozi na ludilo, treba naci agazman za sl god i hoce da dokaze yamahi da je dobar izbor...

Rosi uopste nezaostaje mnogo, par sekundi za celu trku... To je ono, kako se sloze kockice...
Ali cinjenica je da ima mnogo manje razloga od ostalig da grize i rizikuje neki lom...

pajacbr

...to je zato sto nema vise zustrine i zato mu je vreme za penziju, a to sto vi rossijevci necete da priznate da je njegovo vreme proslo to je nesto drugo... [ludak]

stilgar

Citat: Kengur poslato 15 Jul, 2013, 14:00
cal vozi na ludilo, treba naci agazman za sl god i hoce da dokaze yamahi da je dobar izbor...

Rosi uopste nezaostaje mnogo, par sekundi za celu trku... To je ono, kako se sloze kockice...
Ali cinjenica je da ima mnogo manje razloga od ostalig da grize i rizikuje neki lom...
cal je kralj i da je pametan treba da odjebe yamahu, pokazo im je dovoljno, ako nece nece ko ih jebe, a ocigledno je da nece, pa jesu drzali spisa samo zbog americkog trzista, koliko bodova je uzeo dok je bio u timu? Licno voleo bi da se Cal vrati u SBK i da udje u Kawasaki ekipu umesto Baza pa da sa Sajksom vlada :)
sto se rosija tice, sigurno ga zulja motor prosli put kad je preso iz honde u yamahu oni su razvijali i prilagodjavali taj motor njemu, sad je situacija obrnuta, razvijali su motor da pasuje lorencu pa ce rosi morati da se prilagodi ako moze, a vidimo da mu ne ide bas najbolje.

Hurricane

...Cal mo¾da trenutno bolje vozi od Rossija, ali je Rossi generalno gledano bolji vozaè ukoliko uporedimo njihove karijere, jedno 178 puta...

Jednostavno Cal ima toliko godina da kad bi sada krenuo da osvaja sve redom titule, onakvim tempom kao ¹to je to radio Veliki Vale,
stigao bi ga u 50oj godini svog ¾ivota..

Radanovic