Glavni meni

WV Buba1200 J renoviranje

Započeo Andjelo, 06 Jul, 2013, 15:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andjelo


Andjelo

a bice i snimka za jedno 15 minuta samo da postavim snimak na youtube

Andjelo


Andjelo

evo posle malo duzeg vremena sutra bi trebalo da se radi oko bubice    ,bice novih slika..............................................zavrseni distanceri za felne pa bi trebalo da se namontiraju  ,u pitanju su borbet felne od BMW i gume 225/55 r16 coli

rboban

Ride It Like You Stole It

Andjelo


Andjelo

izvinjavam se za gume danas sam video koje  su 205/60 r 16 

mkt

bice ovo opaka bubara
u kojoj boji je radis

Andjelo

trebalo bi crna  metalik krila prednja i zadnja  a ostalo bice neka bakarna  ili videcemo jos  za kombinaciju  a pragovi se oblazu sa svajcarskim aluminijum limom  lajsne i ostali delovi hromirani idu na jedno dobro poliranje a i felne ce biti druge boje 100% samo dok se dodje do tih detalja

Simon69

Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

©OMI-87

Hmm ako dolazi neki ukrasni branik pozadi ili vec sta onda ok a ako ne pomeni bi onda trebalo da se skrate izduvne cevi. Pomeni sada strce mnogo barem tako izgleda na slikama. U svakom slucaju bravo!

Pratim :)

Lazic

I ako ne pro¹iri¹ blatobrane, vo¾nja æe biti krajnje interesantna...:o :D

Stevan


Andjelo

Citat: Laziæ poslato 07 Septembar, 2013, 01:51
I ako ne pro¹iri¹ blatobrane, vo¾nja æe biti krajnje interesantna...:o :D
ne brini se nista.................... kod mene je triput meri jednom seci

gorki

THINK BIKE !

Lazic

Citat: Andjelo poslato 07 Septembar, 2013, 07:58
Citat: Laziæ poslato 07 Septembar, 2013, 01:51
I ako ne pro¹iri¹ blatobrane, vo¾nja æe biti krajnje interesantna...:o :D
ne brini se nista.................... kod mene je triput meri jednom seci
Samo ka¾em, ne brinem... :D :-*

Hohštapler

Teme o sreðivanja - omiljene!  [cheers] [cheers] [cheers]

[watching]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

to sto ste izbacili gume izmedju blatobrana , nije dobra ideja, posto je krilo dosta van gabarita auta pucace farba ...pa otprilike bas tu usled vibracija.....jedino ako ste ceo spoj hartletovali ili kalajisali....onda ima nade...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andjelo

i danas se nesto radilo oko bube ali ne mogu stici od  obaveza koje naplacujem  pa je planirano da se sutra  srede pragovi tj. da se  presvucu u svajcarac   posto je danas jedan skrojen  bice i slika 

Lazic

Danas sam u baba Vi¹njinoj video bubu 1300 sa 39000km na satu, nije obrnula krug par puta, i spolja i iznutra sve staro, sve k'o novo, èak volan sa 4 paoka koji nije izlizan, ni trunku...:o Moja buba kad sam je poslednji put video kod limara 2003-æe, imala je preko milion kilometara...:o