Glavni meni

Garaza za motor i auto i radni sto i meto za alat i krsh

Započeo Damnmoto, 04 Jul, 2013, 17:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Damnmoto

kad se zaneses stelujuci smesu na bajku ili kolima to Grmi

Uncle Bob

A ja sam mislio na kanal u obliku æiriliènog g "г" onda ima¹ mesta za rad a i da smesti¹ kompresor a koje bre to ¹telovanje na tim obrtajima ja to zovem i¾ivljavanje. :o
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Damnmoto

Pa kad je protokomer ko slina stelovanje traje mnogo i zahteva i malo izivljavanj. mislio sam da kazes da taj oblik kanala stisava zvud :)

Hurricane

Citat: mrle poslato 05 Jul, 2013, 11:12
imam kod tasta dizalicu...
Gospotski, kakav bre kanal.

a ¹ta æe¹ kad se, ne daj bo¾e, razvede¹?

ima tast da ti naplati svako dizanje i to sa kamatom kroz alimentaciju, gospotski..

:P

mrle

ha, ha :)

nisam mislio o tome, nego kada veæ daje pare i hoæe da uradi gara¾u, dizalica je naspram kanala kopakabana vs tad¾ikistan

Uncle Bob

Citat: hurricane poslato 05 Jul, 2013, 16:08
Citat: mrle poslato 05 Jul, 2013, 11:12
imam kod tasta dizalicu...
Gospotski, kakav bre kanal.

a ¹ta æe¹ kad se, ne daj bo¾e, razvede¹?

ima tast da ti naplati svako dizanje i to sa kamatom kroz alimentaciju, gospotski..

:P
[rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Hurricane

 :D

i jedno i drugo ima svoje prednosti i mane..

za dizalicu mu plafon mora iæi na 4 m, ne mo¾e da di¾e bez struje, i skupa je kao 6 gara¾a sa full kanalima..

[neampojma]  a kanal je kanal, za njega ti ni¹ta ne treba, samo povremeno ubaci¹ sanduk - dva piva,

u kanalu je hladovina taman koliko treba da ne mora¹ dodatno ni da ga hladi¹..

mrle

Tast je ovu kupio polovnu, èini mi se za 800 eura. Raèunaj da mo¾da mo¾e da se naðe i za manje, da se èeka ako neko hitno prodaje...

Hurricane

...u jbte, ja sam zami¹ljao da je bar kilo i po - dve..

mada je i 800 dosta love, ako se ne prave pare sa njom..

ko ima i voli, ¹to da ne..

Uncle Bob

Citat: hurricane poslato 05 Jul, 2013, 16:42
...u jbte, ja sam zami¹ljao da je bar kilo i po - dve..

mada je i 800 dosta love, ako se ne prave pare sa njom..

ko ima i voli, ¹to da ne..
Ma mo¾e i preko gastosa da se nabavi u Beèu ima neki plac sa ba¹ ¹arenim cenama da doðe ovde ide od 500e pa na gore,a kanal je kanal ni¹ta struja leti lak¹e ohladiti manji prostor a zimi ugrejati mada postoje i dizalice "Makaze" al opet treba struja.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Hurricane

..ma jebe¹ to, dizalica otpada..

kanal bato..

a za motor - zna se - moto-lift, neka ti sa¹ije Panco jedan i da ti javi na vreme mere da raèuna¹ na to pri projektovanju gara¾e

- da napravi¹ mesta za njega blizu radnog stola

i vidi da napravi¹ sa njim neku mu¹e da ti sa manijaèkim popustom napravi i jedna manja kolica za alat sa nekim fenseraj toèkiæima..

to bi bilo to ¹to bi recimo bilo dovoljno za servisno opslu¾ivanje auta i motora.. (naravno i alat)

ovo treba èisto malo da ti pomogne da stvori¹ sliku kakvu gara¾u treba da ima¹, ili da ti malo koriguje sliku koju veæ ima¹..

sad mo¾emo da nastavimo oko zidanja, ili jo¹ bolje osnove tj temelja..

p.s. znam da ne znam ni¹ta o tome  ;D

juga

Dodji brate do mene, ja sam sam pravio garage, 10,30 x 5,50 m, imam kanal ( u koji ne volem da silazim, pa radije u komsiluku zloupotrebim dizalicu), sad æe da bidne moto lift. Siporex je zakon, a ako hoæes mogu da ti prenesem iskustva, i da izbegne¹ gre¹ke koje sam ja napravio! Sreæna ti gradnja!!!

Damnmoto

jugo hvala brate vidimo se uskoro sigurno :) jos skupljam kes ali razmisljam na vreme a kad ode ktm pocinje zajebavancija u fulu