Glavni meni

Malo drugaciji slideri by UFF (za cb1000r)

Započeo UFF, 30 Jun, 2013, 19:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

rboban

Video ih uzivo, i mogu reci da zanimljivo izgleda, a da li je tehnicko-funkcionalno odradjeno nadam se da NECEMO ni saznati....
Ride It Like You Stole It

Taraba

Baksuz je to... ja pre nedelju dana stavio crash barove I vec sam ih testirao
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

regoda


Pop


"Грме танки џефердари..."


con3

 Jesi ga napravio svaka cast ,pocni ovime da se bavis stvarno ekstra izgleda [thumb_up]

Lazic

Citat: UFF poslato 30 Jun, 2013, 20:03
hvala

nesto slicno sam pravio i za moj ktm 3 u 1 (slider+crash bar+fuzaster) jer kazu da za njega ne postoje aftermarket crash barovi niti slideri jer ih je neka gde da se nakace na motoru

e onda sam ja dokazao da ipak moze :D

a onda su mi neki rekli kako ce to da mi pokrivi ram i da mi sjebe nogu ako budem pao... i setih se tih istih dok sam klizao za ktm-om niz knez mihajlovu gledajuci motor kako se na slajderima okrece i spusta niz ulicu a da ni akrapi ni plastike ni rezervoar ni deklovi ni dodirnuli asfalt nisu :D

motor prosao bez ogrebotine a nit je sjebo ram nit meni nogu sto znaci da neki vole samo da  [blahblah] jer misle da ako to fabrika ni ostale firme za opremu nisu nista slicno napravili onda mora da je nemoguce  [facepalm]  [dunce]

Menjaj ovo, zvuèi¹ kao pijani udak...:o :P [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 30 Jun, 2013, 20:25
e onda dobrooo milice bitno je da si stavio novu gumu :-*
crna Irena...da li znas sta znaci kad Uff stavi novu gumicu...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

 [neampojma] celavi a odakle ti to znas? jel iz iskustva?  :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


UFF

#30
sledeci problem koji se javio je kako da plastici vratim originalnu tj crnu boju bez da je farbam ili obmotavam u foliju?
Mazanje silikonom resava problem ali samo do prvog pranja ili voznje po kisi

Kad je plastika dosla sa cnc-a nisam bio zadovoljan sa kvalitetom zavrsne obrade pa sam krenuo sa vodenom 400-600-800-1000-1500-2000 i sad je idealna ali pobelela  [sutirakamen]

http://s21.postimg.cc/p42fr7apz/Image9479.jpg
http://s24.postimg.cc/blwvdivs5/Image9480.jpg
http://s21.postimg.cc/5c4v5nojr/Image9481.jpg

dusankobgd

A da probas nekim brenerom da je malo predjes. Mozda dobije boju. [neampojma]

Taraba

Uzmi suvu magiènu krpu i poliraj.
Ili to ili kupi one specijalne sunðerèiæe i polir pastu.
Ja sam KTM plastike uspeo da od takve blede do sjajne isteram sa vodenom ¹mirglom i magiènom krpom (zelena pa roze) :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Kanarinac


mareskin

Citat: Kanarinac poslato 03 Jul, 2013, 00:51
Namazi imalinom

A mo¾e i da se pravi da su crne. Ako je mogao Mujo za prase da ka¾e: skièi, skièi ti si za mene jagnje, tako mogu i ovi slajderi da budu crni :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

CBRR1

odnesi ih na plastificiranje :)

presvuci u neku foliju koja ce se uklopiti po tvom ukusu,i da ih izgrebes padom,jebes foliju...

rboban

Ride It Like You Stole It


Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 01 Jul, 2013, 12:51
[neampojma] celavi a odakle ti to znas? jel iz iskustva?  :-*
i bre Svirena ti bas moras da si u svakoj corbi mirodjija
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11