Glavni meni

Rumunija, pomoæ u vezi sa rutom

Započeo Boki-KG, 26 Jun, 2013, 20:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Omasili smo je :))) Ali bice valjda opet neka tura po Ruminiji samo u neke druge krajeve :)))


Che

Citat: UFF poslato 30 Jun, 2013, 02:59
ja bi mogao opet..

Ja jok. Ceka me od 01.05. na granici kazna za prekoracenje brzine na 170eur  [thumb_down]

Boki-KG

Na koju foru nisi platio a pustili su te da prodje¹?

Danas je odluèeno definitivno da 2.8. kreæemo iz kg-a. Sledeæi vikend æemo rezervisati sme¹taj za prve dve noæi a kasnije æemo videti.

Ako bi neko da nam se pridru¾i, dobrodo¹ao je.
Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

Che

Citat: Boki-KG poslato 30 Jun, 2013, 18:13
Na koju foru nisi platio a pustili su te da prodje¹?

Prvog maja sam popio kaznu negde oko Temisvara. Nisam platio na licu mesta pa moram sledeci put kada budem ulazio u RO.

Boki-KG

Javljamo se iz Albeștii de Argeș. Treæi dan smo ovde i sve je prelepo za sad, osvojili Transalpinu i Transfagarasan, sutra idemo dalje :)
Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

Panco.KV

Bravo momci lepo se zabavite pozdrav za sve

Mik

Citat: Boki-KG poslato 04 Avgust, 2013, 21:45
Javljamo se iz Albeștii de Argeș. Treæi dan smo ovde i sve je prelepo za sad, osvojili Transalpinu i Transfagarasan, sutra idemo dalje :)

Slike!  :(
[thumb_up]

Boki-KG

Hvala Panèo. Samo smo buduæa ¾ena i ja na putovanju. Sreli smo malo posle granice jednog momka iz Po¾arevca, Lazareviæ se preziva (mo¾da je ovde na forumu?). On je i¹ao do Sibinja gde je trebao da se nadje sa ostatkom ekipe iz PO. Danas smo ih sve sreli na putu sasvim sluèajno negde na 20km od Sibinja :).

Dosta smo odstupili od rute. Prvi dan smo i¹li do Rnke (Ranca) koja je na nas ostavila najveæi utisak. Taj deo Transalpine je stvarno prelep. Transfagarasan je isto lep ali je dosta komercijalizovan i gu¾ve su ogromne. Vredi ga proæi najvi¹e zbog jezera Vidraru na koje gledate preko 30km a voda je danas skoro bila vruæa.

Napisaæemo detaljan putopis èim se vratimo.

Sad pijemo pivo u ovoj vukojebini na obroncima Karpata :)
Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

Panco.KV


Ivicat