Glavni meni

Nalepnice, majice i dukserice sa ¹tampom po ¾elji

Započeo vlada_dee, 25 Jun, 2013, 21:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika


vlada_dee

Radim skup za vikend, sve ovo na sta se zalite bice od ponedeljka! Jbg, sorry...

dzimika


Mad Max

Moze li neko da osenci fotografiju kao ovaj KTM sto je ovde u temi
Brzi od smrti, Jaci od bola

ЯЭВОЛУТИОН

ima to u fotoshopu.....sam program odradi..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar

@ЯЭВОЛУТИОН
postovani gosn revolutions treba mi vasa saglasnost za koriscenje logoa koji ste vi ovde postavili. rado bi ga stavio na majcu makar na rukave da vlada_dee nema problema sa copyrightom :)

o ovom logou je rec :)

p.s. obzirom na godine koje nosim i trenutnu finansisku situaciju jedan takav logo bi mi pomogo dosta :)

pittatore


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: stilgar poslato 10 Jul, 2013, 12:47
@ЯЭВОЛУТИОН
postovani gosn revolutions treba mi vasa saglasnost za koriscenje logoa koji ste vi ovde postavili. rado bi ga stavio na majcu makar na rukave da vlada_dee nema problema sa copyrightom :)

o ovom logou je rec :)

p.s. obzirom na godine koje nosim i trenutnu finansisku situaciju jedan takav logo bi mi pomogo dosta :)

usled godina u kojima ste, sumnjam da ce da pomogne...mislim bi ti , ali dal mozes....sukob zelja i mogucnosti.....u svgakom slucaju koristi logo slobodno....nema copyrighta....freeware je...:):):)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Jul, 2013, 17:36
Citat: stilgar poslato 10 Jul, 2013, 12:47
@ЯЭВОЛУТИОН
postovani gosn revolutions treba mi vasa saglasnost za koriscenje logoa koji ste vi ovde postavili. rado bi ga stavio na majcu makar na rukave da vlada_dee nema problema sa copyrightom :)

o ovom logou je rec :)

p.s. obzirom na godine koje nosim i trenutnu finansisku situaciju jedan takav logo bi mi pomogo dosta :)

usled godina u kojima ste, sumnjam da ce da pomogne...mislim bi ti , ali dal mozes....sukob zelja i mogucnosti.....u svgakom slucaju koristi logo slobodno....nema copyrighta....freeware je...:):):)
ne bi sad da ti predlazem da vis kolko mogu, nije lepo, al da se zna jos mogu :) reko sam majstoru da ih turi na krajeve rukava onako neupadljivo :)

ЯЭВОЛУТИОН

pametno, pametno...da ne bude upadljivo...jer ako je upadljivo mozda neka procita pa zatrazi....a deka zanemocao  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] mislim, bi on, ali vrsnjak ne moze...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Mad Max

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 09 Jul, 2013, 22:54
ima to u fotoshopu.....sam program odradi..
Znam ja da sve moze, ali bolje neki profi da odradi, jer nije moj fah.
Brzi od smrti, Jaci od bola

vlada_dee

Manijaci, hvala svima na ukazanom poverenju, svi koji ste narucili majice mozete kritike  [prebicute] i pohvale  [klanjam_se] da pljusnete ovde!  [cheers] za saradnju!   [callme]








Ruza-Bandit


vlada_dee


Ruza-Bandit


dzimika


stilgar


UFF


Darko

stigle i meni nalepniceeee.... ocena - JEB'O MU JE KEVU !!











vlada_dee

Jao sto mi milo em drago sto ste svi zadovoljni! :D