Glavni meni

Nalepnice, majice i dukserice sa ¹tampom po ¾elji

Započeo vlada_dee, 25 Jun, 2013, 21:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gvozden

Ma kakav TT evo ti mustre


Jel treba i da vektorishem :D

vlada_dee

Ne, ja bih ovo kao sto rade one grupe na fejsu - ljudi kupili DIY stampac za majice od fijoke i nekog epsona sa ciss-om i posaljes im ovakvu sliku i kazes "hocu ovo na majici" i oni ti urade direktni print ove fotke na majici  [rofl] [rofl] [rofl]

vlada_dee


Gvozden

hahahhaa
cek bre to treba na ledja da ide :P
btw epson i ciss rade...sex je bela ali i to se reshava, meni pegla neshto krmelja pa se ne trudim trenutno oko toga, nije sezona....

vlada_dee

Mislis na sublimaciju ili DTG?
Za sublimaciju je sex naci dobre majice 50/50, cuo sam da ih ima u Novom Sadu jedino kod nas, a za DIY DTG printere znam da ima isto nasih ljudi koji ih dobro rade ali oni koji rade stampu nece da uloze u kvalitetnije boje pa se vecina ljudi zale da im posle par pranja ode i stampa...

Gvozden

problem je kod prajmera pre stampe... vidim da se vecini raspadne print, manje vishe ne bledi...probao sam sve moguce nacine od lasera, inkjeta, sita, transfera svih marki, laser gravira...ploterskog flexa i floka.
Evo sebi sam radio prsluke sad ce 7 godina, Sisserova folija, nema greshke. izbledelo platno, rasilo se ali otisak dobar. Na nekima ostecen ali mehanicki..
ali necemo off ovo je za narucbine, kad se vidimo mozemo o tome..

vlada_dee


pedjakg

ako ti nije problem izbacuj slike od majci koje uradis sa moto motivima, tako da mozemo da porucimo neke koje nam se svide. Znaci nemas cimanje , nego prodajes vec pripremljene .

vlada_dee

Ljudi, priprema mi nije nikakav problem, desetak minuta uz komp, mozete naci sliku na netu ili gde god...

Hohštapler

Ove nedelje mi treba 5000din da promenim ulje u ma¹ini.... èim se vratim u normalnu za koji dan zovem te za 2 komada... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

Daj bre majce platicu ja za hostaplera. Ajde andrej smisli sta i poruci. I za mazija joju i jeftu po jedna. Njanja placa.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

Moze ta. Vlado daj meni 2xl joji maziju i jefti xl i hostapleru koju kaze
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

bikerboyz


vlada_dee

Citat: bikerboyz poslato 05 Mart, 2014, 10:51
Majca stigla jutro i extra je....

[cheers]

Citat: njanja poslato 03 Mart, 2014, 15:56
Moze ta. Vlado daj meni 2xl joji maziju i jefti xl i hostapleru koju kaze

Ako ste resili definitivno, sibnite PM sa detaljima!

Dukags


bikerboyz


vlada_dee


castor

It's the ride that matters, not the bike…

vlada_dee