Glavni meni

Race exhaust Ada

Započeo zozon, 06 Jun, 2013, 10:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Alekre


yzf750

Citat: Bori¹a poslato 17 April, 2015, 01:47
zna li neko radi li jos ovaj covek? vidim da se prica da ce zatvoriti...

pre dva meseca mi je Robert uradio auspuh,na telefon ga nisam mogao nikako dobiti,sve smo se dogovarali preko maila,profesionalac covek,dao par svojih predloga,usvojio neke moje,poslao mu stari originalni auspuh,iskoristio je cevku,obradio je,prilagodio njegovom topu i posla mi nazad u rekordnom roku..
uglavnom predvece odgovara na mail,slao mi je par slika kako ce izgledati,kaze da koristi puno kvalitetnije materijale nego pre godinu ili dve

yzf750

da napomenem da je jako ljubazan,cak i previse..svaki mail pocinje sa Postovani....i nakon slanja nazad par poruka smo razmenili gde kaze ako bilo sta zatreba da mu se obratim i da ce pomoci ukoliko je u njegovoj moci.
ja sam prezadovoljan izgledom,zvukom a i saradnjom sa Robertom i svima ga preporucujem

Slaninar

Citat: yzf750 poslato 17 April, 2015, 15:20
da napomenem da je jako ljubazan,cak i previse..svaki mail pocinje sa Postovani...

"Sav ljubazan i namirisan. Il' je peder, il' je Vojvoðan!"  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

yzf750

hehe,ne znam sta je ali mi je vec malo postajalo neprijatno [panic]
i da,poslao i njegovu  nalepnicu i akrap ali nisam ni jednu lepio

Bori¹a

moze li neki mail da mi date, onaj sa moto berze nije ispravan, kaze domain doesnt exist...


Bori¹a

hvala, uspesno kontaktirao i dogovor pao, ujutru saljem auspuh... hvala ti

yzf750


Kanarinac

Citat: Slaninar poslato 17 April, 2015, 07:13
Citat: Kanarinac poslato 25 Jul, 2013, 16:30
Pa i nije mi bas neki umetnik. Cene za neke modele su mu kao za dobar polovan akrap ili nesto slicno,a kvalitet je kara. Tri njegova auspuha su izduvali na 1000cmm,a eno i Rale ima problem

Jesi bio do njega da vidi¹ kako mu izgleda radionica? Poprièao s èovekom da vidi¹ kako pristupa poslu? Ja sam bio prisutan kad mu je stigao materijal, pa je pregledao nitne pojedinaèno, da proveri, ka¾e desi se da gre¹kom spakuju neku koja nije za¹tiæena od korozije, a neæe da ima slabu taèku na svom proizvodu. Ima smisla i za estetiku, video sam kako pravi dizajn da prati liniju motora, kako savetuje ljude. Na kraju, mene njegov auspuh slu¾i veæ 4 godine bez gre¹ke. Plus ¹to je, bez da ga pitam, pregledao i izduvne grane, popravio deo koji je bila uhvatila rða. Mogu reæi sve najbolje.

Ja ni u jednom trenutku nisam rekao da je los covek, da lose pristupa poslu itd. Napisao sam moje iskustvo sa njegovim auspusima, koje nije pozitivno.
A to tudje govno, nasa torta batalite. Kao i svi vi, za moje pare ocekujem da dobijem najbolje sto mogu. A robertove auspuhe ne mogu da poredim sa markiranim nikako. Kada sam ga pre par godina zvao za aupiuh dosao je do cene od 280 evra sa db kilerom i parcetom cevke, a za 250 mozes da biras markirani aupuh.

Bori¹a

dosli smo do zabune, pogresio sam, cuo sam se sa robertom iz ade i rekao mi je da je bolestan (ima astmu i ne moze da radi) i dao mi je kontakt Istvana (dragon ada) i sa njim sam se dogovorio...

Slaninar

Citat: Bori¹a poslato 18 April, 2015, 00:24
dosli smo do zabune, pogresio sam, cuo sam se sa robertom iz ade i rekao mi je da je bolestan (ima astmu i ne moze da radi) i dao mi je kontakt Istvana (dragon ada) i sa njim sam se dogovorio...

Taj drugi ne radi tako dobro.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Bori¹a

valjda ce kapu umeti da namesti jebem li ga... kako bude nek bude

bojanh66

Da li je Roberta najbrze kontaktirati preko ovog email-a [email protected] ?

Jel se neko cuo u skorije vreme s njim i da li odgovara na ovaj email ?

Hohštapler

Ja dogovorao sredinom marta auspuh...
èovek mi tada rekao da ide na neku operaciju, i da æe mi se javiti... jo¹ èekam.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bojanh66

Eh,to bas i nije dobar znak.
Ja sam mu danas poslao email,pa videcu da li ce odgovoriti uvece.

Hohštapler

AJ javi ako se tebi javi, mene je mo¾da zaboravio... mo¾e¹ i na PP.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bojanh66

Vazi,javljam ako mi odgovori na email.
Inace ako je neko radio presvlacenje auspuha,jel moze reci kako se krecu cene,tj koliko vam je majstor naplatio ?

Uzeo sam Yoshimuru tri oval,kojoj je karbon totalno pukao i perforirana cev se klima,pa bi trebalo presvuci auspuh da bude kao nov i unutrasnju cev zavariti...koliko bi to moglo otprilike da kosta,ako je neko vec radio nesto slicno.

nash

Ja idem sad u subotu na montazu auspuha kod Roberta... Probaj posalji mu mail opet Hostapleru... Bojanh66, uglavnom odgovara uvece na mailove...

Biker-Boy

Samo iskljucivo email-om ga kontaktirajte, tako sam ja dosao do njega, i tako mi rece covek
I feel the need..... the need for speed !!!