Glavni meni

5. Moto GP - Mugello , Italy

Započeo Radanovic, 30 Maj, 2013, 00:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

3006

Plaæao sam ja dve godine, van sezone, 20 eura i bleji¹ do proleæa, da ti oèi ispadnu...

Citat: Radanovic poslato 02 Jun, 2013, 19:52
Dobi Bautista fina imena od vas ( '' debilèina , drugorazredni vozaè , pièkonja , ofarbani kreten , kurva ofarbana manekenska , retard , malo ¹pansko ðubre , mali peder maneken '' ) .... i ja sam mu nakon sudara psovao sve po spisku .... ali na kraju kad razmislim TO SU TRKE , ljudi voze trke ne sla¾u domine i normalno je da s vremena na vreme doðe do nekakvih incidenata

da nije udario Rossi , da je na primjer udario u Smitha niko od vas nebi ni rjeèi rekao
Kada je pro¹le godine drknuo Lorenca, recimo...
Da je napravio sranje, jeste, ali takva sranja su pravili skoro svi. ©ta je radio Simonèeli? Markez? I Rosi nije nevin po tom pitanju.
Da mogu, 22 plusa bih dao na ovaj post gore.

easy

dobro ne moramo da drkamo, to je vi¹e bilo figurativno :D
koji net treba da se ovo gleda kako valja?

3006


Radanovic

Rossi , Bautista i direkcija trke pregledali snimak , klasièan trkaèki incident ... neæe biti nikakve kazne za # 19

TEEfqd

#64
pa kad vozi hondu naravno da nece biti nikakve kazne. i vise je nego jasno sta se to desilo i kako ga je udario, ima i snimak i slike.
zaleteo se kao da je sam na stazi i kao da nema nikog oko njega i na misice hteo da se progua a ne na znanje.
jebem ja njemu mater u picku sto glumi kamikazu a ne zna da vozi. secam se da je randy de puniet na kraju sezone
kad je testirao suzukija rekao da bi stoner sa tim motorom mogao da se bori za titulu, a ovaj maneken ih je doveo do
prosjackog stapa.

Start MotoGP race 2012 at Assen including Bautista-Lorenzo crash
koje su ovo nemoguce linije kojim on ide? kakav retard.
i da ne zaboravimo
Motogp Bautista. Rossi. Hayden crash valencia 2011
to je taj vozac, najbolji jebote
Alvaro Bautista Flip crash at Brno
pa ovi momci sto sam ih gledao u batajnici ove godine bi mu pisali u usta jebo mu pas mater

Radanovic

Bautista ne zna da vozi ??? .... pa bolji je od 70 % posto vozaèa koji trenutno voze u MGP-u , pro¹le godine je bio 5. u generalnom sa samo jednom nezavr¹enom trkom , i to onom kad je pokupio Lorenza
da je pravio sranja , pravio je ... pa svako od vozaèa je kad tad napravio neko sranje i sa sobom izbacio nekog vozaèa ni krivog ni du¾nog iz trke
Sranja su se de¹avala , de¹avaju se i de¹avaæe se ....

ЯЭВОЛУТИОН

nek navede neko koliko vozaca je pravilo sranja  prvom krugu......jako malo.....tuzno je to sto je u timu nasledio cupavca,  koji je bio prica za sebe,
70% vozaca ne voze hondu i yamahu....dakle verovatno je najgori od onih koji voze...ok mozda Smith, ali on je rooki...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Dachman88

To sto je u generalnom bio peti znaci sa su svi bezali od njega da ih  ne pokupi. A od svih hondi je realno NAJGORI! S'obzirom da je toliko godina u gp-u trebalo bi vise da nauci da se ne srlja u prvom krugu! Majmun jedan spanski nalickani!

A da, i STALNO on nije nikad kriv, to je UVEK trkacki incident kad on nekoga pokupi!  >:(

HRC Boza

Sportom protiv droge, biciklom u Amsterdam.

dimitrijedika

Covek je smorio odmah na pocetku trke. Jeste, incident se desio i desavace se jos mnogo puta, ne samo sa njegove strane vec i, naravno, od drugih vozaca. Al, gde bas Rossija u Mugellu????
Mislim da su sve reakcije ovde nastale kao odgovor na Bautistino ponasanje i nadmenost nakon incidenta. Mogao je da izbaci nekog drugog, nije bitno, smatram da je njegova reakcija ruzna i nesportska. Nisam ocekivao da ce da ode i izvini se Rossiju ali onaj stav je pogresan. I jos kaze da ga nije video...
People only treat you one way...the way you allow them.

HRC Boza

©ta bi bilo da je sru¹io Pedrosu ili Markeza?
Sportom protiv droge, biciklom u Amsterdam.

3006

Ni¹ta. Isto kao i da je sru¹io Hejdena, Bradla ili Aojamu. Ili bilo koga sem Rosija.

dimitrijedika

Citat: HRC Boza poslato 04 Jun, 2013, 00:10
©ta bi bilo da je sru¹io Pedrosu ili Markeza?

Sta bi uradila Honda? [prebicute]
People only treat you one way...the way you allow them.

TEEfqd

Citat: 3006 poslato 04 Jun, 2013, 00:17
Ništa. Isto kao i da je srušio Hejdena, Bradla ili Aojamu. Ili bilo koga sem Rosija.
to ti mislis. licno bi vise popizdeo da je srusio bradla nego rosija npr.
i ne radi se ovde o *sta bi bilo kad bi bilo* nego sta se vec desilo, lik je debil.

Dachman88

Citat: redshadow poslato 04 Jun, 2013, 00:45
Citat: 3006 poslato 04 Jun, 2013, 00:17
Ni¹ta. Isto kao i da je sru¹io Hejdena, Bradla ili Aojamu. Ili bilo koga sem Rosija.
to ti mislis. licno bi vise popizdeo da je srusio bradla nego rosija npr.
i ne radi se ovde o *sta bi bilo kad bi bilo* nego sta se vec desilo, lik je debil.

DEBILCINA je na kvadrat!

Kanarinac

Citat: redshadow poslato 04 Jun, 2013, 00:45
Citat: 3006 poslato 04 Jun, 2013, 00:17
Ni¹ta. Isto kao i da je sru¹io Hejdena, Bradla ili Aojamu. Ili bilo koga sem Rosija.
to ti mislis. licno bi vise popizdeo da je srusio bradla nego rosija npr.
i ne radi se ovde o *sta bi bilo kad bi bilo* nego sta se vec desilo, lik je debil.

3006 ne gotivi Rossija pa zato i pise tako.

Kengur

Da je oborio MM, verovatno bi mu amputirali noge :)

perlx


Radanovic