Glavni meni

kupujem motor

Započeo shmeki, 21 Maj, 2013, 14:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Master Z-ed

Citat: ¹omik3 poslato 22 Jun, 2013, 17:08
Mirko iz moto ghosta ima k9 1000 rizla, od nekog drugara koji ga je kupio kod nas novog i dodao jos 3000e za opremu, motor je izasao na 14-15000e i vredi svaki dinar. Motor je vozen pola sezone bukvalno bez ijedne jedine tackice na motoru znaci veruj mi odusevices se. Ja sam trazio za sebe motor pa mi je on pokazao taj motor, mada je meni to mnogo para. Nemoj da te mrzi pogledaj taj motor neces zazaliti, a u cenu se uklapas :D
koliko jevreja je taj mirkov


shmeki

 :o :o :o
moracu se bacim za koji dan u obilazak
Twist the Throttle

¹omik3

Citat: Master Z-ed poslato 22 Jun, 2013, 22:16
Citat: ¹omik3 poslato 22 Jun, 2013, 17:08
Mirko iz moto ghosta ima k9 1000 rizla, od nekog drugara koji ga je kupio kod nas novog i dodao jos 3000e za opremu, motor je izasao na 14-15000e i vredi svaki dinar. Motor je vozen pola sezone bukvalno bez ijedne jedine tackice na motoru znaci veruj mi odusevices se. Ja sam trazio za sebe motor pa mi je on pokazao taj motor, mada je meni to mnogo para. Nemoj da te mrzi pogledaj taj motor neces zazaliti, a u cenu se uklapas :D
koliko jevreja je taj mirkov
To bi morao njega da pitas ali cini mi se 7500e. Znam da je bila i vise nego korektna, a motor nikada nije bio u oglasima niti je prodavao.
Rekla je : Motor ili ja ?
– ©teta, ba¹ sam je voleo

¹omik3

Citat: shmeki poslato 23 Jun, 2013, 00:31
:o :o :o
moracu se bacim za koji dan u obilazak
Sam proceni ali kada ga budes video,  onda se 100posto neces vratiti bez njega :D
Rekla je : Motor ili ja ?
– ©teta, ba¹ sam je voleo

shmeki

thx ¹omik3      [clapp]    [cheers]
Twist the Throttle


shmeki

Doteran iz Amerike, Padano, farbano, pola nalepnica nema, i pitaj k....kakav je agregat....Al akan je lepo   [yahoo]
  slucajno imam dobro pamcenje i znam da se prodavao prosle godine u maju/junu, Toga prodavao neki iz Arilja gerga...    [rofl] [rofl] [rofl]
Twist the Throttle

con3

Dal nije bio crne boje ? Ja sam zvao za neki crni bio sjeban i lik kaze prodat ,gde li je on zavrsio .

shmeki

Citat: con3 poslato 19 Jul, 2013, 16:25
Dal nije bio crne boje ? Ja sam zvao za neki crni bio sjeban i lik kaze prodat ,gde li je on zavrsio .
nije....isti ovakav kakav je i sad....pisalo samo 5.ooo milja
Twist the Throttle

Mito_Maniac

Citat: con3 poslato 19 Jul, 2013, 15:51
http://www.polovniautomobili.com/oglas3646044/honda_cbr_1000rr_h_i_t_n_o/
Citat: shmeki poslato 19 Jul, 2013, 16:22
Doteran iz Amerike, Padano, farbano, pola nalepnica nema, i pitaj k....kakav je agregat....Al akan je lepo   [yahoo]
  slucajno imam dobro pamcenje i znam da se prodavao prosle godine u maju/junu, Toga prodavao neki iz Arilja gerga...    [rofl] [rofl] [rofl]

Sve do reci tacno,video sam ga ja josh odavno. :) :)
GSXR-The world fastest four letter on the planet
                     MK WARRIORS SERBIA

shmeki

Twist the Throttle

Hurricane


shmeki

sve je to maèka u d¾aku
Twist the Throttle

Hurricane

...posebno maèka u d¾aku u Loznici...  [zvizdi]

shmeki

Citat: hurricane poslato 23 Avgust, 2013, 14:37
...posebno maèka u d¾aku u Loznici...  [zvizdi]
jesi to bio prevaren od strane Loznièana......ama sve je moguæe
Twist the Throttle

Hurricane

...ne bre, nisu Loznièani prevaranti.. o njima sve najlep¹e..

..nije bitno.. ja bih to svakako dooobrooo proverio pre kupovine..

Darko

brate , prodje ti sezona trazeci motor ... pri tom ,ajd da se natezes za lovu , nego kupujes skup motor , i 4 meseca trazis ?!?!?!? o cemu se radi ? svi losi ? nemoguce...

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,14335.0.html

evo ti brkin motor , da se slatko navozis....

oprema - br(u)ka
boja - br(u)ka

sta s vise ?!?!?

shmeki

Citat: Darko poslato 23 Avgust, 2013, 14:58
brate , prodje ti sezona trazeci motor ... pri tom ,ajd da se natezes za lovu , nego kupujes skup motor , i 4 meseca trazis ?!?!?!? o cemu se radi ? svi losi ? nemoguce...

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,14335.0.html

evo ti brkin motor , da se slatko navozis....

oprema - br(u)ka
boja - br(u)ka

sta s vise ?!?!?
Ba¹ zato ¹to je sam u potrazi za skupim i novijim motorom, svaki traèak sumnje ili bilo èega drugog me odvrati od potencijalnog,pola motora sam bacio na gorivo iduæi tamo vamo, na slici jedno, i preko telefona a kad doðe¹ ono msm da ne nabrajam, skoèi mi pritisak odma da sam bio glup i hteo da platim to ¹to je neko krljao svoj motor, farbao zato sto mu se ne sviðaju crni retrovizori i jo¹ po ne¹to to izvini, za sve postoji obja¹njenje a ne ramenima da mi sle¾e kad pomenem ne¹to ¹to nije u redu....mislim ima nas svaskakvih, i kao kupaca i kao prodaavaca.....Za mene je ova pukla pa je pukla, sad polako na tenane....ne¹to æe se pojaviti.....Sad æemo polako na 'bord'
Twist the Throttle

shmeki

Citat: hurricane poslato 23 Avgust, 2013, 14:57
...ne bre, nisu Loznièani prevaranti.. o njima sve najlep¹e..

..nije bitno.. ja bih to svakako dooobrooo proverio pre kupovine..

neeeeeedajjj seeeee....   [clapp] [clapp] [clapp]
svaka provera 'pod obavezno' ne kupuju se klikeri
Twist the Throttle