Glavni meni

Nove tablice, saobraæajne, markice - Harac

Započeo dejankiss, 13 Januar, 2011, 03:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

YOman

Ja nalepio OVDE, pa sta mi Bog da...

[attachment deleted by admin]
Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

joka

Ispravno! rekli su, kod lampe! A tu lepe austrijanci, i istoèno nemci.Navikli da tu lepe, jo¹ kad su vozili EmZejce.  [thumb_up] [cheers]

ЯЭВОЛУТИОН

Pa mozda se neko u ovoj pisljivoj drzavi seti da pravi nosac nalepnice po uzoru na engleze, Lepo popustis sraf od kandze i zasrafis nosac. posle samo lepis nalepnice i cao.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

SSZGO

kakva crna nalepnica, pa necu da lepim svasta na motor, da lici na cirkus :)

ide gde i vozacka, u fioku u kuci...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

Citat: SSZGO poslato 07 Mart, 2011, 23:58
kakva crna nalepnica, pa necu da lepim svasta na motor, da lici na cirkus :)
[rofl] [rofl]

RoaD GunneR

Elem koga intrusuju cene iz prve ruke za 600ccm danas registrovao GSXF 600 2004godiste u Novom Sadu sa svim pljackama (taksama, tablicom...) ukljucujuci i proviziju na uplatu u posti 20865din. Inace, bio sam cigan pa sam se malo cenko u agenciji prvo su mi trazili 21200, ko ne proba ne dobije popust.
Elem u supu u NS je relatvina guzva, cuo sam price da su ljudi stajali u 4h ujutru da uhvate red ispred supa, dobijao sam razna obecanja da neko poznaje nekoga ko to moze da mi zavrsi bez cekanja za 1500din i.... Na osnovu dosadasnjeg iskustva sa novosadskim supom opusteno sam dosao u 18:30 uzeo broj 471 dok se trenutno obradjivao broj 439, ima 5 saltera registracija traje u proseku 10-15min znaci trebao sam da cekam jedno 2 sata, kad mi pridje zena kaze frka joj muz nemoze da stigne dal bi da zamenimo brojeve, pogledam broj 452, pogledam na semafor 450 se obradjuje, naravno zamenim broj i zavrsim registraciju za pola sata. Dakle za neiskusne koji vole da ustaju 3h ujutru i stoje u redu 3 sata, dolazak u sup u periodu izmedju 18:00-18:30 i sve zavrsava za max 2 sata.

svetac

reskiracu da postavim pitanje u ovoj staroj temi! radi se o tablicama,tj registarciji koja je sisla! promasili smo kod klinca par meseci jer nije ni vozen i sada mi traze 4000din za nove tablice i saobracajnu! dali je tako i drugim gradovima osim u subotici?!

Ivan1979

Mesec dana po  isteku reg. vade se nove tablice . Mislim da je svuda tako.

Lazic

Veæ mi se javlja da æu opet da registrujem motor kao pro¹le godine...

freepartyman

 Ja nalepnicu nikada ne lepim nego je drzim u dzepu sa vozackom i saobracajnom ;) Gde god da je nalepim bice ruzno ..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Kanarinac

Mora da se vade nove tablice, ako vozilo nije registovano vise od mesec dana

juga

Citat: Kanarinac poslato 28 Februar, 2014, 00:12
Mora da se vade nove tablice, ako vozilo nije registovano vise od mesec dana
Samo mi nije jasno za¹to, osim da da se uzmu pare!!!


mi¹ko_kolo

Citat: juga poslato 28 Februar, 2014, 03:28
Citat: Kanarinac poslato 28 Februar, 2014, 00:12
Mora da se vade nove tablice, ako vozilo nije registovano vise od mesec dana
Samo mi nije jasno za¹to, osim da da se uzmu pare!!!
Jel' bilo te¹ko doæi do tog zakljuèka?! ;D Mamicu im bezobraznu...

ЯЭВОЛУТИОН

U engleskoj mi drugar vozi prve tablice na motoru iz pedesetih....dvadeset godina nije motor vozen....pa ostala stara tablica...jer je platio i nema obavezu da je zameni....a kaze da ima likova koji voze stare motore sa tablicama iz dvadesetih i tridesetih  godina....
Ja ne shvatam ideju registracije....sam naziv upucuje da je vozio upisano u registar i dobilo registarski broj...jel tako......obaveza za upotrebu vozila moze biti osiguranje istog kod neke osiguravajuce kuce i neka naknada za puteve, koja se generalno moze provuci i kroz gorivo...po ko vise koristi vozilo vise i placa...logicno...uslov za osiguranje vozila je ispravnost istog....osiguravajuce kuce moraju u obzir uzeti, vrstu vozila, nacin upotreba i vozaca koji koristi vozilo, te ce skuplju registraciju placati rizicniji vozaci na brzim motorciklima, a nizu cenu savesni vozaci na motorciklima koji po statistici ne spadaju u rizicnu grupu....
Drzava ne uzima tu pare, vec finansira parazite u drzavnim organima...citaj salteruse u mupu....

p.s.
Zasto mi se stalo cini da retardi vode ovu drzavu, jer ako ja neu dodjem do zakljucaka koji su neoborivi, kako to da niko od njih ne dodje do slicnih...ne bas tako genijalnih ideja....ili ih bas kurac zabole, bitno je da se  bulja uvali u fotelju...

p.s.s
kazu izbori:
1. Ceda narkoman....ne hvala...sa narkoanima ne pricam...kevu bi prodali za mic
2. Aca pickousti.....pa mozda bi bio opcija ali u koaliciji je sa Vukom koji je osvedocena budala i narkoman
3. Djiki menadzer....klasican prevarant...nece taj preci ni cenzus
4. Kostunjavi...on jos nije obvesten da nece preci cenzus
5. Boki coki....pa nije on Dzordz Kluni....
6. Daca prasic...pa njemu penzioneri zavrcu jajca...sta Krka faraon kaze to je...i onaj odgajivac zirafa

kurac cu da glasam...ima da izadjem i da im nacrtam jedan veiki kurac na listicu.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Februar, 2014, 10:25
kurac cu da glasam...ima da izadjem i da im nacrtam jedan veiki kurac na listicu.....

Ba¹ to...:-*

p.s. Inaèe za¹to bi se setili neèeg ¹to æe da olak¹a i malo pojeftini ¾ivot raji....??? Nema ba log'ke...;D
p.p.s.('bem te blentava), p.s. znaèi posle teksta, ne mo¾e¹ da napi¹e¹ posle teksta teksta...:o :P :-*