Glavni meni

veciti derbi - partizan - zvezda

Započeo Darko, 18 Maj, 2013, 11:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Che

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 09 April, 2014, 10:07
pri tome u kosarci je definisano "ne racunajuci 2004, 2005 i 2006 godinu"....sto jesu li te godine gubave...pa se ne racunaju....

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 09 April, 2014, 13:36
Zmago Sagadin project

Zmago bio u Zvezdi 2002-2004.
Nisam shvatio zasto spominjes 2005 i 2006?

A i dervis priznao da lupa kao maksim... ;)

http://sport.blic.rs/Kosarka/Evropska-kosarka/250757/Vujosevic-Nisam-bio-u-potpunosti-u-pravu-za-Telekom-postepeno-do-privatizacije

Radanovic

A onih jadnika u Kazanu , ne mogu napuniti dvoranu od 7.500 mjesta

pera-s

dzaba njima objasnjavati znaju oni sve sta su radili i koliko su proneverili i koliko dobili i za sta dobili... al sad im se moze da se prave blesavi i da se kurce, jbg nisu dzaba glasali kako su glasali, ciganska posla... nema svrhe objasnjavati se, jer im je lakse u d*pe uterati nego u glavu...

ЯЭВОЛУТИОН

daj bre treba da im ukinu finansiranje i sve da ih dozivotno izbace iz kosarke.....da li je moguce da promase onolike zicere.....nemaju muda ni ni plamkton da oplode......nervirao sam se gore nego kad je divac omasio slobodna protiv amera.....

Ja bih vas sad jebo cigani  ali mi se ne dize....alo bre  ...11 poena ne mozete da odbranite.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

e da i jebo vas Dzenkins...ne bi taj igrao ni u  reprezentaciji Andore...znate li vi sta je bio Haus u odnosu na njega....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Mo¾e¹ ti to i bolje. ;) Ne smem da tvrdim da si se radovao, ali znam neke da jesu 100%.

marckony

Stvarno su ocajno odigrali da kazem drugo poluvreme. Slazem se sa Revolucijom da je se onaj garavi usrao u gace. Ma svi su se usrali realno. Ali bace loptu Katicu i svi stoje, a on uporan da da kos a nikako da ubode. Jbg to je sport udemo dalje, mada to nema veze sa vecitim rivalima :D

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

mi¹ko_kolo

Citat: mi¹ko_kolo poslato 09 April, 2014, 23:06
Mo¾e¹ ti to i bolje. ;) Ne smem da tvrdim da si se radovao, ali znam neke da jesu 100%.
Citat: Zeljkamp poslato 10 April, 2014, 02:48
Citat: marckony poslato 09 April, 2014, 23:34
Jbg to je sport udemo dalje...
Ne idete dalje... ;)

@revolution
©ta sam rekao?

Kengur

Po meni, opet Sovina izgubljena... Ako ga ostavi Coravi posle ovog za sledecu sezonu, kolektivno samoubistvo...

ЯЭВОЛУТИОН

kad vam je banderas najefikasniji igrac morate da izgubite.....katic je kurac od igraca u vasoj koncepciji....dzenkins odigrao jednu utakmicu i to deset minuta vrh i to zadnih 'desetak minuta...odma krenuli da drobe kako treba da ga zovu u reprezentaciju.....
Nije trener izgubio utakmicu, vec Coki....da li mislis da neko drugi odredjuje ko ce i kako da igra....pa Coki je oterao Vladu Djurovica, a to je jedna od najboljih trenera koje imamo....Coki ume da nadje dobre individualce ali tesko da moze da napravi dobar tim.....videcemo kako ce Zvezda igrati posle ovog poraza....cinilo im se da su nepobedivi....but jebi ga.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11



mi¹ko_kolo

Pa, vi ste veæi Cigani od nas! ;D

ЯЭВОЛУТИОН

niko nije veci cigan od cigana !!!!
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo




pera-s

bravo bre, zvezda je institucija i SD za primer, a FK idealan uzor za poslovanje! Jbg... kud me naucise da navijam za mali partizan...

Radanovic

Napredak - Partizan


kako ono zavr¹i ??  :-*