Glavni meni

veciti derbi - partizan - zvezda

Započeo Darko, 18 Maj, 2013, 11:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

Nebitno, gubili ste tada od nas i ponekad od Vojvodine. Sve ostalo ste zatvarali. ©to se sad bunite k'o Grk u 'apsu?!

Zeljkamp

Mi smo u to vreme, za razliku od vas sada, kostantmno igrali evropska takmicenja. Par puta LS i svake godine LE.

Sto se Vojvodine tice, verovatno si vec nekoliko puta odgledao snimak iz loze sa jucerasnje utakmice na kome se cuje kako jedan funkcioner tog kluba kaze da ce zbog ovepesme namerno pustiti zvezdu u sledecem kolu. Toliko o vama i o njima. Sa nama kada igraju lome noge, premiraju igrace sa po 1500e a vase sklanjaju i skidaju gace.

Evo fotke od juce i sa derbija, cisto da se vidi da neko ide na stadion i da ne laprda bez veze. ;)




TwinZ Auto & Moto

Kengur

Zasto je dao ostavku trener vojvodine pred mec sa gribljem?

ЯЭВОЛУТИОН

zasto je promenjen sudija pred prosli derbi....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zeljkamp

Citat: Kengur poslato 23 April, 2017, 18:33
Zasto je dao ostavku trener vojvodine pred mec sa gribljem?
Ajde da cujem tvoju teoriju pa cu ja reci svoju.
TwinZ Auto & Moto

mi¹ko_kolo

Citat: Zeljkamp poslato 23 April, 2017, 16:27


Evo fotke od juce i sa derbija, cisto da se vidi da neko ide na stadion i da ne laprda bez veze. ;)

Moji sinovi neæe videti stadion dokle god na njima budu kolo vodili oni kojima je dra¾e da ubiju i osakate nekoga sa protivnièke strane nego da podr¾avaju svoj tim.

Kengur

Nemam teoriju, pa pitam vas grobare :)


ЯЭВОЛУТИОН

ni mi nemamo teoriju....mi samo ne menjamo veru za veceru....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


ЯЭВОЛУТИОН

iz pouzdanih izvora....pokusavate da se opravdate recenicom "i vi ste krali"...sto nije poenta....dok smo mi krali vi ste pobedjivali o evropi ....dobili ste penala koliko hocete ali ni to vam nije pomagalo....u kom momentu je svaka funkcija u savezu bila pod nasom kontrolom....sns botovi
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Ne, ne, sinko, ne, ne!!! Nije "i vi ste krali", nego se tra¾io "kalèopoli" pre 6 godina. A ne sada, kako tra¾i onaj lik iz va¹eg "Vjesnika".

ЯЭВОЛУТИОН

a sto ne sada....jel zato sto kradete....
kradu svi veliki svuda u svetu...ali ovako niko i nikada nije krao....bezocno i bez srama a sa opravdanjem i vi ste krali...lopov je lopov bez obzira za boju dresa kluba koji nosi....zato nam je fudbal ovakav....kukali ste na toleta a u to vreme su vas vasi pokrali....nisu se ni trudili da kradu titule vec su vas direktvo pokrali, a onda vam bio kriv tole.....a sada ste uz pomoc drzavnog aparata postavili na sva kljucna mesta vase ljude i poceli da otimate igrace, placate sudije i igrate sklanjalice....sa vasim generalnim sponzorom mi bi igrali zavrsnicu lige sampiona....a vi dovodite tragicne strance jos tragicnijeg trenera i hvalite se velikom razlikom u bodovima ispred svih....a koliko ste dobri videli smo protiv sasuola, kairata, ludogorca i ostalih....skupili ste bodova za zemlju manje od svih koji su nastupali u evropi....i na kraju ako vam se kombinacija ne zatvori do kraja sezone opet cete da kazete da vam je titula ukradena....
prosle godine sa onim minusom sa pocetka sezone dok smo uzimali bodove u evropi, nismo mogli da se satavimo u domacem sampionatu...a vi lagano...tekmu po tekmu napraviste niz pobeda....da ne gresim dusu , bio je to tim bar duplo bolji od ovoga sto imate sad....cak i sa jadnim trenerom je igrao relativno dobro a za domace prvenstvo odlicno....ali ove sezone imate najgori tim u zadnjih pet godina....sviraju vam penale, iskljucuju igrace protivnicima ali svejedno morate da dogovarate skoro svaki mec da biste bili sampioni...jer ce srbiji biti bolje....mislite da cete kupiti 4 vrhunska igraca za kvalifikacije i uigrati ih odmah....nema od toga nista....kanga ce da oe ili da udari nekog u prvom kolu predkvalifikacija, boaci ce da ode na neko lepse mesto a vama ce terza i grof da uvale pet crnaca koji su juce videli loptu...do tada su sutirali mehur od krave punjen krpama  u mauritaniji i papui i novoj gvineji...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Nije stvar u "ne sada" nego "¹ta je bilo 2011-e kada je tra¾en kalèopoli"?! Sad se urednik "Vjesnika" setio. Prc Milojka! Onda nije bio "kriminalni kartel"? Nije bio ni 1998-e kada ste igrali sklanjalice sa Obiliæem? Nije bilo "vi prvenstvo, mi kup"? Sve nevini i naivni! A kad se obrnu uloge, onda "kriminalni kartel"! Sa sve Tole-AL Kapone zastavom na jugu!

ЯЭВОЛУТИОН

sto tad niste uzeli kup....od koga ste izubili....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kanarinac

Vucko kupio zvezdi titulu u fudbalu :violina:

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Samo kad ste vi sve po¹teno dobili.

ЯЭВОЛУТИОН

vi ni namesteno ne dobijate...opet zvezdanesterac za bacanje...da ste pali jos koji put pobedlli bi ste...sa ovim timom ne zasluzujete evropu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto