Glavni meni

Osim Ako - Interni kafic za mm okupljanje na adi ciganliji

Započeo BANE BROTHERHOOD, 17 Maj, 2013, 00:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Nick Blue

Bio sam danas na Adi.
Svratim do Osim Ako - nema nikoga od MM i nijedan motor.
Samo neki "normalni" ljudi sede u lokalu.
In the warior`s code there is no surrender

Burazer

MM su uvek tu, samo u civilu, da zavaraju, moras lozinku na ulazu da kazes LISTER  [cheers]
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

perlx

Subota je pijacni dan, svi su bili na oficijelnoj mm tezgi na buvljaku.

BANE BROTHERHOOD

Citat: Nick Blue poslato 08 Jun, 2013, 23:20
Bio sam danas na Adi.
Svratim do Osim Ako - nema nikoga od MM i nijedan motor.
Samo neki "normalni" ljudi sede u lokalu.
kako bre normalni... [neampojma] gazda nije bas normalan covek  [ludak] ...
bio si i vozio si motor stojecki   [djavo] kao da si na off u a ne na azvaltu bre ... ;D da te svi vide jel tako  [hello] ...eee pa da si rekao lozinku onda bi znao da je jos nas bilo tu!!! [djavo] [djavo] [djavo]

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Burazer

kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

BANE BROTHERHOOD

Citat: perlx poslato 08 Jun, 2013, 23:27
Subota je pijacni dan, svi su bili na oficijelnoj mm tezgi na buvljaku.
pijaca  subota bre ...dan za prodaju ktm kobasitza  :P
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

perlx


Lazic

Kako stoje stvari, sa biv¹im najboljim prijateljem i partnerom æu zavr¹iti na sudu ili u oru¾anom obraèunu oko vlasni¹tva nad trambolinom...[facepalm]

UFF

eto a hoces kameru na rate?

kako ces rate da mi placas iz tvorza kad ga roknes?  ;D

mkt

Citat: Laziæ poslato 12 Jun, 2013, 02:28
Kako stoje stvari, sa biv¹im najboljim prijateljem i partnerom æu zavr¹iti na sudu ili u oru¾anom obraèunu oko vlasni¹tva nad trambolinom...[facepalm]
auhhh puko ti lastis

BANE BROTHERHOOD

Citat: Laziæ poslato 12 Jun, 2013, 02:28
Kako stoje stvari, sa biv¹im najboljim prijateljem i partnerom æu zavr¹iti na sudu ili u oru¾anom obraèunu oko vlasni¹tva nad trambolinom...[facepalm]
AJDE BRE RESAVAJ TO U VEZI VLASNISTVA  [doh] [doh] [doh] ...I POSTAVLJAJ JE VISE PORED NASEG KAFICA  [djavo] [djavo] [djavo] ...DECA PLACUUUUU I CEKAJU U REDU ZA TRAMPOLINU!!!!  [yahoo] ;D
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Lazic

@uff & brango:
Ma neæu da ga roknem, i postaviæe se trambolina, ali ostadoh bez prijatelja zbog njegove sebiène guzice... [facepalm]

monsterbnt

Pa kad si konj.... NIKAD u posao sa prijateljima uvek se sve usere.....
Smrt SVIMA!!!!

zVuk

to je zato sto ljudi ne umeju da razdvoje posao i prijateljtvo....kad radis sa nekim ko ti je samo partner u poslu, a ne i prijatelj, moras sve da se dogovoris unapred i sve funkcionise.....a kad radis sa prijateljem u 99,9% slucajeva taj dogovor se svede na "kako cemo? -lako cemo." i to je jedan od najbitbijih razloga zbog kog lazic danas nema ni trampulinu ni prijatelja.....

upoznao sam neke ljude koji su uspeli da naprave posao i ostanu prijatelji.....ali to su zaista retki slucajevi (izuzeci koji potvrdjuju pravilo)
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

Jebiga mlad i naivan... Sad sam malo manje mlad i naivan...

mareskin

Citat: Laziæ poslato 12 Jun, 2013, 11:08
Jebiga mlad i naivan... Sad sam malo manje mlad i naivan...

Dru¾e, ceo ¾ivot radim sa firmama. Sve ortaèke firme su se rasturile: otac i sin, kumovi, najbolji prijatelji, èlanovi familije. Retki su sluèajevi gde su stvari ostale da funkcioni¹u. Naravno, mislim na ortaèku varijantu. Drugo je ako neko zaposli èlana porodice i zna se ko je ¹ef. I tada mo¾e biti problema, ali ne ovakvih kao kod ortakluka.

Znam da zna¹ i znam da je sad sve suvi¹no prièati. Èovek ostane bez gomile ¾ivaca.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Plazma Keks


Lazic


Plazma Keks


Lazic

#99
Ne kapira¹, matori mo¾e da bude ovakav ili onakav, kao mom dobrom drugu Mlaði(frenki na forumu), kad je posle skoro pola miliona eu ugraðenih bazena, æale rekao: ¹ta æe ti jo¹ para, pa dao sam ti hiljadu dinara pro¹le nedelje...[facepalm] Deèko se preselio iz Kg u Bg, plaæa stan, radi ko konj... Dakle, æale æe da ode u penziju/krepa kad tad i onda si uglavnom miran...[hello]