Glavni meni

4. Moto GP - Le Mans , France

Započeo Radanovic, 14 Maj, 2013, 16:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Rossi pao inace bio dobar...a Lorenzo od polovine trke nesto nije bilo u redu sa motorom.....nemoguce da nijedan krug od polovine trke nije izvezao kako treba
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Chris_SM

ma Lorenzo se usrao kad je video da svi lete pored njega i on ne voli bas kisu :D

3006

Jesi li svestan ¹ta si sad odvalio?

dimitrijedika

 “I was losing a lot in some areas of the track but recovering in others.Then after three or four laps the bike got worse and I got problems everywhere; in the braking, because in the middle of the corner I didn't trust the rear tyre, and in acceleration because the rear was spinning so much I lost nearly half a second compared to the others. Races are like this sometimes; last year I won by 20 seconds with a very good bike and this year was completely the opposite. I couldn't do much more without crashing.”
Mora da je kisa u pitanju......
People only treat you one way...the way you allow them.

easy

lorenzo kaze da je zadnja guma bila felericna, izvrteo je jedan krug na warm upu sa njom i primetio da nesto nije u redu, ali su zakljucili da je verovatno zbog motora koji je imao set up za suvo?! nije im palo na pamet da probaju na drugom motoru, sve mora covek da im crta :))))))

3006

Razvila se rasprava Lorenco - Brid¾istoun, JL tvrdi da guma nije bila u redu, iz fabrike ka¾u da su uradili provere i da je sve ok. Izgleda da ja volim teorije zavere, jer mi se ukazuje repsol i dorna, onako kroz maglu...
Junak, definitivno Kal. Napukla kost u nozi, ali dan pre trke èovek je posle udesa iska¹ljavao krv i imao krvarenje iz nosa.  [klanjam_se]  [kralj]

Kanarinac

Jbt gkedam trku i rossi odlicno vozio. Jos nisam stigao do dela kad je pao, ali mogao je na postolje...

A Cal je car,sta radi covek!

easy

de Puniet u pauzi do Mugella ide za Japan kako bi testirao Suzukijevu GP masinu

®or¾ GTI

ima li negde cela trka da odgledam jel zna neko?

Hurricane


srbac

Torrenti od GP, Moto 2 i Moto 3, Moto 3 je na ¾abarskom....  [yahoo]


dimitrijedika

People only treat you one way...the way you allow them.

Chris_SM

Lorenzo je morao nekako da se vadi ali zajebao se :D