Glavni meni

Kacige Shoei Neotec. Iskustva?

Započeo duki.94, 13 Maj, 2013, 17:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Jocika poslato 14 Maj, 2013, 20:35
E sinko nista ne razumes. To znaci da Ruza voli piletinu a ti si jedno pile po njenom ukusu...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

duki.94

Citat: Darko poslato 14 Maj, 2013, 20:31
eeeeeh , sto ja nisam 94...  [glavazid] [glavazid] [glavazid]
Treba biti uporan  [slomljenzid] , nije samo piletina u pitanju, sigurno voli ona i starije.

balcan girl

ne voliii :D :D samo piletina dolazi u obzir :D :D a ti si bas pravaaaa piletinaaaaaa :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Jocika

Ona voli kad se lepi za prste...

duki.94

Vidim svi je dobro poznajete  :)

Darko

duki ,  a da se zamenimo sa licnim kartama... pa ako mi upali kod ruze , imaces plus za svaki komentar na forumu. ok? xaxaxaxa

Bori¹a


duki.94

Citat: Darko poslato 14 Maj, 2013, 21:06
duki ,  a da se zamenimo sa licnim kartama... pa ako mi upali kod ruze , imaces plus za svaki komentar na forumu. ok? xaxaxaxa
Citat: Bori¹a poslato 14 Maj, 2013, 21:09
Citat: duki.94 poslato 14 Maj, 2013, 21:04

svi osim mene :( :( :(
Ne bas svi, neki bi voleli da je poznaju ima i tih, a moze brate nije problem, dacu ti ja moju, ali idi po noci  8)

Darko

joooj , jedva cekam da pokazem ruzi LK... nadam se da si lepuskast , ovako ko ja , da ne provali ...  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

duki.94

Xaxaxa ma nalepices ti tvoju sliku, sta ce ti moja.. Tebi treba samo godiste  [callme]

balcan girl

eee da ruza gleda licne karte nego ima ruza oko bree :D provali ona iz prve koje je godiste piletinaaaa :D valjda znaaaaam isla sam sa njom u lov :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

duki.94

Evo i slike od danasnjeg pazarenja :-)

[attachment deleted by admin]

Bori¹a

a mene nije provalila a?
ruzo jel trebaju naocare ili u cemu je fora? ;D

Darko

Citat: balcan girl poslato 14 Maj, 2013, 21:15
eee da ruza gleda licne karte nego ima ruza oko bree :D provali ona iz prve koje je godiste piletinaaaa :D valjda znaaaaam isla sam sa njom u lov :D


e jbg...  nema veze , svakako cu probati , imam baby face ...hahahahha ...

Darko


duki.94

Dobra je i ta mislim da sam je video na sajmu :) koliko si dao ako nije tajna :)

duki.94

Evo jos jedne slike

[attachment deleted by admin]

Darko

na sajmu je bila 24.000 crna a ova mat 28.000 din sa popustom od ne znam koliko... ja je uzeo jebem li ga za koliko , nesto ispod 30.000 din ... u kompp-u je bila isto 28.000 din sad vidim cenu od 24.500 ali od kad je ta cena - ove kacige nema ...

Ruza-Bandit


duki.94

Jbg gledao sam bas oko kaciga najvise, i posle sajma mesec dana opet su cene iste u nekim radnjama sto si tice kaciga. Ima jos jedna stvar, mislim cak da su na neku moto opremu cene i pogidli za vreme sajma. Inace dobra ti je ta kaciga gledao sam je bas. Ova moja Shoei je isto flip-up sa naocarima za sunce i anti fog, jebem ga valjda se tako zove, ono da ti ne magli vizir imam ispred njega jos jedan..