Glavni meni

Zna li neko sta je ovo i gde treba biti????

Započeo nuadal85, 09 Maj, 2013, 01:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hurricane

...te¹ko je objasniti, a ja mislim da je najpametnije da ti makinu stavi¹ u neku prikolicu i otera¹ u najbli¾i servis i sredi¹ to..
¹alu na stranu ali mislim da je taj motor preopasan za bilo kakvu vo¾nju sa tim otkaèenim senzorom..

kad je tebi taj senzor otkaèen ko zna ¹ta tu jo¹ nije kako treba..

ali ozbiljno..

Ivan1979

Ako imas uticnicu za 12v ukljuci ti to cudo tamo i nema da brines  :D

WOLVERINE



U ni jednom manualu nemogu da nadjem gde se ubada ovaj senzor... da li je taj gornji deo od mekse ili tvrdje gume?
Ima u manualu sa te strane tri senzora...   vidi da li ima neki seriski broj na njemu ili neki broj...

nuadal85

Èuo sam se sa majstorom, rece mi da misli da je to ¹ok senzor... Èemu on slu¾i ako je to to?

Vlajko

On momentalno smanjuje dotok goriva ako previ¹e ¹okira¹ motor.. tipa uleti¹ u reku kao ja na avataru.. ;D
onda se on ¹okira i obustavi sve funkcije.. jedino ¹to mo¾e¹ da se udavi¹ i odnese ti bujica sokoæalo .. zato brzo to menjaj  :P

Ja to nemam..al moj motor je starije generacije  8)
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic

Dobro bre Vlajko, gde æe èovek u reku sa zx10r...:o [rofl]

Vlajko

Mo¾da veæa bara isto sranje mo¾e da napravi.. ne bi se ja zajebavao sa tim senzorima..
A Obilna ki¹aaa a?  [rofl]

Tako æaletov senzor na autu istripovao da je -50 i nije hteo da upali ni za ¾ivu glavu.. dok nije zakaèen na raèunalo i promenjen kvarni senzor oca mu oèinjeg  ;D
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

clutch&brake

Vrvtno se majstor sokirao kada si ga zvao pa prva asocijacija ¹ok senzor :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Che

Citat: nuadal85 poslato 09 Maj, 2013, 11:31
Èuo sam se sa majstorom, rece mi da misli da je to ¹ok senzor... Èemu on slu¾i ako je to to?

to je sok senzor koji ide na huverov prekidac sa zivom.
imao sam isti problem.

Lazic

mo¾da meni zbog tog huvera ne radi far...[facepalm]

Che

Citat: Laziæ poslato 09 Maj, 2013, 17:02
mo¾da meni zbog tog huvera ne radi far...[facepalm]

pa ako ti je stajao otkacen neko vreme onda ziva iscuri i nece d radi kad ga vratis na mesto.

Don't Touch Prekidac....Oce Struja Kill

easy

koliko ja znam - ovako izgleda tip over tj. shock senzor. sluzi da ugasi motor u slucaju prevrtanja nedaj boze
http://i102.photobucket.com/albums/m111/simpson_cycles/Kawasaki/ZX6R-37_06/Resized_IMG_3768.jpg

WOLVERINE

Citat: Che poslato 09 Maj, 2013, 16:04
Citat: nuadal85 poslato 09 Maj, 2013, 11:31
Èuo sam se sa majstorom, rece mi da misli da je to ¹ok senzor... Èemu on slu¾i ako je to to?

to je sok senzor koji ide na huverov prekidac sa zivom.
imao sam isti problem.

Da ali huverov ima zutocrvenobraonzelenu zicu u sredini i plavoljubicastocrnu sa sivom liniom sa leve strane i crnoplavom sa desne strane dzeka. Ali on ne stoji tu nego ipod rezervoara sa desne strane dole levo iza akumulatora u desnom uglu izmedju dva dzeka sa desne strane. Jedan je plavicastii sa drugi je svkastozeleni.. Tu sa leve strane ima mesto za senzor..



Vlajko

Hvala kolega..uvek su mi se me¹ale te boje  ;D
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Che

Citat: WOLVERINE poslato 10 Maj, 2013, 00:55
Da ali huverov ima zutocrvenobraonzelenu zicu u sredini i plavoljubicastocrnu sa sivom liniom sa leve strane i crnoplavom sa desne strane dzeka. Ali on ne stoji tu nego ipod rezervoara sa desne strane dole levo iza akumulatora u desnom uglu izmedju dva dzeka sa desne strane. Jedan je plavicastii sa drugi je svkastozeleni.. Tu sa leve strane ima mesto za senzor..

Wolverine, to sto ti govoris je standard za Japanske motore.
Napravljen od strane proizvdjaca koji su potpisali Japansku deklaraciju standarda jos 2001e godine.

Ono sto si propustio je da su samo 3  velika Japanska prizvodjaca (Yamaha, Suzuki i Honda) potpisali ovo.
Dakle bez Kawe. ;)

Posto momak ima problem sa zx10r, ovo tvoje nije ispravno.

[cheers]

easy