Glavni meni

11-12.05. Kraljevo

Započeo Gašpar, 08 Maj, 2013, 16:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Cale

Bravo Frajta,bravo Vugra !!!  [clapp]

Radanovic

Citat: easy poslato 12 Maj, 2013, 22:20
jebote ovo treba da budes ortak sa vozacima da bi desifrovao plasmane :D

:D
Evo prevedeno ......

Citat: Radanovic poslato 12 Maj, 2013, 22:13
1000 sst
1. Milo¹ Milovanoviæ
2. Goran Stojanoviæ
3. Vuka¹in Bajiæ

600 sst
1. Nenad Stojanoviæ
2. Igor Arsiæ
3. Darko Todorov

1000 h
1. Dragan Stankoviæ
2. Dejan Raduloviæ
3. Branislav Jovanoviæ

600 h
1. Srðan Gavriloviæ
2. Stevan Petroviæ
3. Dalibor Miletiæ

125
1. Martin Vugrinec
2. Vujadin Gligoriæ
3. Dragan Mi¹koviæ

Gašpar

Citat: easy poslato 12 Maj, 2013, 22:20
jebote ovo treba da budes ortak sa vozacima da bi desifrovao plasmane :D

I ovako ne znas o kome se radi, tako da ti je sve jedno  :P

Gašpar

Elem, da se vratimo na heroja dana. Mali Draganèe je ono ¹to treba na¹im trkama. Deèko je '95 godi¹te, ima 53kg i ovo mu je druga trka u ¾ivotu i prva pobeda (1000hep) na tu i tamo konkurentnom motoru.
Prièaju mi danas da je juèe bila takva pometnja u boksu, da to nije realno. Mnogo iskusniji vozaèi su do¹li da porazgovaraju sa ocem od malog jer on mnogo kasno koèi  [ludak]
Samo su mu objasnili da je mali tako u moguænosti  ;D ;D ;D



Mad Max

Ima nade za nase moto trke. Sta se desilo u 1000 stock
Brzi od smrti, Jaci od bola

Gašpar

6 vozaèa startovalo, 4 zavr¹ilo.

Mi¹a, pa ceo pravac, pa Mrsi pa pola pravca pa Bajiæ pa 3/4 kruga pa Pauk  :D


sasafilipovic


Gašpar


x3mer89

Citat: Ga¹par poslato 13 Maj, 2013, 00:02
Elem, da se vratimo na heroja dana. Mali Draganèe je ono ¹to treba na¹im trkama. Deèko je '95 godi¹te, ima 53kg i ovo mu je druga trka u ¾ivotu i prva pobeda (1000hep) na tu i tamo konkurentnom motoru.
Prièaju mi danas da je juèe bila takva pometnja u boksu, da to nije realno. Mnogo iskusniji vozaèi su do¹li da porazgovaraju sa ocem od malog jer on mnogo kasno koèi  [ludak]
Samo su mu objasnili da je mali tako u moguænosti  ;D ;D ;D




Svaka cast za momka :) Mogu samo reci puno srece i para u nastavku karijere :)
Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

gogo42

Svaka Cast!!! Mozel se znati nesto vise o mladom uspjesnom trkacu! Prezime, mjesto iz kog dolazi, klub za koji vozi,,, jel iz porodice trkaca ili on zasniva svoju lozu :D
Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

Gašpar

Dragan Stankoviæ je roðen 1995. godine i koliko znam, jedini je trkaè u porodici. ®ivi u jednom selu u op¹tini Sopot. Vozi CBRR 1000 model pre ovog poslednjeg.
Dobar sam sa njegovim ljudima, pa sam èuo sva¹ta i iskreno im verujem.

Mali¹a je prvi put na ozbiljniji motor seo negde u novembru, tada su uzeli Hondu i vozikao je na nekom zatvorenom delu puta sve do trke u Bataji. U Bataji prvi trening, neko trinaesto vreme - 1:14.473 . Solidno, nije poslednji. Drugi QP, mali smanjuje skoro dve sekunde, ali i dalje je trinaesti - 1:12.685. Na WUP-u ide jo¹ dole 1:11.727. Trku zavr¹ava kao sedmi - 1:09.641

U Kraljevu nije prevelika konkurencija, ali mali grize kao nezdrav. U ¹ikani koèi 60-70 metara posle drugih u hepeningu. Kao ¹to veæ napisah, stariji i iskusniji dolaze pomalo nadmeno do njegovog boksa, valjda s namerom da ga zapla¹e, ali mali nekim èudom ostaje ladan kao ¹pricer  ;D Na treningu je ukupno èetvrti od devet.

Radula i Bane burazer negde gre¹e (Ne znam gde), Dra¾a izbija na prvo mesto, Dragan na drugo, drugi krug, koèenje pred ¹ikanu i Dragan kreæe u pravljenje razlike. Ostavio je iza sebe Radulu koji je u meðuvremenu obi¹ao sve i stigao do drugog mesta (+7 sekundi).

Vozi za lokalni klub, MK Fanða. Koliko sam ukapirao, klub dr¾i Fanðin (Radivoje Ðuriæ) sin. Inaèe, mali je lud k'o struja. Prièa mi Danijel da su ga u subotu èekali kod boksa da ¹teluju motor i da se osve¾i, ali mali uop¹te nije stao, kad su ga pitali ¹to bar nije stao vodu da popije, ka¾e on - "Gde bre da stanem, izgubiæu dva kruga"  ;D ;D


gogo42

 [clapp] [clapp] [clapp]
Svaka cast, trenutno najmladja i najjaca nada Srbija Motosporta
Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

Radanovic


rboban

Al mirise trava..... ODLICNA slika!!! PAUKu je crkao motor na treningu, skinuli su agregat, uradili ga kako su mogli (pukao ventil) i uspeli da izadju na trku....
Ride It Like You Stole It

Mr.Racer

Citat: rboban poslato 17 Maj, 2013, 12:06
Al mirise trava..... ODLICNA slika!!! PAUKu je crkao motor na treningu, skinuli su agregat, uradili ga kako su mogli (pukao ventil) i uspeli da izadju na trku....
Radili smo celu noc , zamenili 2 klipa i glavu . Upalili ga ujutro u 4 sata . Milos je imao toliku volju da odveze trku da smo svi pomogli maksimalno .


easy

sta je super sport, sta je ¹tok sport? ni za happy end klasu mi sad nije ni¹ta jasno, gde mogu da se proèitaju pravila?

Mad Max

Citat: easy poslato 23 Maj, 2013, 11:46
sta je super sport, sta je ¹tok sport? ni za happy end klasu mi sad nije ni¹ta jasno, gde mogu da se proèitaju pravila?
ss- super sport je 600 profi klasa, a stock sport je 1000 profi, mada u Srb sampionatu 2004 uvedena klasa 600 sp- sport production profi takodje (motori sa minimalnim izmenama, ogibljenje-elektronika-dihtung glave) radi smanjenja troskova pripreme motora. 600 ss su motori sa svim mogucim izmenama agregata, sto je vrlo skupo i klasa je pocela da umire, zato su uveli sp, sad vidim opet su uveli  Super Sport, pretpostavljam radi drugih sampionata (istocno evropski) 1000 stock sport profi klasa je takodje sa minimalnim izmenama agregata (slicno kao u 600 sp) mada u 1000 tesko da ima "cistih" motora, ali tako se vozi godinama
Brzi od smrti, Jaci od bola

Mad Max

Savez mora da uvede pravilo za Hepening 600-1000, nikakve izmene osim race oklopa i gume naravno, cisti serijski motori da se voze. Samo tako  nesto je realno (ako realno uopste vise postoji) i ogranicenje sezona voznje u Hepening. To je jedino resenje da bude vise takmicara u profi klasama.
Brzi od smrti, Jaci od bola