Glavni meni

4.maj

Započeo eclipse4, 05 Maj, 2013, 19:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

juga

Naravno da je sve bilo deo plana samo je trebalo malo vremena da se to ostvari tj , malo su nam pomogli da sami pronadjemo put u propast. Jo¹ 70-ih godina ameri su napravili kartu dana¹njeg izgleda Jugoslavije tj. Srbije i ostalih BJR, naravno bez Kosova i Metohije, tako da mo¾emo pretpostaviti èiji je Tito bio igraè. Ako se podsetimo Sadam je bio njihov , Bin Laden je bio njihov.... dok im je odgovaralo, posle.....

Lazic

Milo¹eviæ je takoðe bio njihov... A i ovi posle njega...[facepalm]

pit



Pa ima li i neko nas ....osim Milosa Obrenovica.

Lazic

Mi¹ko vide li ti da je biv¹a holandska kraljica u stvari Argentinka...:o [facepalm]

pit

Citat: Laziæ poslato 06 Maj, 2013, 10:50
Mi¹ko vide li ti da je biv¹a holandska kraljica u stvari Argentinka...:o [facepalm]

        Sve su to vanzemaljci ....sto rece Vlajko.Nije on tolko naivan...treba obrati paznju ponekad na nesto sto napise.

Lazic


pit

 [rofl] [rofl] [rofl] [doh] [doh] [dunce]

            P.s. I Tito j e bio vanzemaljac...vidis da niko ne zna odakle je.Samo se spustili nocu ..uzeli onog glupog zagorca...i eto ti.

CBRR1

joooj glupe li teme...tito,planski je upropastio srbe....

pit

Citat: CBRR1 poslato 06 Maj, 2013, 11:18
joooj glupe li teme...tito,planski je upropastio srbe....

      A odakle znas da je Tito....i da znas da mali Joza iz Kumrovca uoste nije licio na Tita koji se pojavio posle rata.
      Elem niko ne spori da je Tito surnisao Srbe ..tj nas.Ono sto je mnogo opasnije je kad su Srbi dosli na vlast u Srbijiu sto nisu uradli nesto bolje za svoj narod.
      Ako bi gledali ekonomiju...sjebali su je jos vise .Rasprodali sve sto je moglo.
      Nisam ja tolko ogorcen na Tita i Milosevica kao na one koji su dosli posle 5 ok.E ti su nam jebali kevu.

clutch&brake

nemam pojma ni o titu ni o ovoj vlasti ali po svemu sto sam proèitao. .. svaka vlast ee zaduzivala uzimajuæi kredite samo je pitanje koliko je tito ulagao a koliio ovi posle njega kradu.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

pit

Citat: njanja poslato 06 Maj, 2013, 12:11
nemam pojma ni o titu ni o ovoj vlasti ali po svemu sto sam proèitao. .. svaka vlast ee zaduzivala uzimajuæi kredite samo je pitanje koliko je tito ulagao a koliio ovi posle njega kradu.

Pa u tome je poenta...jeste bio Srbozderac niko ne spori ali stara Jugoslavija se raspala sa spoljnim dugom od 20 miljardi....a izgradjeno je sve sto sad imamo ..od kapitalnim objekata.
        Sad samo Srbija duguje duplo vise i nista se ne vidi da se radi....a ljudi bez posla,perspektive.Pljacka Srbije od Srba.

eclipse4

Citat: mali_zmaj poslato 06 Maj, 2013, 09:59
tito nas je naguzio ocito,otvorio vrata siptarima,davao je plate tako sto se zaduzivao kod mmf-a i ostalih derikoza....,da se zivjelo lijepo,jeste...,da li je bilo osudjeno na propast? malo je za reci... uglavnom nije volio srbe pa ih je sklanjao, rankovic je prvi primjer,zato jer mu je on jedini mogao jebati  kevu samo da je jos sekundu bio pametniji... kad smo kod ustasa,pred sam kraj rata prevezao je citavu ustasku brigadu u partizane,i jos je odlikovao neke od njih....,znaci koljacima srpske nejaci je davao ordene.......!?

U Titovo vreme polazeci od Maribora pa do Djevdjelije Jugoslavija je imala na hiljade preduzeca koja su ravnopravno konkurisala na svetskim licitacijama rada. Gotovo da nema drzave na svetu gde neko od jugoslovenskih preduzeca nije imalo svoja predstavnistva i zaradjivalo pare i donosilo ih u Jugoslaviju. Jugobanka zajedno sa Beo-Bankom je bila u prvih 100 banaka u Svetu koje su se pitale bar za nesto.
Jugoslavija je imala svoju fabriku automobila, fabriku kamiona. fabriku aviona sve do najsavremenijih letilica i zadnji projekat je nadzvucni lovac cija je proizvodnja stopirana osamdesetih. Jugoslavija je imala atomski institut u Vinci sa svetski poznatim fizicarima i tehnologijom da sama napravi atomsku bombu jos pedesetih ...
Svet je znao o Jugoslaviji iz svake grane privrede ili sporta....
Svaki stanovnik planete je znao ime predsednika Jugoslavije pa cak i danas kad se nekome kaze za Jugoslaviju prva reakcija je Tito...

ukupan vanjski dug """""""""""""""""SFRJ""""""""""""""""""""""      iznosio je gotovo 22 milijarde dolara,
ukupan spoljni dug """""""""""""""""Srbije"""""""""""""""""""""" krajem januara 2013. godine iznosio je skoro 25,4 milijarde evra,

(ako su podaci tacni)
a krajem 2009. samo Hrvatska, Slovenija, Srbija i BiH dugovale su vi¹e od 112 milijardi evra.

toliko o zaduzenju,nezaboravi da je tada sve funkcionisalo a sada skoro nista.......i ne zaboravi jos da danas pokusavaju da dignu isto te fabrike od nekada,ali bezuspesno ;)

eclipse4

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 05 Maj, 2013, 22:10

"Ako pogledamo visinu realnih plata, najvi¹i ¾ivotni standard zabele¾en je 1979. godine. U prevodu, ako se 1972. godine za proseènu platu moglo kupiti 800 kilograma krompira, isto koliko i 2011, onda se, te 1979. godine, moglo kupiti 950 kilograma. Takoðe, posle Drugog svetskog rata, u periodu od 1945. do 1961, ekonomska situacija se popravljala velikom brzinom, ¹to se ne mo¾e reæi i za period nakon petooktobarskih promena"


ovo sa krompirom je najrealni pokazatelj.

Na dugaèkoj listi proizvoda koje Srbija uvozi je, verovali ili ne, i krompir. Naime, mnogi proizvoðaèi bili su prinuðeni da bace pro¹logodi¹nji rod, jer èak ni besplatno niko nije bio zainteresovan da uzme ovo povræe, a sa druge strane, dr¾ava krompir uvozi.

koji je krompir uzet za pokazatelja ovaj nas domaci ili uvozni sa specijalnim dodatcima seruma ispiranja mozga ? ;) ;) ;)

jedini pokazatelj ti je to da se zivelo i imalo dok danas mora da budes ustolicen u neku fotelju,dal kriminalnu ili politicku da bi nesto imao.

eclipse4

Citat: pit poslato 05 Maj, 2013, 22:36


            Ja bi reko a i verovatno se svi slazu da su nas demokrate sjebale ekonomski mnogo vise nego Tito...i Milosevic zajedno.

pite demokratija ili krademo-ti-i-ja ti je covek koji ima diplomu lopova i koji ti ulazi u kucu i pljacka te po zakonu a ti nesmes da se odupres jer on zapravo krade za tvoje dobro i ucvrstio ti put ka evropskoj integraciji.......a kad udjemo tamo,e tada ce i ove gace da nam poskinu koje nam ostale,ne zato sto im treba vec samo da ne bi ih imali.....  ;)

eclipse4

#74
Citat: Laziæ poslato 06 Maj, 2013, 02:00
Citat: farbach poslato 05 Maj, 2013, 22:10
kakve 2000, ko je to imao pod titom i kada. U mitrovici bila tri japanska motora.
Evo Titinih na delu
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=u5JndAz8FBY#!



Ime moje, ne ba¹ u vinklu, pi¹e ti pijan i naduvan imenjak, takoðe(r) ne ba¹ u vinklu...:D

Da li si nekada imao prilike da proèita¹ knjigu "usta¹ke legije pod Staljingradom"...? :-*

if yes, then [hello]
if no, then pogledaj ako nisi, a znam da jesi, "enemy at the gates"...:-*

od 6000 vratilo ih se 6(ili tako neka beznaèajna cifra, mo¾da 15), od kojih je jedan doèekao penziju kao general jna, jeb'o ih ja...:o


ljubavi moja tugoooo ti sto mucis srce mojeeee,zar ti neznas sta su boli kad se voli kad se voliiiii ;)

vise mi se svidja "tezina lanaca" ili po juesisticki "The Weight of Chains"....preporucujem ;)

uskoro ce valjda i drugi deo:
http://www.weightofchains.com/2/

poslusaj izjavu gosn lutkara na 1:10min ;)

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 06 Maj, 2013, 10:44
Milo¹eviæ je takoðe bio njihov... A i ovi posle njega...[facepalm]

svi smo njihovi samo jos nismo svesni toga :)

Boki-KG

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/QuT-VsAl2w8?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 06 Maj, 2013, 10:44
Milo¹eviæ je takoðe bio njihov... A i ovi posle njega...[facepalm]
Yes ti ba¹ zna¹  :o
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM


Vlajko

#79
Evo jednog pouènog teksta o srpskoj istoriji u kratkim crtama, na koji sam naleteo na jednom sajtu koji se bavi iskljuèivo raznoraznim svetskim zaverama, a naroèito zaverama protiv Srba:
"Bog stvori Zemlju, stvori i narode razne a meðu njima naravno i Srbe. I reèe Bog Srbima: Vama dajem jednu veoma specifiènu osobinu, neka to bude kurèenje, a da stvar uèinim zanimljivijom neka to bude kurèenje bez ikakvog osnova. I jo¹ reèe Bog: Idite sada Srbi i kurèite se po Zemlji dok je sveta i veka, i dok neka sila ne popizdi pa vas satre do poslednjeg.I tako Srbi godinama hodi¹e po jevroaziji dok konaèno u VII veku ne doðo¹e na Balkan. Jedan Srbin reèe: Èini mi se da je ovaj plodni balkanski prostor izuzetno povoljan za kurèenje. Ostala braæa podr¾a¹e ga u glas. Èak ¹ta vi¹e, reèe glavni Srbin, hajde da se nastanimo u sred Balkana da bi na¹e kurèenje do¹lo do izra¾aja.

I kurèismo se tako vekovima dok ne doðo¹e Turci. Kad doðo¹e oni vele: Aman Srbistanci daj samo da proðemo tuda pa da pljaèkamo bogatu zapadnu jevropu. Srbi odgovori¹e: k...c da proðete. Satre¹e nas. Posle pet vekova izbi buna. Turci vele: evo vam primirje, Srbi vele: Evo vama k...c.

Proðo¹e ondak ratovi manji i veæi dok ne doðe do Prvog svetskog rata. Austrougarska reèe: Aman Srbi deset puta smo veæi od vas, predajte se. Odgovor je glasio: Predamo se k...c bre! Satre¹e nas.

Doðe i Drugi svetski rat. Vlada potpisala pakt. Narod vièe: k...c pakt. Nemaèka ka¾e: Dobiæete po pièki. Srbija ka¾e: Dobiæete vi k...c, i to tvrd za mnogo godina. Satre¹e nas.

Ameri reko¹e: Dajte bazu na Kosovu. Srbin reèe: Damo vam k...c na Kosovu i to u paketu sa jo¹ dva k******* da se zasladite. Satre¹e nas.

Nato vièe: Uðite u na¹ pakt da vas ne bi razmo¾dili. Mi vièemo: Uðemo k...c u va¹ kurèevi pakt, nabijemo vas sve na k...c, i usput popu¹ite nam k...c. Epilog se da naslutiti... Na¹a j....na prièa se nastavlja, napu¹ili nam se k...ca svi bre!"

Mile vs Tranzicija - Kurcenje
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor