Glavni meni

MM Voznja UVAC No.2 07-08.09.2013

Započeo UFF, 04 Maj, 2013, 14:11

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

ti si bre  [ludak]

ja  bi to verovatno mogao da odvezem za dan ali da li bi to zeleo odgovor je NE a da li bi u tome uzivao odgovor je NEEEE!

prosle godine beograd-venecija za dan 800+km i odmoran i zelim jos, ali to je auto-put a ovo.. ne hvala, preskocicu

mareskin i panco i neskez mogu detljanije da ti kazu kakav je asfalt, mene to ne apsolutno interesuje, ni R ni 600+km regionalnog puta na dan bez obzira koji motor vozio pa makar i bio moj f800gs koji cu verovatno voziti sledece seozne

Mik

Citat: UFF poslato 10 Septembar, 2013, 00:53
ti si bre  [ludak]

ja  bi to verovatno mogao da odvezem za dan ali da li bi to zeleo odgovor je NE a da li bi u tome uzivao odgovor je NEEEE!


TO! HVALA!  [cheers]

neskez

Citat: Panco.KV poslato 09 Septembar, 2013, 23:24
eve prvi samo mora da nabavi aparat za Ekkkspreso s cokoladicu


Ma samo si bio u pogresnoj vikenDICi, imam ja aparat za ekkkspreso sa cokolaDICom

Citat: Panco.KV poslato 09 Septembar, 2013, 23:20
E vala pocecu i ja da skupljam nesto ne mora vikendice  :D JBG daj te predloge
I Neske ko bude rekao da je bilo hladno ne reaguj meni je ispod ona dva cebeta i vojnicke vrece bilo taman,a nisam zimogrozljiv  ;D

Ja ne znam sto su se meni zalili da im je hladno, kad si TI pokupio svu cebad i vrece za spavanje   ;D

YoYa

macori, vidim da ste se lepo zabavili i vozikali,,

sto vise voznjica sl godine i samo zajebancija,, 

[cheers] [cheers] [cheers] [cheers] :-*

mareskin

Citat: neskez poslato 10 Septembar, 2013, 02:08
Citat: Panco.KV poslato 09 Septembar, 2013, 23:20
E vala pocecu i ja da skupljam nesto ne mora vikendice  :D JBG daj te predloge
I Neske ko bude rekao da je bilo hladno ne reaguj meni je ispod ona dva cebeta i vojnicke vrece bilo taman,a nisam zimogrozljiv  ;D

Ja ne znam sto su se meni zalili da im je hladno, kad si TI pokupio svu cebad i vrece za spavanje   ;D

Bravo neskez!!!! Morao je neko da mu ka¾e, a meni bilo glupo :)
Spavao sam obuèen u dukserici, a bilo je nekih koji su skidali i pantalone. Spunovanje je zakon. Bolje i od vreæe za spavanje. Mada kao ¹to ka¾u: nije zima, koliko je hladno :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Panco.KV

Pa nisam ja blesav sto sam prvi otisao da legnem mada je zadnji spavao u gace e sad na koju foru JBMGa ili je imao neku segu ili je  [ludak] mada ja mislim da je ovo prvo poznavaju ci tu osobu  :D