Glavni meni

Prodajem: Yamaha TDM 850

Započeo Dragan..., 22 April, 2013, 12:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dragan...

Ovo je motocikl kome se zna istorijat. Dakle, ponosni vlasnik sam veæ 2 god., a pre mene je vlasnik 8 god. bio motomehanièar Caki sa Belih voda (on i dalje odr¾ava motocikl), a pre Cakija je ovog TDM-a novog kupio jedan momak koji je drugar Radovana Rodiæa (Yamaha Rodiæ), a inaèe je svojevremeno g-din Rodiæ i ofarbao felne u ¾utu boju (razlog farbanja-vlasnik nije ¾eleo crne nego ¾ute felne...). Ovaj TDM je ma¾en i pa¾en od svojih prvih km-a, pa do dan danas, a takoðe je i sve vreme bio gra¾iran kada se ne vozi, a od kada je kod mene vozi se skoro svaki dan kada je lepo vreme i za ove dve sezone sam bez i jednog problema sa njim i¹ao èetiri puta na more, ¹to sam ¹to sa devojkom (lièno sam pre¹ao ne¹to preko 20.000km sa TDM-om bez i jednog jedinog problema). Sve ¹to treba da se uradi pred sezonu je odavno uraðeno, znaèi promenjeno je: ulje, filter, sveæice, rashladna teènost, a krajem pro¹le sezone su promenjene ploèice prednje i zadnje, ulje u vilama, akumulator je promenjen sredinom pro¹le sezone, zatim, Seba mi je pro¹le godine uradio nosaèe torbi/kofera i tako dalje . Sve u svemu TDM je zategnut kao pu¹ka, tako da za sve dodatne informacije Vam stojim na raspolaganju.
Cena 2500 eura, godi¹te 1996, snaga 80 konja, registrovan do 26.04.2013., pre¹ao 59.769 km.
Zbog moguænosti da pogledate vi¹e slika stavljam link http://www.moto-berza.com/polovni-motori/yamaha-tdm-oglas-76078/
Mob.: 064/39-52-257 - Dragan
ps
Mo¾e eventualna zamena za Yamaha-u Diversion 600 ili Honda-u 650 Deauville. Molim Vas samo ozbiljne ponude sa motociklima koji su odliènom stanju kao ¹to je i moj...

[attachment deleted by admin]

WOLVERINE


Dragan...


veki.sd

pozdrav dragance......inace za motor samo pohvale...

Dragan...


(B)ubica

Zaista prelepa ma¹ina...ne¹to se nosim mi¹lju,po¹to imam nameru da uzmem TDM-a da sebe poèastim...hehehehehe ;D

Dragan...

Hvala (B)ubice...  :)
...a ¹to se tièe TDM-a, ¹ta da ti ka¾em, pozovi me pa da probamo da se dogovorimo...  :)

(B)ubica

Vidi...zaista sam zainteresovan.J a sam iz Panèeva i dumlam po netu povazda gledajuæi TDM ke,mislim na polovni automobile i sliène sajtove.Moram da bacim moju Hondu na prodaju(te¹ka srca,dodu¹e)...ali ovaj motor je zaista ko lutka i od svih koje sam gledao ovaj mi osto onako urezan kao kandidat za pazar. [clapp] [clapp] [clapp]

DUKE Vuk


Dragan...

Citat: (B)ubica poslato 25 April, 2013, 17:40
Vidi...zaista sam zainteresovan.J a sam iz Panèeva i dumlam po netu povazda gledajuæi TDM ke,mislim na polovni automobile i sliène sajtove.Moram da bacim moju Hondu na prodaju(te¹ka srca,dodu¹e)...ali ovaj motor je zaista ko lutka i od svih koje sam gledao ovaj mi osto onako urezan kao kandidat za pazar. [clapp] [clapp] [clapp]

(B)ubice,
pa kako ti je èoveèe moj TDM kandaitat za pazar a nisi ga u¾ivo video... :)
U¾ivo je druga prièa, bolja... ;)

Elem, pazi ovako, sledeæe preliminarne informacije æu napisati zato ¹to mi se svideo tvoj transparentni i javni nastup preko foruma, a to niko do sada nije uradio, nego ljudi zovu  :)
Dakle, TDM-u sutra istièe registracija, ¹to znaèi da je njegova cena od prekosutra 2300 eura, a to dalje znaèi ili to da æe neko u nekom vrlo kratkom roku doæi i bez mnogo proser#@$nja "pljunuti" lovu (ili ga eventualno "zapljunuti" nekim iznosom eura, pa da ga motor u gara¾i saèeka opet neko kraæe vreme...) i taj neko se sreæno voziti mnogo kilometara ILI æu mu u suprotnom ja produ¾iti registraciju, a u tom drugom sluèaju eventualnog produ¾enja registracije, od prodaje Yamaha-e nema ni¹ta, nego odo' ja Bo¾e zdravlja ove godine tri puta na more pa da ga jeb#m... :)
pozzz

Dragan...


(B)ubica

Hmmm...prokletstvo sad si me bacio na muke :'( [glavazid] :'(
Rado bih ga pogledao,mo¾da se i dogovorimo ne¹to.Gde bi ga mogao videti,mislim neka adresa ili ako je to problem da se èujemo fonom?

A verujem da je jo¹ lep¹i u¾ivo...

Panco.KV


Panco.KV

Jos ako moze nesto zensko uz njega pa makar i tasta odlicno  [thumb_up]

Dragan...

Citat: Panco.KV poslato 29 April, 2013, 03:04
Jos ako moze nesto zensko uz njega pa makar i tasta odlicno  [thumb_up]


Paaaa, te¹ko da mo¾e da ide ne¹to ¾ensko uz TDM-a ali zato mo¾e da ide trodelni set set Louis-ovih torbi koji se sastoji od leve i desne bisage i treæe rol torbe, evo i link kako to od prilike izgleda...   

http://www.louis.de/_30b1ee0427637ab6713e549883c7bc1007/shop/shop_article_big.php?IMG=10026555_740_ANW03_FR_13.JPG&TITLE=10026555

naravno i ovaj deo... http://www.louis.de/_30b1ee0427637ab6713e549883c7bc1007/shop/shop_article_big.php?IMG=10025392_720_FR_09.JPG&TITLE=10025392

Dragan...

Jutros smo se malo provozali i posle toga napravili mini 'photo session', pa reko' da podelim sa svima Vama...  :)

[attachment deleted by admin]

Dragan...

2...

[attachment deleted by admin]

Dragan...

3...

[attachment deleted by admin]

Dragan...

4...

[attachment deleted by admin]

Dragan...

5...

[attachment deleted by admin]