Glavni meni

27 - 28.04.2013 - Batajnica

Započeo Gašpar, 22 April, 2013, 10:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dukags

ja cu ih onda verovatno podrzati samo u subotu, mozda manje kosta upad, a za nedlju ce vidimo :P

Radanovic


djolefer

ja ako dodjem eto me sa orange kvadom sa klincem..
:D

Radanovic

1000 ss EE , od prvih 12 na treningu , èak 10 BMW-ova  :D

stilgar

Gasa vidjen na licu mesta, bice full info verujem :)

stilgar

Citat: Radanovic poslato 27 April, 2013, 01:06
Sutra je slobodan ulaz
malo je falilo da nas ne puste unutra, kazu Boza reko nema gledanja, da bi dobri vojnik na kapiji zvao bilo mu zao ljudi iz NS, ZR... pa je zvao organizatore i pustili su publiku.

Inkabar

bilo bre mnogo vruce danas. mogao bih i sutra da se nacrtam pa da prodajem vodu, mozda se i obogatim :D

x3mer89

Ima li kakvih rezultata s kvalifikacija da ne zovem, meni je roming, trosak je :D
Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

gogo42

Milos prvi, za njim odmah na ledjima Kalin Kulev, pa Prosinek, Coi...pa dalje redaj...to je sto sam cuo
Bilo bi lijepo da neko nabaci kakvu sliku,,da vidimo dijelic atnosfere
Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

zemunboy


x3mer89

Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

Tihi_ZR


x3mer89

Rezultati :) Svi se ucutali... sig umorni.
Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

Gašpar

Mali tumun na moto3, Vugrin mali,
Gavran
Pascota, Ivanov... (Cvrletu zveknule lamele, Mocibob pao)
Radula, Turcin, Draza
Choy, Kulev, Prosenik, Misa, ... (Mrsi odustao)

Ovo je onako iz glave, javice se neko vec sa kompletnim rezultatima.

djolefer

danas ne videh nikog sa mm majicom
:D

goranvojska

Citat: djolefer poslato 28 April, 2013, 21:39
danas ne videh nikog sa mm majicom
pa pojedine manijake izgleda da sramota da istu nose,il cekaju gasu da odstampa.nesto ima.

Radanovic

Ukratko

U 125 , odnosno moto 3 prvi rumun na moto 3 ma¹ini , drugi tj. prvi u 125 Vugrinec , zatim Gajiæ pa Gligoriæ pa Rakiæa ..........
600 h Gavran razvalio  [thumb_up] , drugi turèin na r6 ...... najzanimljivija trka bila izmeðu Pauna i Miletiæa  :D
600 ss Pascota , Ivanov , Arsa .... kako je Moèibob vozio  :o :o :o po kojim on putanjama ide to je nevjerovatno  :o
1000h Radule , turèin na Kawi , Tintor , makedonac na R1 ..... Sale Babiæ 10.
1000 ss Choy , Kulev , Prosenik , Misa , Vuka¹in

Radanovic


easy

ovo je bio do jaja trenutak, svaka cast za fotku