Glavni meni

Stigao PayPal (Nije ¹ala)

Započeo Gašpar, 10 April, 2013, 03:02

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Mad Max

Citat: mareskin poslato 10 April, 2013, 16:42
Citat: Mad Max poslato 10 April, 2013, 16:27
Jel vi morate imati lovu na racunu da biste nesto narucili tj. platili? Ja imam PP na Corner Card karticu i nemam nikad love na njoj, nego mi dodje svaki mesec obracun i uplatim koliko hocu, tj. ima neki minimalac, to se mora, mogu cak i na rate, a kamata je sitna.

Nema to veze sa Paypalom. Ako tvoja banka tebi dozvoljava "minus" onda mo¾e¹ da kupuje¹ i kasnije nadoknadi¹ banci.
Paypal prilikom plaæanja konsultuje tvoju banku i ona javi ima¹ li novca ili ne.
Ocigledno da ne radi na isti sistem. Ja na ovoj karti nemam nista novca, nikad, a uzeo sam je samo za PP !
Brzi od smrti, Jaci od bola

mareskin

Citat: Mad Max poslato 10 April, 2013, 19:08
Citat: mareskin poslato 10 April, 2013, 16:42
Citat: Mad Max poslato 10 April, 2013, 16:27
Jel vi morate imati lovu na racunu da biste nesto narucili tj. platili? Ja imam PP na Corner Card karticu i nemam nikad love na njoj, nego mi dodje svaki mesec obracun i uplatim koliko hocu, tj. ima neki minimalac, to se mora, mogu cak i na rate, a kamata je sitna.

Nema to veze sa Paypalom. Ako tvoja banka tebi dozvoljava "minus" onda mo¾e¹ da kupuje¹ i kasnije nadoknadi¹ banci.
Paypal prilikom plaæanja konsultuje tvoju banku i ona javi ima¹ li novca ili ne.
Ocigledno da ne radi na isti sistem. Ja na ovoj karti nemam nista novca, nikad, a uzeo sam je samo za PP !

Nije bitno da li ima¹ novca na kartici.
Bitno je kada stigne upit od Paypala da li ima¹ novca po toj kartici da plati¹ raèun tvoja banka ka¾e da ima¹ :)
Paypal nema info koliko ti novca ima¹ na kartici, veæ samo povratni info.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

despic

klasican divljak

AndreyRR


mareskin

Citat: despic poslato 10 April, 2013, 19:42
I sta sad?

Meni recimo trebaju knjige, pristup odreðenim struènim sajtovima, licence za programe itd. To sam i ranije plaæao preko Paypala.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

despic

klasican divljak

RRa¹ko

znaci sve u svemu, stigao je al ne radi   [rofl] [facepalm]

metarex

Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

April

Do you want to be right or do you want to be free?

despic

klasican divljak

eclipse4


RRa¹ko

sve u svemu minus 'kakav zbog kakav takav' ide za gashu za sto je izlozio narod a zna da ne moz da bude paypal dok se neko od politicara ne slika sa nekim iz paypala  [prebicute]  ;D

TEEfqd

jel zna neko kako da primim pare iz emirata-dubaija? western unionom ne mogu da se salju pare iz emirata ovamo, a paypal primanje love ne funkcionise jos kod nas

Gašpar

Otvoris devizni racun, posaljes Iban i Swift i uplate ti.

TEEfqd


Kanarinac

Generalno, odasvud mogu da vam posalju pare direktno na devizni racun, samo je Amerika problem.

TEEfqd

trebalo mi je neko online resenje, jebiga. uzivo u western unionu moze izgleda, videcemo

Kanarinac

Ali WU ti uzima veliku proviziju. Ovako recimo n oko 4000 evra, skinu ti 40ak, tj ono ko uplacuje

TEEfqd

znam...za dve godine sam kupio nekom auto tamo od te provizije, al dzaba kad ljudi nece drugacije da salju

Kanarinac

E jbg, ne znam za sta ti uplacuju. Ali ako ti njima kazes cenu, onda to podrazumeva da hoces da ti ta cifra legne na racun. Pa neka oni placaju tu proviziju