Glavni meni

honda cbr problem

Započeo eclipse4, 19 Mart, 2013, 16:44

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Dukags

ma mislim da je covek ipak najbolje uradio, sve je to lepo ali sto da se zeza ako ne mora Kawina kompresija fabricki  pravljena za Kawu, zajebi to moze i ova i ona.. jes da ce biti mozda malo skuplja al' ce biti bar original i nema da razmislja..
aj javi sta su javili iz centrale

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

WOLVERINE



Sad sam nasao u jednom manualu kod Revolucije u servisu gde pise da obavezno treba promeniti vazduh u gumama... znaci mora da se izvadi zimski vazduh i da se stavi letnji.. pise da guma drzi bolje za 40%....





Gašpar

Citat: WOLVERINE poslato 22 Mart, 2013, 15:22


Sad sam nasao u jednom manualu kod Revolucije u servisu gde pise da obavezno treba promeniti vazduh u gumama... znaci mora da se izvadi zimski vazduh i da se stavi letnji.. pise da guma drzi bolje za 40%....

Ma nema šanse. To možda u Švajcarskoj?

mareskin

Citat: WOLVERINE poslato 22 Mart, 2013, 15:22

Sad sam nasao u jednom manualu kod Revolucije u servisu gde pise da obavezno treba promeniti vazduh u gumama... znaci mora da se izvadi zimski vazduh i da se stavi letnji.. pise da guma drzi bolje za 40%....


Meni su neki tvoji drugari rekli da si ok èovek, ali nije ti fazon da ovako zeza¹ èoveka.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

WOLVERINE

Citat: mareskin poslato 22 Mart, 2013, 20:49
Citat: WOLVERINE poslato 22 Mart, 2013, 15:22

Sad sam nasao u jednom manualu kod Revolucije u servisu gde pise da obavezno treba promeniti vazduh u gumama... znaci mora da se izvadi zimski vazduh i da se stavi letnji.. pise da guma drzi bolje za 40%....


Meni su neki tvoji drugari rekli da si ok èovek, ali nije ti fazon da ovako zeza¹ èoveka.


  [kralj] Pitaj Revoluciju da ti skenira da vidis.... i ja sam bio zatecen informacijom... u pojedinim zemljama ima i all season tip.....



Hohštapler

...i meni moja Honda (a zna se da se one ne kvare) poèela ne¹to èudno da radi... mislio da je lanac bregaste, al sad kad vidim kakve ste vi probleme imali, mo¾da je i kod mene kompresija... moraæe neko od majstora to da pogleda.
Aj javi ¹ta je sa Kawom, izgleda da je kod njih stvar malo kompleksnija  [watching]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mkt


sale1977v

Drugari sad dodjoh sposla i pogledam mejlove i stigo mejl iz centrale kawasakija i kaze neki gospodin NAKITU TE NATAKO da je sve to istina u vezi te kompresije,da oni imaju na lageru ali nije ni upola dobra kao ova nasa kaze isto da se javio i neki Alnabanac AJDEMI POPUSI o on je imao problem ali su mu pomogli isto tako drugovi sa foruma.sto znaci da sam vam veoma zahvalan a sto se tice vazduha najbolje da neko od vas dodje i proveri na licu mesta pa ako treba i malo da dune da bude sve po propisu naravno.
pozz drugari!!!!!!!!

UFF


mareskin

Citat: sale1977v poslato 22 Mart, 2013, 23:41
Drugari sad dodjoh sposla i pogledam mejlove i stigo mejl iz centrale kawasakija i kaze neki gospodin NAKITU TE NATAKO da je sve to istina u vezi te kompresije,da oni imaju na lageru ali nije ni upola dobra kao ova nasa kaze isto da se javio i neki Alnabanac AJDEMI POPUSI o on je imao problem ali su mu pomogli isto tako drugovi sa foruma.sto znaci da sam vam veoma zahvalan a sto se tice vazduha najbolje da neko od vas dodje i proveri na licu mesta pa ako treba i malo da dune da bude sve po propisu naravno.
pozz drugari!!!!!!!!

Dobro do¹ao na forum :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


Uncle Bob

Joj ulep¹ao si mi noæ doði te ljubi Bob,Kapitalèiæu moj ahahahahaha  [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Hohštapler

Pro¹ao si kr¹tenje, sad si pravi manijak! [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

perlx

Dobrodosao medju  [flashing]  [cheers]

eclipse4

hehehehehe ;)

sta je sledece u radionici da se radi?

mkt

naljuti se covek jbga

dusankobgd

#117
Ma daaaaaaj. Ovo je standardna procedura. Nema ljutis.  [flashing]

sale1977v

HEHEHEHE de bre drugari da se ljutim al pravo da vam kazem svaka vam cast ja sam u prvi mah pomislio mozda stvarno ima nesto jer jbg tehnologija napreduje iz dana u dan a znam da ima aditiva za gorivo pa reko mozda ima i za ulje ali sve pohvale smoje strane alal vam vera samo da vam kazem ozbiljni su to problemi kad palis motor a on zasmrdi kao ispod pazuha hehehehe heheheh hehehe .SVAKO DOBRO

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu