Glavni meni

KTM 1190 Adventure

Započeo Jefta, 18 Mart, 2013, 18:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major


Darko

da se ovo desilo kawi , ne oprase je ni dunav ni sava ... ;)


Mik

Izgleda da ima neke izmenljive delove rama?
(Nije to lose, to bi znacilo da ponesto ipak moze da se popravi.)

Major

hebes ti ako kupis motor pa moras da ispravljas..

Mik

Citat: Major poslato 12 Decembar, 2013, 09:44
hebes ti ako kupis motor pa moras da ispravljas..

Ma ideja je u tome da ne moras da ispravljas. Ovo se kupuje isto k'o vodovodna instalacija  :), samo trebaju jos one klampe (ili kako se vec zove). Silna stvar!

banevuk

Citat: ninja66 poslato 10 Novembar, 2013, 17:17
Isli pre nedelju dana u BG da ga ortak kupi.
Medjutim ne postoji sansa da ga proba pre uplate  [thumb_down], sto i nije neki poslovni potez , pogotovo spram cene motora.
Uvoznik i pored dobre volje nije mogao da organizuje probnu voznju , cak ni medju poznanicima koji su kupili 3 komada. Tako da je drug poluodustao. [neampojma]


Realno gledano ko æe da da motor da ga "malo proba¹" Kad kupuje¹ polovan pa ti tra¾i pare unapred pa idi i probaj da ne bude uuuuuuups izvini

ninja66

Citat: banevuk poslato 04 Januar, 2015, 18:40
Citat: ninja66 poslato 10 Novembar, 2013, 17:17
Isli pre nedelju dana u BG da ga ortak kupi.
Medjutim ne postoji sansa da ga proba pre uplate  [thumb_down], sto i nije neki poslovni potez , pogotovo spram cene motora.
Uvoznik i pored dobre volje nije mogao da organizuje probnu voznju , cak ni medju poznanicima koji su kupili 3 komada. Tako da je drug poluodustao. [neampojma]


Realno gledano ko æe da da motor da ga "malo proba¹" Kad kupuje¹ polovan pa ti tra¾i pare unapred pa idi i probaj da ne bude uuuuuuups izvini
Razumem tvoje razmisljanje.
Ali...Da mi se pojavi drug sa nekim u slicnoj situaciji,sigurno bih dao.
da ne kazem da moj ortak nosio pare za nov,tako da uuups ne postoji.

banevuk

Citat: ninja66 poslato 04 Januar, 2015, 19:13
Citat: banevuk poslato 04 Januar, 2015, 18:40
Citat: ninja66 poslato 10 Novembar, 2013, 17:17
Isli pre nedelju dana u BG da ga ortak kupi.
Medjutim ne postoji sansa da ga proba pre uplate  [thumb_down], sto i nije neki poslovni potez , pogotovo spram cene motora.
Uvoznik i pored dobre volje nije mogao da organizuje probnu voznju , cak ni medju poznanicima koji su kupili 3 komada. Tako da je drug poluodustao. [neampojma]


Realno gledano ko æe da da motor da ga "malo proba¹" Kad kupuje¹ polovan pa ti tra¾i pare unapred pa idi i probaj da ne bude uuuuuuups izvini
Razumem tvoje razmisljanje.
Ali...Da mi se pojavi drug sa nekim u slicnoj situaciji,sigurno bih dao.
da ne kazem da moj ortak nosio pare za nov,tako da uuups ne postoji.
©ta da ti ka¾em gledajuæi njihov sajt to je mala firma barem na izgled a i gde da ga proba¹ ono po ulici neregistrovan i sl. U normalnom svetu postoje primerci  test vozila koja se ona posle raubovanja prodaju ispod cene kao probno vozilo. Proba¹ ga onako u salonu kako ti ergonomski le¾i i to je to.
Inaæe da sam ti drug ne bi ti nikad tra¾io motor da probam jbg. otkud znam neki lerma posle nema kajanja. Ja dadoh tako jednom drugaru tada hondu goldwing izlomi se èovek sreæom ne sebe toliko koliko motor, èupa kosu [veryangry] [veryangry] kune se u sve ali djabe. Nikad kintu nisam video i napatio se dok je nisam sredio i nikad vi¹e nije bilo to to. Tako je i oti¹la.