Glavni meni

Oti¹ao je najvi¹i prijatelj...

Započeo misa-pei, 18 Mart, 2013, 17:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stilgar

#20
Pocivao u miru, saucesce porodici i prijateljima. :(

ljupche92

[cheers] [cheers] [cheers]

bokilic

Saucesce porodici i prijateljima.
brmmmm

Nadalina

Saucesce porodici i prijateljima...
Dzukela u podznaku

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Uncle Bob

Au bem ti ¾ivot najiskrenije sauèe¹æe ako treba neka pomoæ javi R.I.P.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

sibin


yamahar6dejan

Saucesce porodici i prijateljima.

easy


Gašpar


G_a_j_a

Alja, tebi i tvojoj porodici iskreno saucesce...

Ivan1979


Major


Damnmoto


Popsy

Sauèe¹æe porodici i prijateljima...
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

®or¾ GTI


ЯЭВОЛУТИОН

sta da vam ja pricam....Ja sam bar deset puta hteo da ga ubijem...toliko me nervirao...sranja koja je pravi su bila u domenu maloletnog deteta, ali kad covek shvati da on to radi iskreno i bez zle namere....decacki onako nesmotreno...
Tri godine striji od mene, a nikada nije odrastao...ostao je zarobljen u telu odraslog coveka....
Meni je samo krivo sto nikada nije ziveo sto na sat....vozio je svojih 60 i nije nikuda zurio....nije stremio velikom motoru, nije na kraju ni polozio za A....sanjao je o nekim prdavcima sa kojima sam se sa puno muke borio....
Za sve je bio dobar , samo za sebe nije....Od njega sam sa 12 ukrao prvi motor...da nije njega verovatno nikada ne bi popravio motor....ali posto je njegov bio uvek pokvaren bar do pola, a on je cekic vatao za gvozdje i resavao vecinu kvarova sa zicom i izolirkom, onda je neko morao da osposobi nesto za prevoz...
Da je takvih ljudi vise, ja bi  umro od nerviranja, ali bi svet bio lepse mesto...

Ja sam trenutno u nekom magnovenju...pola sata sam dobro a onda me spucaju emocije....budite pozdravljeni, i hvala vam na brizi. Otkad sam pregurao cetrdesetu vise ljudi vidim na jednoj sahrani nego sto se vidimo na rostiljima...da nema decijih rodjendana bilo bio bi jos gori odnos....sto samo pokazuje koliko smo u kurcu...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

shok

#37
25 godina sam imao cast da se druzim sa Makijem. A sta smo za to vreme preziveli, Bog sveti zna. Zna i Alja. Tesko mi je, otisao je i moj brat. Ostace velika praznina u mom srcu za Makijem. Pocivaj u miru prijatelju.
Da li la¾em kada ka¾em da je sreæa u 3 stvari
dobroj ¾eni, motoru, i bogatom tati koji uvek ne¹to r

Uncle Bob

Citat: revolution poslato 19 Mart, 2013, 18:12
sta da vam ja pricam....Ja sam bar deset puta hteo da ga ubijem...toliko me nervirao...sranja koja je pravi su bila u domenu maloletnog deteta, ali kad covek shvati da on to radi iskreno i bez zle namere....decacki onako nesmotreno...
Tri godine striji od mene, a nikada nije odrastao...ostao je zarobljen u telu odraslog coveka....
Meni je samo krivo sto nikada nije ziveo sto na sat....vozio je svojih 60 i nije nikuda zurio....nije stremio velikom motoru, nije na kraju ni polozio za A....sanjao je o nekim prdavcima sa kojima sam se sa puno muke borio....
Za sve je bio dobar , samo za sebe nije....Od njega sam sa 12 ukrao prvi motor...da nije njega verovatno nikada ne bi popravio motor....ali posto je njegov bio uvek pokvaren bar do pola, a on je cekic vatao za gvozdje i resavao vecinu kvarova sa zicom i izolirkom, onda je neko morao da osposobi nesto za prevoz...
Da je takvih ljudi vise, ja bi  umro od nerviranja, ali bi svet bio lepse mesto...

Ja sam trenutno u nekom magnovenju...pola sata sam dobro a onda me spucaju emocije....budite pozdravljeni, i hvala vam na brizi. Otkad sam pregurao cetrdesetu vise ljudi vidim na jednoj sahrani nego sto se vidimo na rostiljima...da nema decijih rodjendana bilo bio bi jos gori odnos....sto samo pokazuje koliko smo u kurcu...
Matori nemoj klonuti duhom nedaj se a kad otopli il,kad po¾eli¹ ajd da opravimo kotliæ bolje da se tako viðamo. :-* [thumb_up]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Ostoja

Sauèe¹æe.... ©ta drugo reæi.....
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...