Glavni meni

MotoManijaci po Srbiji i Svetu

Započeo UFF, 08 Januar, 2011, 16:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Jecko

http://s23.postimg.org/icv8h38yj/IMAG0691.jpg
[srce] [srce] [srce]

(htedoh da pise "Motorcycles" ili "Moto maniacs" ali rekose da ne moze brend, mora neki landmark ili neki event, sport la la...)

zVuk

misim jbg ako moto gp nije brend....

u svakom slucaju strava...:)
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Jecko

Manifestacija, takmicenje je ok.... ;)

UFF


Jecko

Pa pUffe mene gosti ipituju za to kad vide....ne moze bas Srpski da pise  :D

goranvojska


goranvojska

evo pre nekoliko sati sleteo u stokholm svedska.nemam jos materijala za pisanje pa reko da vam se javim gde sam.magla i zima za razliku od naseg sunca koje me je ispratilo.inace montiram jednom nasem zemljaku stolariju na kucu koju sam poslao kamionom i dok ne stigne malo cu da zveram  po gradu.

Bori¹a

jebote kolike su cene tamo kad je imao racun da zove tebe iz srbije da saljes stolariju kamionom [ludak]

OKi

#588
Citat: Bori¹a poslato 18 Februar, 2015, 22:03
jebote kolike su cene tamo kad je imao racun da zove tebe iz srbije da saljes stolariju kamionom [ludak]
Jedno opazanje. Procitao sam negde da u Svedskoj, grad sa 50 - 60.ooo stanovnika, ima u zgradi opstine samo 4-7 zaposlenika. Nema predsednika, sekretarice, kafe kuvarice, samo kompovi i radnici koliko ih pobrojah  [flashing]

mali_zmaj

pa kad se kod nas socijalni mir cuva tako sto ze zaposljava u drzavnim institucijama i kurte i murte se prima...  pa u opstinama,vladama radi tri puta vise ljudi nego sto je potrebno...,a gdje jos tu prica o sluzbenim autima..,uuuuu kuku.. kad bi se gledalo po tome svedska bi bila sica za nas!!!!
jin-jang

Lazic

Citat: goranvojska poslato 18 Februar, 2015, 21:38
evo pre nekoliko sati sleteo u stokholm svedska.nemam jos materijala za pisanje pa reko da vam se javim gde sam.magla i zima za razliku od naseg sunca koje me je ispratilo.inace montiram jednom nasem zemljaku stolariju na kucu koju sam poslao kamionom i dok ne stigne malo cu da zveram  po gradu.
Taman hteo da pitam, koji æe¹ kurac u ©vedskoj...;D :-*

banditkg


Boban_m

Pade mi na pamet, mogli bi da postavimo neku interaktivnu kartu svijeta, da pobodemo zastavice tamo gdje su motomanijaci. Da svako moze da doda svoju lokaciju, pa da imamo neki pregled gdje nas sve ima. Sta mislite?

http://i499.photobucket.com/albums/rr352/boban_africa/Map_zps9vn8pote.jpg

SSZGO

Citat: Boban_m poslato 28 Februar, 2015, 21:01
Pade mi na pamet, mogli bi da postavimo neku interaktivnu kartu svijeta, da pobodemo zastavice tamo gdje su motomanijaci. Da svako moze da doda svoju lokaciju, pa da imamo neki pregled gdje nas sve ima. Sta mislite?

http://i499.photobucket.com/albums/rr352/boban_africa/Map_zps9vn8pote.jpg



mislis na ono gore u opcijama gde pise MAPA
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Boban_m

Tako nesto, samo da radi. Kad kliknem tamo nema nista.

Nadalina

E, meni otvori mapu ali mi ne da da se 'zabodem' na pomenutu. ;D ;D ;D

Izgleda da Kinu mapa ne priznaje! A, taman sam nasla i svoju provinciju. [rofl]
Dzukela u podznaku

SSZGO

prijavite adminu da ne radi mapa kao ni chat na pocetnoj
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic


UFF


Lazic