Glavni meni

MotoManijaci po Srbiji i Svetu

Započeo UFF, 08 Januar, 2011, 16:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


Boban_m


Lazic

M'r¹... Ovde upravo ide u minus... Sa ki¹om i vetrom...

Boban_m

Imas pozdrav sa najjuznije take USA. Probacu posle da iskopam neku sliku, zadnjih 120 milja sam vozio u majici bez kacige i smrzao sam se kao picka na 25 C.

PECA BMW

nego ide li taj motor , nista nisi pisao o utiscima ....
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

192 kilometra bez kacige, pa da li si jebeno normalan... ??? ;D

Boban_m

Od 240, ali prica je drugacija. Uzeo sam hotel u Maratonu, ostavio stvari i otisli golopicasti na Key West i nazad. Nije mi se vucarala oprema po lokalima. Da ne bi vruc djakuzi ne znam sta bi s mene bilo  ;D





Lazic

Verovatno bi ti procureo nos... :D

Jecko

Citat: Boban_m poslato 13 Novembar, 2016, 02:46
Od 240, ali prica je drugacija. Uzeo sam hotel u Maratonu, ostavio stvari i otisli golopicasti na Key West i nazad. Nije mi se vucarala oprema po lokalima. Da ne bi vruc djakuzi ne znam sta bi s mene bilo  ;D







Key West? :)


SSZGO

aj jedna

ni na nebu ni na zemlji


Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Nadalina

Jeste da mi je na oko 2 sata i nesto avionom od mene, ali svako leto kad sam u Pekingu - ja odem i do Zida! :)





Dzukela u podznaku

Boban_m

Citat: Jecko poslato 14 Novembar, 2016, 09:17
Citat: Boban_m poslato 13 Novembar, 2016, 02:46
Od 240, ali prica je drugacija. Uzeo sam hotel u Maratonu, ostavio stvari i otisli golopicasti na Key West i nazad. Nije mi se vucarala oprema po lokalima. Da ne bi vruc djakuzi ne znam sta bi s mene bilo  ;D







Key West? :)


Da, kod Slopi Dzoa i pred Hemingvejovom kucom uvijek guzva. Uopste je vrlo nezahvalno kretati se autom po centru, motorom je mnogo lakse.

Taraba

Citat: Nadalina poslato 14 Novembar, 2016, 11:55
Jeste da mi je na oko 2 sata i nesto avionom od mene, ali svako leto kad sam u Pekingu - ja odem i do Zida! :)






A na pekinsku patku?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Ivan1979

Samo vas gledam, ovaj se voza u majci i smrzo se, ona se setka po zidu u majcici, sunce, pesak, more, gole ribe........ a kod mene minus 42 C  uz vetar od 55 km/h kao da je minus 300 C..... slika nemam , telefon umre cim ga izvadim iz dzepa  [ninja]     ;D

PECA BMW

Citat: Ivan1979 poslato 14 Novembar, 2016, 19:55
Samo vas gledam, ovaj se voza u majci i smrzo se, ona se setka po zidu u majcici, sunce, pesak, more, gole ribe........ a kod mene minus 42 C  uz vetar od 55 km/h kao da je minus 300 C..... slika nemam , telefon umre cim ga izvadim iz dzepa  [ninja]     ;D

sto nisi zvao da idemo sa tobom kad je takav provod :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Andreja

Citat: Ivan1979 poslato 14 Novembar, 2016, 19:55
Samo vas gledam, ovaj se voza u majci i smrzo se, ona se setka po zidu u majcici, sunce, pesak, more, gole ribe........ a kod mene minus 42 C  uz vetar od 55 km/h kao da je minus 300 C..... slika nemam , telefon umre cim ga izvadim iz dzepa  [ninja]     ;D

Sedi na motorèe, provozaj se da se opusti¹, da ti skrenu misli malo...  ;D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Jecko

Evo za zimske dane da vas ugreje....all made in Serbia :)  [srce]

Ovde u Arabiji 25-30 stepeni, najlepsa zima ikad :D



Lazic

Citat: Ivan1979 poslato 14 Novembar, 2016, 19:55
Samo vas gledam, ovaj se voza u majci i smrzo se, ona se setka po zidu u majcici, sunce, pesak, more, gole ribe........ a kod mene minus 42 C  uz vetar od 55 km/h kao da je minus 300 C..... slika nemam , telefon umre cim ga izvadim iz dzepa  [ninja]     ;D
Tu ni kle ne bi upalio... :D


@Pa¹teta & Boban & Nada & Arapin:
Idite u dupe na va¹ar bre... ;D

eclipse4

Citat: Jecko poslato 15 Novembar, 2016, 10:46
Evo za zimske dane da vas ugreje....all made in Serbia :)  [srce]

Ovde u Arabiji 25-30 stepeni, najlepsa zima ikad :D




a gde je rakele ???

Jecko

Eno je na brodu :P

Ne mogu da verujem da je se secas i dalje :D