Glavni meni

Tema o raznim terenskim i manje terenskim vozilima

Započeo dzimika, 05 Mart, 2013, 22:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major

Citat: UFF poslato 23 Mart, 2013, 16:15
Pa da prodam
koji ce mi qrac dva auta kad 6 meseci ni ne sedam u njega

Kure prodaje bmw-a.. bmw-a rodjaci..

;D

To sam hteo da vidim, kazem neces valjda da imas dva auta mislim koji ce ti moj ;D

UFF

pa nisu to motori jbg
njih ipak volim vise
auto je sto kaze pit samo kisobran i treba mi pouzdan jak (cvrst) i udoban kisobran, ali samo jedan

doktor

Jbg. ako ces bas da koristis kuca-piosao, onda je to u sustini mala kilometraza i boli te patka za potrosnju, a u gradu ce ici preko 10L.
Inace kratki Pajero je do jaja okretan, ali i trom. Ima kratak prenos zbog terena, pa kad krenes prvom samo podigne njusku i vec druga.
Najbolje da probas.
Bikers work is never done!

K0le

Evo kako to otprilike izgleda..
M/T gume 31" standardna visina


Iste gume sa 2" body i 2" suspension hillbilly liftom



Spaceri iliti podlo¹ci za body lift




Sa fabrièkim prenosom najdalje  do guma od 33", to je plafon za snagu i potro¹nju. Jo¹ ako mogu ¹to u¾e 9.5-10.5 inèa , taman, ¹to bi rekli pizza-cutters  ;D

pit

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=3&slink=2h8b69&f1=2


    Evo resenja ko voli terence a mnogo mu da plati 500,800 ili 2000 evra  za registraciju.Ode u Bugarsku registruje fiktivnu firmu (preko nekog dobrog advokata) kupi Pajero za duplo manje para nego ovde i vozi Misko....registracija ko ovde samo manje za jednu nulu....cirka oko 70 evra mesecno....
     Jedina ti je obaveza da odes jednom godisnje do Bugarske i produzis registraciju.

dzimika

jel znas nekog dobrog advokata u bugarskoj? :D

AndreyRR


pit

      Znam kolko oces...a i  imam dosta drugara tako da AKO bih ja resio da vozim terenca tako bih sigurno uradio.Znaci nije zezanje kod nas u Nisu u zadnje vreme vidjam dosta automobila sa Bugarskim tablicama ...moj komsija recimo vec dve godine vozi neki Audi na bugarske table.
      Jedno vreme pre nekoliko godina su nesto policajci drkali ko vozi na Bugarske table ali su ljudi sada valjda provalili legalan nacin.

Bori¹a

Citat: pit poslato 23 Mart, 2013, 20:25
cirka oko 70 evra mesecno....

mesecno?
onda je godisnje oko 93 soma a to bas i nije neka usteda..

pit

Citat: Bori¹a poslato 23 Mart, 2013, 22:18
Citat: pit poslato 23 Mart, 2013, 20:25
cirka oko 70 evra mesecno....

mesecno?
onda je godisnje oko 93 soma a to bas i nije neka usteda..


        Greska ...godisnje sam mislio...bar toliko placa moj drugar za Pajero 2.8....

Bori¹a

a izvini, onda jeste to dobro...

a jel mora da imas mesto prebivalista u bugarskoj?

pit



Mora imas firmu koja je registrovana tamo.

skijash

Kako mo¾e¹ da vozi¹ auto na strane table?

UFF

verovatno ti treba i njihova viza ako ne i drzavljanstvo
ko ce da se drka bre sa tim zbog par stotina eur godisnje a da ne pominjem sex koji ces imati za naplatu ako ucestvujes u nekom sudaru

bucko

Dovoljno je da te interventna dvaput baci na haubu uz pregled telesnih supljina od 01 do 05 ujutru i da ti se smuci zivot.Ima ti prisedne registracija i usteda.

Major

Jos plus ako vozis po BG-u ima da te zaustavljaju na svakom cosku ;)
Smaranje.

Bori¹a

Citat: UFF poslato 25 Mart, 2013, 11:36
verovatno ti treba i njihova viza ako ne i drzavljanstvo

zato sam i pitao gore mesto prebivalista mora da bude tamo, ne moz' ti tek tako da otvoris firmu u drugoj drzavi..

pit

Citat: Bori¹a poslato 25 Mart, 2013, 15:58
Citat: UFF poslato 25 Mart, 2013, 11:36
verovatno ti treba i njihova viza ako ne i drzavljanstvo

zato sam i pitao gore mesto prebivalista mora da bude tamo, ne moz' ti tek tako da otvoris firmu u drugoj drzavi..
E aj ne lupetaj kad nisi obavesten...pa znam ih najmenjae 20 koji imaju firme i po Bugarskoj i drugim zemljama a prebivaliste im ovde.....pa sta da radi onaj koji ima veliku komapniju sa svojim firmama po okolnim zemljama ...pa kako ce on da se prijavi u svakoj zemlji ponaosob.
       Znaci posupak je sledeci:
        Prijavljuje se FIKTIVNA firma ...to te kosta neku sicu ispod 100 evra i time dobijes pravo da registrujes auto ,vozis gde oces....i to potpuno legalno.;
        Prednosti su sledece:
        Cena terenca u Bugarskoj je skoro pa duplo manja nego ovde ...zato sto i h ima milion...pogotovu starijijh godista
        Registracija je ispod 100 evra...tipa 50 -70...sa placenim osihguranjem u slucaju udesa...ZNACI 100% REGULARNO
        Po meni nema ozbiljnog terenca ispod 2500 ccm a pravi nastupaju tek preko te kubikaze,,,,,,a to je ovde luksuz koji kosta 100 000 -200 000 samo za taksu.

Ivan1979

Ima neko gume 235/65 R17  ?  , treba mi 4 kom, mogu nove ( ispale iz aviona i slicno....  )   , mogu i polovne al ko nove .

[cheers]


zileivan

Evo malo mojih 4x4 neki bivsi,a neki sadasnji:)

Range rover  4.6l


Jeep grand cherokee 4.7l


Niva


Pajero cabrio 3.0l  gume 33inch lift 10cm





Suzuki vitara 1.6l