Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

juga.v i 32 gostiju pregledaju ovu temu.

Andreja

Prodaje ortak pa re¹ih da podelim ovde, ulo¾io boga oca kinte u ovaj motor i ipak re¹io da se vrati na ne¹to jaèe. Motor je bombona.

http://www.polovniautomobili.com/motori/8840640/honda-nx250-dominator
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

koliko je tacno to boga oca?
200-300eur?

Andreja

Koliko god, znam da je na finom gubitku sa ovom cenom.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hohštapler

1300e, 1990, 250cc, eto to je sve sto ce kupac da vidi... ne vredi to tolko.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

vidim ja i ostalo ali to tesko da ce da naplati, ko zna mozda ga i kupim za njivu ako bude realan :D

nego ovo za cenu napisah jer sam skoro isao da kupim xt600 za jednog forumasa a prodavac kaze slupao sam brdo para u njega
ja rekoh ok sta sve tacno?
kaze vizir, ciscenje i stelovanje karburatora, plocice i ulje, ah da i registracija  [rofl]  brdo para, pa bez karburatora, plocica i ulja ne mozes da se vozis bre (za registraciju je diskutabilno) to su potrosni materijali, nisi mu ugradio turbo i zlatne felne pa da si sjebao brdo para (a i kojih bre brdo para to nije dovoljno ni za set novih guma za nekog RR-a)

Andreja

Pogledaj ostale enduro motore, te kubika¾e, 4t... Uostalom, onaj ko tra¾i ovako ne¹to æe ga i kupiti jer je motor ba¹, ba¹ dobar. Da me ne vuèe divljanje na motoru, verovatno bih ga uzeo. Mada, ide skoro kao XT, ima ¹est brzina, samo ¹to je XT kljusina pa mogu da mu radim ¹ta hoæu. Pogledaj npr. dr125, xl125, xt125 u oglasima... Duplo manje kubika, u osrednjem stanju, oko 1000-1200e...

Razumem ja tebe UFFe ali tr¾i¹na vrednost mu je ovakva a ja potpisujem da vredi. Jeste "samo" 250ccm ali motor ide ba¹ lepo, odr¾avanje i potro¹nja su mu sme¹no jeftini. Zato i ko¹ta.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Bori¹a

Citat: UFF poslato 21 Septembar, 2016, 00:19
(a i kojih bre brdo para to nije dovoljno ni za set novih guma za nekog RR-a)

pa ako motor vredi 1000 a ti ulozis 300, to je malo manje od 1/3 vrednosti motora... kad bi ti ulozio u cb 1600e to je brdo zar ne [rofl]

Andreja

Deèkonja misli da je uhvatio boga za muda ¹to mu je deda kupio motor od 3500e pa su svi jeftiniji sranje i za potcenjivanje... Na forumu ima ljudi koji imaju motore od po 20000+e pa nemaju takav imbecilni potcenjivaèki stav. Taj motor od 1000e je pre¹ao deset puta vi¹e kilometara za poslednjih godinu dana nego ti, sa svim "tvojim" motorima u ¾ivotu. (sad èekam da se neko nadove¾e na kilometra¾u u oglasu koja nije relevantna)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Bori¹a

ja nista nisam potcenio, vec uloziti 300e u motor koji kosta 1000 jeste brdo para, dok 300e u Ra nekog novog koji kosta 15000 nije nista

to sto si ti ljubomoran, moras negde drugo da lecis komplekse :-*

jeste mi kupio deda, mozes da nas poljubis u dupe obojicu

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Biker-Boy

za ovog malog Dominga max 1000eur i da se suta u dupe , da ne gresim dusu, super je to motor, ali ne za te pare
I feel the need..... the need for speed !!!

stilgar


Hohštapler

Hlebnicki iz ZR, prodaje VFR rc36, njegov licni, quick shifter, dragon ada, automatski oiler, radi ko doxa, 1400e. sarani 3 ta dominatora.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Andreja

Moj VFR je oti¹ao za 1100. Ne mogu da se porede ta dva motora, VFR je ala ali mali NX dr¾i takvu cenu ba¹ kao i manji, ekonomièni automobili. Uporedi Jeep Grand Cherokee 4.0 sa starijim automobilima manje kubika¾e npr.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Aussweis


Sta mislite o ovom modelu i ceni?

Mislim da se za te pare dosta dobije..

Injection, ima dosta opreme...pritom me zanima da nije lupan i da nije cackano oko agregata...ako neko zna coveka nek kaze..  :)

http://www.polovniautomobili.com/motori/8687501/honda-cbr-929
Sve ima cenu ili čast!

UFF

ovaj sto je stilgar okacio 100eur skuplji a skoro deceniju mladji

mrle

mo¾e da proda taj tvoj ortak za cenu 600-800e. Ako hoæe da ga proda do Nove godine.

Nikolaaaaw

Citat: Ho¹tapler poslato 21 Septembar, 2016, 08:20
Hlebnicki iz ZR, prodaje VFR rc36, njegov licni, quick shifter, dragon ada, automatski oiler, radi ko doxa, 1400e. sarani 3 ta dominatora.

Prodat je on pre nekoliko dana, brzo je otisao :D

A ovaj 929 je  :drka:

Gavrolini

Citat: Aussweis poslato 21 Septembar, 2016, 09:52

Sta mislite o ovom modelu i ceni?

Mislim da se za te pare dosta dobije..

Injection, ima dosta opreme...pritom me zanima da nije lupan i da nije cackano oko agregata...ako neko zna coveka nek kaze..  :)

http://www.polovniautomobili.com/motori/8687501/honda-cbr-929
Model je djubre i promasen a samim tim i ne vredi te novce. Dodaj jos malo i kupi 954.  Suludo ih je i porediti. Pa cak je i sc33 bolji motor.

Hurricane

...na stranu to, malo je vi¹e i isciganisan, svi dodaci nekako odudaraju svojim bojama, neukusno toliko da bi ja poskidao sve..