Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 38 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Citat: DebeliZmaj poslato 04 Avgust, 2016, 10:36
fora je u ``homologacija`` (dal se tako pishe .. velika rech... ) pre svega svetlosne grupe
mislim da kod amera stalno upaljeni migavci a blinkaju samo kad skrecesh ... kao da su
gabaritna svetla ... i far ne znam sta..... moguce gresim

Relej rje¹ava stvar..,ako je samo to u pitanju!!
jin-jang

Hohštapler

Citat: Bori¹a poslato 04 Avgust, 2016, 13:59
Citat: idanijel poslato 04 Avgust, 2016, 13:18
Da al onda treba reci uvoz i tih i tih zemalja nije moguce da se uveze vozilo.

pa moguc je uvoz ali ne registracija [rofl]



Taèno tako.
TI mo¾e¹ da kupi¹ i trkaèki motor, prototip, ili muzejski primerak, ¹ta god, na to plati¹ porez i carinu okaèi na zid ako 'oæe¹.
ALi ne ispunjava tehnièke uslove da bude registrovan za saobraæaj - jebaj ga.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Taraba

Onda se negde istaknu uslovi koje vozilo mora da ispunjava da se registruje pa ljudi znaju u ¹ta se upu¹taju.
U USA, nekim dr¾avama, mo¾e¹ da registrujer rndalicu kao iz pièke.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?


Hurricane

Citat: Ho¹tapler poslato 04 Avgust, 2016, 16:12
Citat: Bori¹a poslato 04 Avgust, 2016, 13:59
Citat: idanijel poslato 04 Avgust, 2016, 13:18
Da al onda treba reci uvoz i tih i tih zemalja nije moguce da se uveze vozilo.

pa moguc je uvoz ali ne registracija [rofl]



Taèno tako.
TI mo¾e¹ da kupi¹ i trkaèki motor, prototip, ili muzejski primerak, ¹ta god, na to plati¹ porez i carinu okaèi na zid ako 'oæe¹.
ALi ne ispunjava tehnièke uslove da bude registrovan za saobraæaj - jebaj ga.

Da ali onda mozes da ga vozis bez brige da ce ti ga neko oduzeti, moze samo kaznu za neregistraciju da platis..

dzimika

Citat: mali_zmaj poslato 04 Avgust, 2016, 15:52
Citat: DebeliZmaj poslato 04 Avgust, 2016, 10:36
fora je u ``homologacija`` (dal se tako pishe .. velika rech... ) pre svega svetlosne grupe
mislim da kod amera stalno upaljeni migavci a blinkaju samo kad skrecesh ... kao da su
gabaritna svetla ... i far ne znam sta..... moguce gresim

Relej rje¹ava stvar..,ako je samo to u pitanju!!

nije samo to, nezvanicno, uvoznici su se pobunili jer je bas dosta krenuo uvoz iz USA novih motora koji su tamo skoro duplo jeftiniji nego ovde ali to su obicno bili godinu ili dve pa cak i tri godine stari modeli koji su stajali u salonu ili su negde ostali u magacinu pa ameri gledaju da se toga rastociljaju i onda spustaju cene pa cak daju i 2 za 1 samo da ode
zamislite kupite recimo novog stroma starog 2 ili 3 godine za 9000$ a on ovde 14000E, jos je pre par godina razlika evra i dolara bila veca pa je u evrima to ispadalo duplo jeftinije nego ovde, a posto je ipak motor star 2, 3 godine onda ne ide carina na punu cenu vec na umanjenu po katalogu
i sad kako da uvoznici prodaju nesto ovde kad isto to kupis za 25% manje sa svim troskovima dovoza i carine

a zvanicno, kao ne ispunjava neke euro norme tj to su uveli za kola pa su obuhvatili i motore iako za motore nema euro standarda pri uvozu

iskreno to je samo jebanje ovog naroda kako bi drugi zaradjivali jos vise jer im je sve malo kao i obicno

Bori¹a

ne razumem u cemu je problem ako migavac sija stalno a kad das migavac on trepce... dao sam migavac - on trepce - u cemu je problem?

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!


El Jefe

Јебе га што има мало више коња од веш машине.
Друштво за заштиту од животиња

Bori¹a

ima on 77ks nego je pod blokadom :D
on na to pokusava da izvuce pare... jer ga vozi A kategorija... ali lik je prejeb'o i mene, dao sam oglas na 3800, 15 dana niko nije zvao hahaahahahh

El Jefe

За те паре има и без блокаде.
Друштво за заштиту од животиња

idanijel

neka realna cena svih motora mobile.de i drugi ,treci oglas,kad krenes od najnize ka najvisim cenama.ako je u stanju ko svabin.


Boban_m

Ima TDI GTI ali ne s ovim motorom, nego onaj od 150 KS.

sremac

eee al crveno DI, to mora da se naglasi, kod mene u selu nije to to, ako nije crveno :D
budala na leru, mudonja u kontra smeru

castor

Koliko se ja sjeæam VW filozofije i rasporeda.
SDI = 75 KS
TDI = 90 KS
TDI = 110 KS
TDI = 150 KS

Nekada...
It's the ride that matters, not the bike…

UFF

moj je 1.9dizel i ima 130 ks, sta je on? :D

aæimo


Andreja

Njemu je D crveno do pola...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D