Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 38 gostiju pregledaju ovu temu.

bigbad86

Ali je zato i sam taj lanac jeftiniji od svih ostalih. Ja sam ga kupio, vozio 25 000 poceo je da zvecka na mojih 20 000( na leru) i tako sam ga prodao. Drugar ima ER, njemu bas zveci, cak i u voznji!

mali_zmaj

Ma nije skup,no moras pola motora rastaviti,pa stelovati ventile,kad si vec tu,aj onda i karbove,kad si vec tu..nakupi se....
jin-jang

bigbad86

Meni je receno da moze novi da se zakaci za stari, pa se protne kroz masinu zajedno i kad stari izadje, spoji se novi kod bregastih... Majstori valjda znaju :P

Glava Dole

Moze, pisano je cini mi se i na forumu o toj fori

U prevodu to znaci nije skup i problematican kvar ali moze da pomogne u utvrdjivanju pravog stanja kilometraze

mali_zmaj

Ma moze,tako je meni na KLEu odradio covjek,samo je molio boga da mu se ne otkaci... hhahhaa crko sam mu od smjeha...,al je KLE poslije toga propjevao,sve je bilo nastelovano... kad bolje razmislim koji sam ga kurac i prodao,luda glava,daj jace,daj jace,a jebo me svako ako sad vozim sporije nego kad sam tog malog endurca vozio!!!
jin-jang

Andreja

Pa taj ti je i bio najbr¾i, ne znam koji drugi mo¾e 120 preko le¾eæih :D

Koliko je meni zveketao lanac na GPZu, sve vreme sam oèekivao da zakuca. Iiiiiiii oti¹ao na vo¾nju od 1630km sa njim ;D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mali_zmaj

I to sto velis!!!  Ove nase ceste i nisu za nista drugo nego za enduro,livada i cesta isto nam dodje!!
jin-jang

UFF



mali_zmaj

ovi izduvi u repu su mi tako jebacki..uff kako dobro izgleda..,nije neki moj fah,al opasno izgleda...
jin-jang

Gavrolini

Nisam siguran da li je to taj koji ja zmam ali ako je on onda ima fabricki arow.

UFF

jeste i ima
gde si ga upoznao? :D

Andreja

Je l' i ja znam taj motor ili sam permutovao ne¹to?
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Gavrolini

Citat: UFF poslato 27 April, 2016, 13:07
jeste i ima
gde si ga upoznao? :D
Tamo gde su menjane gume i radjen servis

jocale

ja mozda uzmem f4... ima li neko iskustva sa tim motorom?
Samo polako i pun gas

joka

 Poèeo si, kao SSZGO.  [neampojma]   [cheers]

Gavrolini

Lep kad stoji i tu se prica zavrsava.

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

srbac


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D