Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 38 gostiju pregledaju ovu temu.

srbac

#9580
Izvinte sto sam vam bacio ovo budalastinu !. Nego sine Andjeja kupi li ti motor ?

Andreja

Radi se na prikupljanju sredstava, dodu¹e veæ neko du¾e vreme al' dobro, bolje ikad nego nikad :D

Srbac, biæe i to :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hattrick

Citat: srbac poslato 16 Mart, 2016, 18:43
Izvonte sto sam vam bacio ovo budalastinu !

Ma bas me cudi da se na MM dese i Offovi.  [rofl]

patak91


srbac

Citat: Andreja poslato 16 Mart, 2016, 18:45
Radi se na prikupljanju sredstava, dodu¹e veæ neko du¾e vreme al' dobro, bolje ikad nego nikad :D

Srbac, biæe i to :D

Evo ti motor, za male pare !

http://www.kupujemprodajem.com/Suzuki-Dr-650-re-31458822-oglas.htm?filter_id=57

dzimika

mislim da mnogo trazi a mozda se i varam, sve zavisi od stanja agregata i ostalih delova

srbac

Pa ako bi skinuo 100e cenu i da je sve ok kao sto kaze onda nije skupo !

dzimika

znas kako, ona boja odbija maksimalno
ono sto vidim na slikama da mora da se resava, plastike ispod sedista, kuciste filtera za vazduh, harmonike na vilama, prednja maska i far, lanac i lancanici, verovatno su i plocice na izdisaju i jos neke sitnice sigurno, sve ukupno minimum 300e ako ne i vise
prodavali su se zimus 96god, celi, u fabrickom stanju za po 1100e i jos su bili registrovani do sredine godine

edit: inace on prodaje ovo vec 2 meseca po raznim sajtovima, a sada je konacno stavio slike dobrog kvaliteta a bolje da nije

dzimika

ovaj se drogira jer je pre 2 nedelje kad sam okacio oglas cena bila 1500e

http://www.polovniautomobili.com/motori/7828408/suzuki-enduro-dr-650r

dzimika



Gavrolini

Ne znam odakle ljudima ideja da stave duplo ali bukvalno duplo vecu cenu od realne. I jedan i drugi dr vrede u pola ovih cena...prvi i manje

srbac

Citat: dzimika poslato 16 Mart, 2016, 20:36
znas kako, ona boja odbija maksimalno
ono sto vidim na slikama da mora da se resava, plastike ispod sedista, kuciste filtera za vazduh, harmonike na vilama, prednja maska i far, lanac i lancanici, verovatno su i plocice na izdisaju i jos neke sitnice sigurno, sve ukupno minimum 300e ako ne i vise
prodavali su se zimus 96god, celi, u fabrickom stanju za po 1100e i jos su bili registrovani do sredine godine

edit: inace on prodaje ovo vec 2 meseca po raznim sajtovima, a sada je konacno stavio slike dobrog kvaliteta a bolje da nije

To sto si napisao da mora da se resava , bas i ne mora. Ko ide u sumu i kamenolom boli ga uvo za farbu itd. !! Mozda je dobar lanac i plocicece !! 8)

UFF

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 07 Mart, 2016, 18:31
Citat: Andreja poslato 06 Mart, 2016, 20:50
:)
https://www.kupujemprodajem.com/DC3-Douglas-31125057-oglas.htm

e pa nije dc3...isao sam gledati ima 10 godina...tada je kenjao kako ce otvoriti kafic....ako cigani nisu sve razneli stoji na autotpadu na vidikovcu....tada je trazio previse para....predpostavljam da sad trazi vise bar duplo...

sad trazi 30k i tvrdi da je to najbolji avion ikad napravljen i da u marinijumu samo vredi 20k :D

srbac


dzimika

Citat: srbac poslato 16 Mart, 2016, 22:24
Citat: dzimika poslato 16 Mart, 2016, 20:36
znas kako, ona boja odbija maksimalno
ono sto vidim na slikama da mora da se resava, plastike ispod sedista, kuciste filtera za vazduh, harmonike na vilama, prednja maska i far, lanac i lancanici, verovatno su i plocice na izdisaju i jos neke sitnice sigurno, sve ukupno minimum 300e ako ne i vise
prodavali su se zimus 96god, celi, u fabrickom stanju za po 1100e i jos su bili registrovani do sredine godine

edit: inace on prodaje ovo vec 2 meseca po raznim sajtovima, a sada je konacno stavio slike dobrog kvaliteta a bolje da nije

To sto si napisao da mora da se resava , bas i ne mora. Ko ide u sumu i kamenolom boli ga uvo za farbu itd. !! Mozda je dobar lanac i plocicece !! 8)

Lanac se vidi da je zategnut skoro do kraja, za plastike si u pravu da ne moraju ali opet onda cena mora da bude jos niza a zaboravio sam da nema ni alu zastitu ispod motora, samo za to da spusti 50e cenu

A gavra je u pravu, ljudi se bas frljaju sa cenama sto se tice trenutno ponudjenih dr-ova

Andreja

©to se tièe enduro motora generalno.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

dzimika

Izmedju ostalog, neverovatno je sto su neki motori skuplji sad nego pre 4 godine

dzimika


Gavrolini

Ima dobar rs u pecincima ispod soma evra ako nekog interesuje