Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 28 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

obozavam kad ovako detaljno pisu, odusevim se svaki put

Hattrick

Zbog cega je ova 19 godina stara Afrika ovako jeftina ? Ima li neku skivenu manu ?

http://www.polovniautomobili.com/motori/6487354/honda-africa-twin

Gavrolini

Kako to mislis afrika ima manu?

Hattrick

Ups, ja se izvinjavam, izletelo mi  :o


bigbad86

Budi bog s`nama, upropascen auto...

UFF

evo ja cu da ga kupim ali prvo da ofarba i farove stakla i gume u crveno :D

Biker-Boy

Citat: dzimika poslato 05 Decembar, 2015, 22:10
obozavam kad ovako detaljno pisu, odusevim se svaki put
A najjace mi je kad kraljevi u oglasu za odecu izostave VELICINU!!!  [doh] [samoubistvo]
Mozda misle da smo svi u istom kalupu, da nas isti babo pravio  [rofl]
I feel the need..... the need for speed !!!

mi¹ko_kolo

Citat: Gavrolini poslato 05 Decembar, 2015, 23:05
http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/4647135/mercedes-benz-sl-280-kabriolet
Zajeb'o se u pisanju, umesto "kompletno restauriran" trebalo je "kompletno rasturen". Gara¾iran, a prednji levi toèak utonuo u blato od stajanja u mestu.  [doh] [ludak]

penzos

To godi¹te niti je imalo takve branike, niti takve toèkove,.... Opis kao ¹to je ona cvaja "trkaèka". Svako mo¾e da radi sa svojim ¹ta hoæe, ali kada daje¹ oglas nemoj da la¾e¹ i kenja¹ majku mu! To godi¹te, koliko se ja seæam, èak nije imalo 280 agregat, samo 350 i 450!


Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Gavrolini

Verovatno nekog zajebavaju

chengelle

Citat: Gavrolini poslato 05 Decembar, 2015, 23:05
http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/4647135/mercedes-benz-sl-280-kabriolet
Mene samo interesuje kako je izgledao pre restauracije... kada sada ovako lose izgleda....
I ljudi generalno nisu normalni... vide na mobile de cene auta ,aha i skapiraju to je to..i nabiju cenu ko da im je auto u orginalnom stanju i u prvoj boji...a ono grob ne opevan,,,realno i 900evra je puno da se da za njega u ovakvom stanju a ne 9900evra
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

penzos

Restauracija je obnavljanje vozila i dovoðenje u originalno stanje. Sve ostalo mu samo umanjuje cenu i ne mo¾e se zvati restauracija! Ovo je krpaèina i bud¾otina! Ima dobro uraðenih bud¾otina, za koje se mo¾e uzeti neka cifra, ali onda ne stavljaj u naslov restauracija! A ¹to se tièe farbanja  [facepalm]  [povracanje]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

castor

©to? ©ta mu fali? On ga je za sebe superekstrafenomenalno ofarbao. A to ¹to se tebi ne sviða, "pa ti nema¹ pojma" by Maestro Paganini... [rofl][rofl][rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

UFF

 [rofl]  ma ti nemas pojma  [rofl]

castor

Poèeo sam opet da èitam dogodov¹tine Studenta sa Maestrom... Majko mila... Ne znam ko je veæi ludak...
It's the ride that matters, not the bike…

PECA BMW

Citat: castor poslato 06 Decembar, 2015, 12:17
Poèeo sam opet da èitam dogodov¹tine Studenta sa Maestrom... Majko mila... Ne znam ko je veæi ludak...

citas na njegovom sajtu ili ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

castor

Citat: PECA BMW poslato 06 Decembar, 2015, 12:19
Citat: castor poslato 06 Decembar, 2015, 12:17
Poèeo sam opet da èitam dogodov¹tine Studenta sa Maestrom... Majko mila... Ne znam ko je veæi ludak...

citas na njegovom sajtu ili ?


Aha.
It's the ride that matters, not the bike…

ljupche92

[cheers] [cheers] [cheers]