Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 38 gostiju pregledaju ovu temu.

Boqy

Na tom motoru do 100000km se menja samo vodena pumpa, ona riknjava. Inaèe radila ga je Aprilia, Rotax malo doraðen po BMW zahtevu, Bosch elektronika. Za to vreme dobitna kombinacija.
Isti taj agregat je sada po licenci u G650GS, gotovo ni¹ta promenjeno 20 godina.

Darko

Pa sta da ga posavetujem jebem mu misa. On ceka mene da mu aminujem kupovinu ko zapeta puska. Ima li neko nas da prodaje nesto ovako ? Ovaj cenovni rang , ova kubikaza i tu to godiste . Ne mora bmw

Ivan1979

Citat: Darko poslato 13 Avgust, 2015, 23:11
Pa sta da ga posavetujem jebem mu misa. On ceka mene da mu aminujem kupovinu ko zapeta puska. Ima li neko nas da prodaje nesto ovako ? Ovaj cenovni rang , ova kubikaza i tu to godiste . Ne mora bmw

Freewind?

Bori¹a

freewind je u tom fazonu
ivan me pretekao jbg

Darko

Moze . Nisam u toku uopste s prodajom tih motora. Ima li neki dobar ?

*zeka*

Mnogo para za taj motor, moze uzeti finog transalpa za te novce. Vozi sam pegasa 650 2000 sa istim rotaxom i za 65000 nista nije radjeno na motoru pa cak ni frajkauf , znaci da su kvalitetni ali sve preko 1200 eu je mnogo para za taj motor.

Ivan1979


Gavrolini

Citat: Boqy poslato 13 Avgust, 2015, 21:19
Na tom motoru do 100000km se menja samo vodena pumpa, ona riknjava. Inaèe radila ga je Aprilia, Rotax malo doraðen po BMW zahtevu, Bosch elektronika. Za to vreme dobitna kombinacija.
Isti taj agregat je sada po licenci u G650GS, gotovo ni¹ta promenjeno 20 godina.
Ni yugo se ne menja zadnjih 40 godina, to ne znaci da je dobar. Cak je i aprilia izbacila taj agregat i stavila 660 od xtx

UFF

taj bmw je govno i reci mu da vise ni ne razmislja o tome
sledeci f650gs je vec ok ali ako ceka tvoju preporuku onda mu lepo preporuci freewinda od ivanamilion

isterivac

Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Flavius Valerius Aurelius

#8170
Citat: isterivac poslato 15 Avgust, 2015, 09:15
Citat: stile poslato 13 Avgust, 2015, 15:29
http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6661312/nissan-gt-r
Za ove pare se kupi Dodge Challenger Hellcat sa 707ks glanc nov

Challenger je precenjeno govno. Ja sam prodao moj R/T pre par godina. Iako je bio R/T model, kasnije sam dodao Kenne Bell,K&N Cai, Magnaflow i dalje je ostao govno. Tezina ga jebe.

Andreja

Pogledajte korman i jo¹ bitnije, od èega je ruèica kvaèila  [rofl]  [clapp]

http://www.polovniautomobili.com/motori/6875088/qingqi-125-2d
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

srbac

Motokultivator !!!!  Znaci pratis Kindze !!!!   Onda uzi Keeway ili Zonszgen !!!  [thumb_up] [thumb_up]

Andreja

Ma jok, neæu da uzimam motor, gledao sam sve do 250ccm, iz dosade. Novci æe da odu na drugu stranu a kad ih bude bilo, planiram da se vratim na XT600 :) Mada mo¾e i neki drugi enduro, mo¾e i ne¹to manje, lak¹e, luðe (i mnogo skuplje), tipa WR250R...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D


Andreja

Stoji mi otvoren tab sa oglasom od jutros... 'bem ti ¾ivot, kako bih opoganio ovaj motor  :drka:
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

K0le

Par puta me obi¹ao neki dan na autoputu, neki 'talijani. Prvi napred sa narand¾astom bembarom i za njim kad progrmi Mstrada svetijebem   :o . Neke neèastive cevke, pogano se èuje do 00  :drka:

idanijel

motor je pretrpeo blag udarac ,prilikom vojne parade u naletu T 84 ,PREPRODAVAC,prodavao se pre par meseci za 1800e nije fixno.
http://www.polovniautomobili.com/motori/6883525/suzuki-dl-650-v-strom

Balsa Wrx

Moj xtx je bio mila majka za ovoga..
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

ЯЭВОЛУТИОН

ali cena je optimisticka.....1500 ako dobije da se bije u dupe sa simikama....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11