Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

juga.v i 34 gostiju pregledaju ovu temu.

perlx

Vozio sam motore koje navodite i nemaju istu upotrebu u opste.
Strom 1000 i Varadero imaju istu ali bih pre kupio TDM900 nego bilo koji od ta 2.
A sa cenama Afrika se opet zezaju po oglasima [dunce]

dzimika

kako nemaju istu upotrebu?

perlx

Ko kupi Afriku za asfaltni turing bacio je pare.
Ko kupi Stroma za offic bacio je pare.
Moze i prst u oko ali boli.

dzimika

sad se zajebavas? nadam se da se zajebavas

afrika za off   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]  [ludak]

perlx

Navozah se. Nije Erzaberg ali nije ni lose.

mkt


dzimika

posebno mi se svidja na 2:30

ako cemo iskreno sve to moze i strom samo se stavi 21 napred i podigne malo


UFF

a ako si kupis f800gs da putujes svuda po svetu bez namere da ides na iakakv off ako NE MORAS tj ako postoji asfaltni put i tad si bacio pare?
pitam jer ja to planiram pa da ne ispadnem da sam magarac koji je bacio pare i da naucim nesto ovde :)

mkt

nema zabave bez offa

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Ivicat

Neka je Tesla 100 puta, dovoljno mi je ovo da vidim:


Hurricane

..posebno ova poslednja kolona dole...


èuo sam da tamo postoji neka sekta tj kult sijalice.. ka¾u izvor ¾ivota..

Andreja

®rtvuje¹ se pet godina tamo, zgrne¹ pare, vrati¹ se ovamo i penzioni¹e¹, kupi¹ neke nekretnine, grabi¹ kintu od rente i ¾ivotari¹ pristojno :)
Mada, jebeno je to, ako ostane¹ pet, verovatno æe¹ se priviæi pa æe¹ ostati jo¹ pet da dobije¹ dr¾avljanstvo, u meðuvremenu (uglavnom) ¾ena, deca, pa gde njih da vraæa¹... Krajnje mi je jebeno  da se odluèim ¹ta ¾elim od svog ¾ivota  [neampojma]

Objasnio sam sa offtopicom.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

goranvojska

Citat: Andreja poslato 25 Januar, 2015, 18:41
®rtvuje¹ se pet godina tamo, zgrne¹ pare, vrati¹ se ovamo i penzioni¹e¹, kupi¹ neke nekretnine, grabi¹ kintu od rente i ¾ivotari¹ pristojno :)
Mada, jebeno je to, ako ostane¹ pet, verovatno æe¹ se priviæi pa æe¹ ostati jo¹ pet da dobije¹ dr¾avljanstvo, u meðuvremenu (uglavnom) ¾ena, deca, pa gde njih da vraæa¹... Krajnje mi je jebeno  da se odluèim ¹ta ¾elim od svog ¾ivota  [neampojma]

Objasnio sam sa offtopicom.
stegni muda i ako ti se ukaze sansa bezi odavde.

UFF

tako svi razmisljaju dok ne odu
ko ce posle dobrovoljno da se vrati sa plate od 5000e na platu od 500e

Balsa Wrx

Moj otac je pomorac,kapetan je na brodu,poso je na brod sa 19,i od tad govori par godina cu ic na brod i batalicu to samo da zgrnem neke normalne pare,ali kako se cifra povecava,evo dosla je na pozamasnu sumu novca,evo 52god jos uvjek je na brodu,i jos uvjek govori sebi jos ovaj brod jos ovaj brod,nazalost losa stvar kod takvih placenih poslova je odsutnost,ja mog oca vidim po 3,4mjeseca godisnje znaci u 16god sa proveo sa njim svega par godina,predivno jebes pare jebes  sve to..Nije tema za ovo al eto vidio sam gore nesto za rad vanka  pa eto da podijelim i ja ovu moju pricu,ako je masena potpuno izbrisite komentar ili sta ocete :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

*zeka*


Balsa Wrx

Wrx sam ja zaradio,da ne bude zabune eto da se ne lazemo oni su mi dodali 440e ja sam sakupio 4k eura..r6,bmw to je nesto drugo to tjeram po dozvoli sestre :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.