Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 36 gostiju pregledaju ovu temu.

isterivac

Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

gogo42

Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

srbac


makinjo


Plazma Keks

ma ciganija neopevana, gomila delova koji nisu karbon folija nego pravi karbon

TEEfqd

bez obzira sto sam oznacen kao mrzitelj dukatija na forumu (sto nisam, samo mislim da dukati-ferrari komentari zasluzuju kastraciju), nikako ne mogu da skapiram funkciju ovog diavela.
polozaj sedenja nagnut unapred, bez zastite od vetra i 150 i kusur ks, solo sediste, autobusast je... nije ni cudo sto ga baja prodaje posle 6k km
aj sve to, al toliko para ulozeno u opremu... QQ zali boze para kakva nesreca

Manjovac_Kv


MIGE


Major


DaChaS

Kako ne vredi vidis da ima pehar i zlatne delove  [rofl] [rofl] [rofl]

bigbad86

Vozim slican auto(Citroen AX) sa slicnom tezinom od samo 75 konja. Ako mu stvarno ovo ima 118, na tu kilazu mora da ide kao mecava.... Po gradu. Ja bi ovako nesto rado vozio. Mislim bez ove spoljne sminke i ciganije sa folijom i trkackim oznakama... Ali sa obzirom da auto stvarno izgleda ocuvano ne verujem ni da bi smeo da ga ceni ispod 2000e. Pa takav klot pezo 106 kosta oko 500-600e a ovo je stvarno korektno stanje em je 1.6 16v. Cisto da se zna, coveka ne poznajem, nisam ljubitelj Pezoa.

MIGE

Citat: bigbad86 poslato 11 Mart, 2014, 20:55
Vozim slican auto(Citroen AX) sa slicnom tezinom od samo 75 konja. Ako mu stvarno ovo ima 118, na tu kilazu mora da ide kao mecava.... Po gradu. Ja bi ovako nesto rado vozio. Mislim bez ove spoljne sminke i ciganije sa folijom i trkackim oznakama... Ali sa obzirom da auto stvarno izgleda ocuvano ne verujem ni da bi smeo da ga ceni ispod 2000e. Pa takav klot pezo 106 kosta oko 500-600e a ovo je stvarno korektno stanje em je 1.6 16v. Cisto da se zna, coveka ne poznajem, nisam ljubitelj Pezoa.
jel znas koliko trosi???ja znam

Andreja

#6292
Ja bih mu dao dva soma, sredio malo estetiku, izbacio ove ¹topaljke, nalepnice i bio bi bombona.

http://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/q71/s720x720/1723169_544870125620883_1074020515_n.jpg
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

BOKYBOY

...imao sam taj motor u Pezou 205 gti...nije 118 nego 115ks...verovatno mu je KN filter dodao jos ta 3... ;D ...realno vredi 1300e... [ludak]

Damnmoto

Ova stopica je do 00

Hohštapler

Citat: redshadow poslato 11 Mart, 2014, 10:13
bez obzira sto sam oznacen kao mrzitelj dukatija na forumu (sto nisam, samo mislim da dukati-ferrari komentari zasluzuju kastraciju), nikako ne mogu da skapiram funkciju ovog diavela.
polozaj sedenja nagnut unapred, bez zastite od vetra i 150 i kusur ks, solo sediste, autobusast je... nije ni cudo sto ga baja prodaje posle 6k km
aj sve to, al toliko para ulozeno u opremu... QQ zali boze para kakva nesreca

[clapp]

..i da... funkcija...
To ne kupuju bajkeri.
To je igraèka za bogate srednjoveène mu¹karce koji uglavnom nisu nikad ni imali motor, pa to kupe da se provozaju malo, izgleda kao betmenov motor, a za nekog ko prvi put sedne na motor verujem da je ne¹to najluðe ¹to je ikad probao, uglavnom kupe da malo impresioniraju neku zgodnu pièku da ona pomisli kako je on divlji i razuzdan, pa kad mu ona da pièke (ne zbog motora veæ zbog toga ¹to je duhovit (èitaj: bogat)), onda se on vrati u lamborgini-ja a ovo govno metne u oglase...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

markokoja92


Slaninar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 12 Mart, 2014, 00:51
..i da... funkcija...
To ne kupuju bajkeri.
To je igraèka za bogate srednjoveène mu¹karce

Ne znam jesu mi sme¹niji oni ¹to komentari¹u cene (èovek tra¾i koliko tra¾i, pa ti nemoj kupiti), ili ovi komentari upotrebne vrednosti motora. Da ne ulazimo u definiciju ¹ta je "pravi bajker" i ko su pravi, a ko nisu.  :D     Svaki motor preko 500 cc se ne kupuje zbog funkcije, veæ zbog drugih stvari - strast, kurèenje - ¹ta veæ koga pali.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

Citat: markokoja92 poslato 12 Mart, 2014, 12:35
http://www.kupujemprodajem.com/Ukrasne-tablice-za-motore-11251376-oglas.htm

pa kako se originalne razlikuju?
imaju neki hologram?

ovo dodje kao dobro resenje ako izgubis tablicu
bolje to nego da placas novu saobracajnu i tablicu i koje jos taxe

Jocika