Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 35 gostiju pregledaju ovu temu.

ljupche92

Sta bre 22? :o uzmi u obzir da je dizel :)
Ako stvarno 22, ondaa je tenk ;D
[cheers] [cheers] [cheers]

con3

Citat: ljupche92 poslato 20 Novembar, 2013, 02:01
Sta bre 22? :o uzmi u obzir da je dizel :)
Ako stvarno 22, ondaa je tenk ;D

Omasio sam tipku 12  [thumb_up]

con3

Citat: ljupche92 poslato 20 Novembar, 2013, 02:01
Sta bre 22? :o uzmi u obzir da je dizel :)
Ako stvarno 22, ondaa je tenk ;D

Omasio sam tipku 12  [thumb_up]

Che

Da je 22, bolje bi bilo da potrosnju izrazava u litrima na sat rada ;D

con3

Pa napisao sam gore da sam pogresno napisao ,auto stvarno toliko trosi ,noviji modeli jos manje samo to niko ne veruje a i zar je bitna potrosnja kad vozis ovakva kola :)

clutch&brake

Nije ali brate izmedju 7 i 12 je ogromna razlika
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ljupche92

Njanjo rekao si ako je ispod 14 ide kita na panj ;D
Ahahhhahahaha ne vadi se sad :P
[cheers] [cheers] [cheers]

mkt



makinjo



MIGE


Srkut87


Lazic

Citat: Toma RR poslato 20 Novembar, 2013, 01:28
http://www.polovniautomobili.com/oglas4068164/audi_a8_tdi/

Citat
Opis

Ja sam Audi A8, roðen u Nemaèkoj 11.12.2003god. Usvojio me je nemac Johan, koji se vrlo dobro odnosio prema meni u smislu mog odr¾avanja i vo¾nje. Nakon mojih predjenih 70 000km postao sam stiæenik sada¹njem gospodinu koji se takoðe lepo odnosio prema meni.
Pre¹ao sam 130 000 km bez te¹kih povreda osim sitnih ogrebotina koje mi je nanela jedna glupa Mazda. Redovno me je kupao, potro¹nja na otvorenom mi je 7L osim kad me ovaj moj nacepi, stavi u(S)print, mada retko, osim kad mu je neka ¾enska tu pa da poka¾e ¹ta ja mogu, a mogu mnogo!(ono lepim za sediste) i tada zapevam na boss razglas (be/OomYkW-n0Fg) . U gradu ne prelazim 11L, i to je verovatno zato jer sam mnogo jak, imam 330 ks a iste sam dodatno dobio jo¹ u Nemackoj. Ðonove mi menjao pro¹le godine i u solidnom su stanju, ko¾a mi je uredna i mekana, unutra¹nji organi su savr¹eni i nisam imao te¹ke zahvate niti sam dovoðen u stanje frasa!
Vid me dobro slu¾i i soèiva su mi hsenon, opremljen sam sa dosta dodatne opreme, vozna knji¾ica mi traje jo¹ 7 meseci. Sve u svemu sijam i oseæam se odlièno i mladalaèki. Ko me usvoji biæe vrlo zadovoljan mojim kvalitetima i dugo me neæe menjati, niti æe imati zahvate na meni osim sistematskog pregleda. Znam da æe moj sada¹nji staratelj veoma ¾aliti za mnom.
®eljno oèekujem novog staratelja i obeæavam mu vernost dok mu ne dosadim, i siguran sam da æe mnogo njegovih dama zeleti "sedeti":) u mom krilu.

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Lik je car...:D A da ga pozovemo da nam se pridru¾i...? :D

makinjo

Zovi vidis da nije u vinklu :)


sremac

nzm za bubu, ali ja vidim dosta delova od fijat kupea, vi¹e mi deluje da je je on preradjen, jebe¹ ti to ako ima samo 34ks, , a i za te pare kapiram da Boxter mo¾e da se uzme a original je por¹e
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Lazic


mrle

Citat: sremac poslato 22 Novembar, 2013, 13:03
nzm za bubu, ali ja vidim dosta delova od fijat kupea, vi¹e mi deluje da je je on preradjen, jebe¹ ti to ako ima samo 34ks, , a i za te pare kapiram da Boxter mo¾e da se uzme a original je por¹e


ili kupi¹ pravi por¹e,ima lepih do 10.000

Bishke

You should do one thing every day that scares you